wybory do Komisji Sędziowskiej W.K.F. PDF Drukuj Email
wtorek, 09 lutego 2010 15:56


W dniu 27.02.2010 roku o godzinie 21.00 w hali Centrum Sportowo-Rekreacyjnym ul. Małachowskiego 5/7 w Łodzi (sala konferencyjna) odbędą się wybory do Komisji Sędziowskiej W.K.F. W wyborach uczestniczyć mogą sędziowie, którzy ukończyli 18 rok życia, posiadający ważne kwalifikacje sędziowskie na rok 2010.
Prawo głosu na tych wyborach, według regulaminu sędziowskiego, zatwierdzonego przez Zarząd Polskiego Związku Karate, mają sędziowie posiadający kwalifikacje sędziego technicznego, sędziego klubowego, sędziego okręgowego A i B, sędziego krajowego A i B, sędziowie międzynarodowi, jak i sędziowie światowi Polskiego Związku Karate z uprawnieniami W.K.F.      
 
 
 
                                                                      Przewodniczący Podkomisji Sędziowskiej W.K.F.
                                                                                      Remigiusz Powroźnik
 
Komunikat PDF Drukuj Email
piątek, 05 lutego 2010 15:58

1. Z pewnym opóźnieniem zaczynamy nowy rok działalności PZK. Opóźnienie wiąże się niedawno odbytym Walnym Zebraniem Związku i wynikającymi z tego zebrania zmianami. Stworzono nowe podkomisje, które teraz konstytuują się i z nowymi regulaminami ich działania, podejmują pracę. Znaczny wpływ na opóźnienie w naszych pracach miało późne przekazanie środków z MSiT.
Ale teraz wszystko nabiera rozpędu i nowi ludzie działający w poszczególnych komisjach wprowadzą nową jakość pracy całego Związku,
 
2. W niedługim czasie zaczną sie pierwsze zawody. Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich prezesów klubów i trenerów, aby jak najszybciej wykupili aktualne licencje klubowe i zawodnicze. Często jest tak, że niektórzy budzą się dwa dni przed zawodami i wysyłają stosowne dokumenty aby załatwic licencje i wtedy są trudności zarówno dla pracowników biura Związku jaki dla firmy która wykonuje druki licencji. Na wszytko potrzebny jest czas, dlatego jeszcze raz proszę o nadsyłanie wniosków o wydanie licencji zawodniczych teraz.
Licencje trenerskie zostały już wysłane i powinny dotrzeć do osób zainteresowanych.
 
3. Licencje klubowe kosztuję obecnie 500 złotych, ale jak klub wpłaci za tę licencję do końca lutego, to wtedy kosztuje ona 450 złotych. Bez aktualnej licencji klub nie może brać udziału w zawodach i szkoleniach organizowanych przez Związek.
 
4. Przypominam o wpłatach za licencje (wszystkie - klubowe, zawodnicze, sędziowskie i trenerskie) oraz za certyfikaty, na nowe konto Związku w banku BOŚ 68 1540 1085 2098 5312 5307 0001. Dotychczasowe konto w PEKAO SA ma obsługiwać zadania zlecone z MSiT. Taki jest wymóg prawny.

5. Wszyscy trenerzy chcący podjąć się pracy z kadrą narodową w poszczególnych kategoriach wiekowych, proszeni są o przesłanie do biura Związku swoją kandydaturę wraz z CV i wizją prowadzenia kadry.Zarząd PZK na wniosek Komisji Shotokan powoła trenerów kadry na następny okres czasu.
Poprawiony: sobota, 06 lutego 2010 09:53
 
Walne Zebranie PZK PDF Drukuj Email
niedziela, 17 stycznia 2010 14:43

Dnia 16 stycznia 2010 roku w nowoczesnej sali konferencyjnej Hali EXPO ul. Prądzyńskiego 12/14 odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Polskiego Związku Karate z udziałem 235 delegatów klubów członkowskich. Z ramienia Ministerstwa Sportu i Turystyki obecna była dyrektor Anna Budzanowska oraz radca Wiktor Czerniakowski. Przewodniczącym zebrania był Maciej Sokołowski, zastępcą Piotr Wiśniewski a sekretarzem Jacek Czerniec.
W imieniu Zarządu PZK sprawozdanie złożył Prezes Wacław Antoniak, a w imieniu Głównej Komisji Rewizyjnej Wiceprzewodniczący Marek Pawlaczyk.

W drodze głosowania wybrany został 11-osobowy Zarząd PZK w składzie:
 - Prezes Wacław Antoniak,
 - Andrzej Drewniak,
 - Andrzej Kłujszo,
 - Maciej Sokołowski,
 - Jacek Czerniec,
- Witold Stolarczyk,
- Ewa Pawlikowska,
- Paweł Połtorzecki,
- Piotr Wiśniewski, 
- Mirosław Boguski,
-
 Arkadiusz Bugajak
 
Skład Komisji Rewizyjnej PZK:
 - Przewodniczący Adam Cygan
 - Andrzej Litwin
 - Janusz Piepiora
- Arkadiusz Padniewski
 
Komisja Dyscyplinarna PZK:
- Przewodniczący Karol Korczyński
- Paweł Sujka
- Remigiusz Powroźnik
- Ryszard Kulikowski
- Paweł Juszczyk
 
Poprawiony: czwartek, 28 stycznia 2010 12:55
 
Zaproszenie na Walne Zgromadzenie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 stycznia 2010 23:10

Zaproszenie


Zarząd Polskiego Związku Karate zaprasza Delegata Waszego Klubu na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Polskiego Związku Karate.

Zebranie to odbędzie się w Warszawie w obiektach Hali EXPO przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w dniu 16 stycznia 2010 roku. Początek zebrania o godzinie 11.30 (I termin ) lub o godz. 12.00 ( II termin w przypadku braku wymaganej większości).

Prosimy aby delegat miał przy sobie pisemne upoważnienie do reprezentowania Waszej Organizacji na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym Polskiego Związku Karate. Upoważnienie to, przed rozpoczęciem Zgromadzenia, będzie można wymienić na mandat do głosowania.

Prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej aby móc załatwić sprawy formalne i rozpocząć Zgromadzenie w określonym czasie. Biuro Zgromadzenia czynne będzie od godziny 9:30 przed salą obrad.

Serdecznie zapraszamy!!!!

 

Poprawiony: poniedziałek, 04 stycznia 2010 23:14
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 następna > ostatnia >>

Strona 32 z 35
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS