Projekty regulaminu zawodów PDF Drukuj Email
wtorek, 23 marca 2010 12:55


Komisja Sportu Polskiego Związku Karate przypomina klubom-członkom PZK, organizatorom zawodów w karate o konieczności przesyłania projektów regulaminów zawodów sportowych do Komisji Sportu PZK w celu ich zatwierdzenia. Projekt regulaminu zawodów należy przesłać nie później niż 4 tygodnie przed terminem zawodów na adres e-mail Polskiego Związku Karate : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Piotr Wiśniewski
V-ce Prezes
Polskiego Związku Karate
 
Licencje PDF Drukuj Email
wtorek, 16 marca 2010 15:28

Prosimy wszystkich zgłoszonych na MP WKF o uaktualnienie swoich licencji - klubowych i zawodniczych. Kluby które nie mają licencji na 2010 nie mogą brać udziału w zawodach. To samo dotyczy zawodników, muszą mieć aktualną licencję na 2010.
Do zawodów zostało tylko kilka dni. Prosimy o kontakt w tej sprawie z biurem PZK w Szczecinie.
 
Nabór na szkolenie trenerskie PDF Drukuj Email
sobota, 06 marca 2010 13:28

1. Szkolenie na trenerów I klasy, odbędzie się na zasadzie studiów podyplomowych, w związku z tym wszyscy kandydaci muszą mieć ukończone studia. Zajęcia odbędą się w czasie dwóch sesji : 22.03 - 26.03.2010 i 14.06 - 21.06.2010. Zajęcia odbywać się będą w Warszawie. Wymagania:
  a. posiadanie dyplomu trenera II klasy przez min. 3 lata,
  b. legitymowanie się wysokimi wynikami przez szkolonych zawodników,
  c. posiadanie dyplomu wyższej uczelni,
  d. posiadanie zaświadczenia lekarskiego poświadczającego dobry stan zdrowia,
  e. wypełnienie ankiety i załączenie 2 zdjęć legitymacyjnych,
  f. posiadanie min. 1 dan karate PZK.
  Związek musi pozytywnie zaopiniować wniosek kandydata na szkolenie.
Koszt szkolenia - 2500 złotych.
 
2. Szkolenie na trenerów II klasy, odbędzie się w dwóch trybach ( studiów podyplomowych - dla absolwentów studiów wyższych i szkolenia dla posiadaczy matury).
Zajęcia odbywać się będą w Łodzi, w dwóch sesjach 12-18.04.2010 i 17-23.05.2010  - dla absolwentów studiów wyższych  - koszt 2500 złotych oraz dla posiadaczy matury w trzech sesjach 12-18.04.2010, 17-23.05.2010 i 16-21.08.2010  - koszt  3200 złotych. Wymagania:
  a. posiadanie legitymacji instruktora sportu karate przez okres min 2 lat,
  b. posiadanie 1 dan kaarte PZK,
  c. posiadanie dyplomu wyższej uczelni (dla absolwentów wyższej uczelni),
  d. posiadanie zaśwoiadczenia lekarskiego poświadczającego dobry stan zdrowia,
  e.wypełnienie ankiety i załączenie dwóch zdjęć legitymacyjnych.
 
Zgłoszenia i kopie wymaganych dokumentów prosimy przesyłać do biura PZK do Szczecina ( faxem lub e-mailem).
 
Poprawiony: niedziela, 14 marca 2010 21:28
 
Mistrzostwa Europy Regionów w Karate 29-30.05.2010 PDF Drukuj Email
wtorek, 23 lutego 2010 12:42
Szanowne Koleżanki i Koledzy
 
W dniach 29-30.05.2010 r. Polski Zwiazek Karate organizuje Mistrzostwa Europy Regionów w Karate pod egidą EKF. Zawody odbędą się w Warszawie w hali EXPO XXI w konkurencjach drużynowych w kata i kumite, gdzie drużyny stanowią reprezentacje regionów /województw/ z całej Europy. Nowością wprowadzoną w tym roku jest udział kadetów i juniorów w połączonej kategorii wiekowej.
Powierzenie organizacji zawodow tej rangi jest dowodem na wysoką pozycję naszego kraju w strukturach EKF, jak również niepowtarzalną okazją na sprawdzenie się w sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie dla wielu polskich klubów i zawodników.
W dniach 19-21.02. w Warszawie przebywali przedstawiciele EKF, którzy zapoznali się ze stanem przygotowań do Mistrzostw. Ocena bazy hotelowej i sportowej, jak i prac organizacyjnych wypadła bardzo dobrze.
Zgodnie z obowiazujacym w EKF regulaminem Polska może wystawić łącznie po 8 drużyn w obu kategoriach wiekowych / senior , kadet&junior /. PZK czyni starania w EKF aby zwiększyć ilość drużyn , które mogą reprezentować województwa z naszego kraju.
Podstawą zakwalifikowania się do ME Regionów będą wyniki uzyskane podczas MP Seniorów w Bydgoszczy, zawody w ramach CEKL w Łodzi, Bratysławie, Dutch Open w Rotterdamie, Grand Prix Hradec Kralove, Central Europe Open w Bygdoszczy, Turniej Rada Regentów w Zawadzkiem, Copernicus Cup w Toruniu, Mazovia Cup w Chynowie oraz inne turnieje , które odbędą sie do dnia 30 kwietnia br.
W trakcie Mistrzostw odbędzie się również kurs sędziowski z możliwością uzyskania uprawnień sędziego międzynarodowego EKF. Zamierzamy umożliwić jak największej grupie polskich sędziów uzyskanie międzynarodowych uprawnień.
Zachęcamy wszystkie kluby PZK do aktywnego właczenia się w rywalizacje sportową aby wyłonić jak najszerszą i w miarę możliwości najsilniejszą reprezentację na te zawody.
Prosimy również trenerów i działaczy o rozpropagowanie tej imprezy wśród zawodników i sympatyków karate z całego kraju i zorganizowanie grup kibiców, którzy obejrzeliby Mistrzostwa. Polski Związek Karate udzieli w miarę możliwości pomocy w organizacji takich wyjazdów /noclegi, dystrybucja biletów/.
W najbliższym czasie prześlemy do wszystkich klubów szczegółowe informacje dotyczące Mistrzostw Europy Regionów w Warszawie.
 
Zarząd
Polskiego Związku Karate
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 następna > ostatnia >>

Strona 31 z 34
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS