VI International Open Championship Cup 18.10.2014 - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 11 listopada 2014 22:17

VI INTERNATIONAL OPEN CHAMPIONSHIP CHAMPION CUP

18.10.2014

WYNIKI:

 

Klub

Złote

Srebr

Brąz

Pkt

Vitebsk Belarus

13

4

6

142

Champion Łódź

6

9

15

138

KS OLIMP ŁÓDŹ

6

5

7

94

WKSA Budokan Wrocław PL

5

8

4

92

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

2

6

6

64

Pleszewski KK PL

3

1

9

56

Harasuto Łódź PL

1

6

5

53

Budokai Belarus

5

0

3

49

LKS Zarzewie Prudnik PL

5

0

3

49

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

2

2

2

32

Rensei Borzęcin

1

2

4

30

Atemi Warszawa

0

2

6

28

EDELWEISS BELARUS

1

2

2

24

Nidan Zawadzkie PL

1

2

1

21

KKS Tora Legnica PL

0

1

4

17

Atemi Bielsko Biała PL

1

1

1

16

Kumade Łódź

1

0

1

11

Bushido Bydgoszcz PL

0

0

3

9

MUKS Tornado Kalisz PL

0

1

0

5

 

 

Najlepszy zawodnik

Nazwisko

Klub

Złote

Srebr

Brąz

Pkt

Staliarova Maryia

Vitebsk Belarus

3

1

1

32

Khaladnik Aliaksandr

Vitebsk Belarus

3

0

1

27

Haiko Mikita

Vitebsk Belarus

2

2

0

26

Sieradzki Jan

WKSA Budokan Wrocław PL

3

0

0

24

Jakub Klepacki

Rensei Borzęcin

1

2

1

21

Karaliova Anastasiya

Vitebsk Belarus

2

0

1

19

Yahorau Valery

Vitebsk Belarus

2

0

1

19

Makarau Heorhi

Budokai Belarus

2

0

1

19

Mituła Adrian

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

2

0

1

19

Vogt Kacper

Pleszewski KK PL

2

0

1

19

Lewandowska Magdalena

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

1

2

0

18

LUCIŃSKI DAMIAN

WKSA Budokan Wrocław PL

1

2

0

18

Tsishkevich Kanstansin

Budokai Belarus

2

0

0

16

Kurayedau Aleh

Budokai Belarus

2

0

0

16

Kołodzieczak Przemysław

KS OLIMP ŁÓDŹ

2

0

0

16

Mituła Krystian

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

1

1

1

16

Knapik Martyna

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

1

1

1

16

Bykowski Jakub

Champion Łódź

1

0

2

14

Meinel Aleksandra

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

1

1

0

13

Król Justyna

Champion Łódź

1

1

0

13

Pytko Anastasia

EDELWEISS BELARUS

1

1

0

13

Głowacki Wiktor

Champion Łódź

1

1

0

13

Flis Martyna

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

1

1

0

13

Siciński Patryk

KS OLIMP ŁÓDŹ

1

1

0

13

Netter Mateusz

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

1

1

0

13

Słota Jakub

WKSA Budokan Wrocław PL

1

1

0

13

KARWOWSKI KRZYSZTOF

Atemi Bielsko Biała PL

1

1

0

13

Wójcik Jakub

Champion Łódź

1

1

0

13

Nadrowski Kamil

Champion Łódź

0

2

1

13

Karbownik Oliwia

KS OLIMP ŁÓDŹ

1

0

1

11

Kroze Karolina

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

1

0

1

11

Urbańska Karina

Champion Łódź

1

0

1

11

Julia Grzelak

Pleszewski KK PL

1

0

1

11

Anita Białecka

Atemi Warszawa

0

1

2

11

Wieczorek Mirela

WKSA Budokan Wrocław PL

0

2

0

10

Marrocco Sara

Champion Łódź

0

2

0

10

BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA

LKS Zarzewie Prudnik PL

1

0

0

8

BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA

LKS Zarzewie Prudnik PL

1

0

0

8

BABIŃSKI BARTŁOMIEJ

WKSA Budokan Wrocław PL

1

0

0

8

Dzihileu Artur

Budokai Belarus

1

0

0

8

Karlav Ilia

Vitebsk Belarus

1

0

0

8

Tarnawski Dominik

Pleszewski KK PL

1

0

0

8

Padus Mikołaj

Nidan Zawadzkie PL

1

0

0

8

Szymoniak Michał

Pleszewski KK PL

1

0

0

8

Baravik Dzianis

Vitebsk Belarus

1

0

0

8

Dziuda Dominik

KS OLIMP ŁÓDŹ

1

0

0

8

Borys Izabella

Kumade Łódź

1

0

0

8

Dychtoń Laura

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

1

0

0

8

BARTOSZEWSKI KAMIL

LKS Zarzewie Prudnik PL

1

0

0

8

Pełka Cezary

KS OLIMP ŁÓDŹ

1

0

0

8

Łapka Patrycja

Harasuto Łódź PL

1

0

0

8

NIŻYŃSKA JULIA

LKS Zarzewie Prudnik PL

1

0

0

8

Niżyńska Julia

LKS Zarzewie Prudnik PL

1

0

0

8

Jarzyna Oskar

Champion Łódź

1

0

0

8

MIKULSKA WERONIKA

WKSA Budokan Wrocław PL

1

0

0

8

Vitebsk

Vitebsk Belarus

1

0

0

8

Vitebsk II

Vitebsk Belarus

1

0

0

8

Vitebsk III

Vitebsk Belarus

1

0

0

8

Gładysz Tomasz

Champion Łódź

0

1

1

8

Szewczyk Krzysztof

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

1

1

8

Tkacz Martyna

Atemi Warszawa

0

1

1

8

Chudobiński Jakub

Champion Łódź

0

1

1

8

Gajewski Wiktor

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

1

1

8

Kubas Aleksander

Harasuto Łódź PL

0

1

1

8

FULARA DANIEL

Atemi Bielsko Biała PL

0

1

1

8

Bankowski Łukasz

Harasuto Łódź PL

0

1

1

8

Sętkowski Jakub

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

1

1

8

Makowski Stanisław

Champion Łódź

0

1

1

8

Michalski Mateusz

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

0

1

1

8

Jakub Dobrzyński

Rensei Borzęcin

0

0

2

6

Wojtala Bartłomiej

Champion Łódź

0

0

2

6

Pawłowska Zuzanna

Champion Łódź

0

0

2

6

Sobol Paulina

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

0

0

2

6

Szymura Dawid

Pleszewski KK PL

0

0

2

6

Szkudlarek Emil

Pleszewski KK PL

0

0

2

6

Jan Kacperski

Rensei Borzęcin

0

0

2

6

Klin Kamila

KKS Tora Legnica PL

0

0

2

6

Kosek Kacper

Champion Łódź

0

0

2

6

Gołata Zuzana

Bushido Bydgoszcz PL

0

0

2

6

Ostrowska Oliwia

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

0

0

2

6

Michałus Filip

Harasuto Łódź PL

0

0

2

6

Borowiecki Piotr

Champion Łódź

0

1

0

5

Bankowski Michał

Harasuto Łódź PL

0

1

0

5

Banaszczyk Mateusz

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

1

0

5

Wieczorek Mirella

WKSA Budokan Wrocław PL

0

1

0

5

Król Michał

Champion Łódź

0

1

0

5

Mularska Pola

Harasuto Łódź PL

0

1

0

5

Wojciechowski Kacper

Champion Łódź

0

1

0

5

Bednorz Artur

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

0

1

0

5

Witczak

Atemi Warszawa

0

1

0

5

Kamila Jeronim

Atemi Warszawa

0

1

0

5

Gawor Maciej

Atemi Bielsko Biała PL

0

1

0

5

Szczepanik Oliwia

MUKS Tornado Kalisz PL

0

1

0

5

Mulaska Pola

Harasuto Łódź PL

0

1

0

5

Szczygieł Mateusz

KKS Tora Legnica PL

0

1

0

5

Czas Wojciech

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

0

1

0

5

Sucharzewski Paweł

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

0

1

0

5

Mularski Kuba

Harasuto Łódź PL

0

1

0

5

Blykin Mikita

Vitebsk Belarus

0

1

0

5

Talaga Michał

Nidan Zawadzkie PL

0

1

0

5

Kozioł Jarosław

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

1

0

5

Wiśniewski Filip

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

0

1

0

5

Kubiak Maja

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

1

0

5

Guzdek Alicja

Nidan Zawadzkie PL

0

1

0

5

Ciernik Dmitry

EDELWEISS BELARUS

0

1

0

5

Konowalczyk Adam

Pleszewski KK PL

0

1

0

5

SŁOTA JAKUB

WKSA Budokan Wrocław PL

0

1

0

5

MUKULSKA WERONIKA

WKSA Budokan Wrocław PL

0

1

0

5

Tanaś Konrad

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Kalkou Yauheni

Vitebsk Belarus

0

0

1

3

Bankowski Mateusz

Harasuto Łódź PL

0

0

1

3

Kacper Maślanka

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Dylewicz Barbara

KKS Tora Legnica PL

0

0

1

3

Anioł Michał

Champion Łódź

0

0

1

3

Vogt Filip

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

SŁOTA PIOTR

WKSA Budokan Wrocław PL

0

0

1

3

Gorzkiewicz Kuba

Champion Łódź

0

0

1

3

Placek Bogumiła

Bushido Kędzierzyn Koźle PL

0

0

1

3

Wojtysiak Roksana

Kumade Łódź

0

0

1

3

Wasik Michał

Champion Łódź

0

0

1

3

Santorowski Daniel

KKS Tora Legnica PL

0

0

1

3

Jakub Koryczan

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Milczarek Kamil

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

0

1

3

Mesjasz Mikołaj

Champion Łódź

0

0

1

3

Mikołaj Bożyk

Rensei Borzęcin

0

0

1

3

Jaruszewicz Damian

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

0

1

3

Łukasz Sulejczak

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Sobota Dawid

Bushido Bydgoszcz PL

0

0

1

3

ŁOMNY KACPER

WKSA Budokan Wrocław PL

0

0

1

3

Pełka Oliwier

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

0

1

3

BIEGAŃSKA MAŁGORZATA

WKSA Budokan Wrocław PL

0

0

1

3

Baracz Szymon

LKS Zarzewie Prudnik PL

0

0

1

3

Jarocki Hubert

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

0

1

3

Adamiak Maksymilian

Champion Łódź

0

0

1

3

Dzyachkova Hanna

Budokai Belarus

0

0

1

3

ZWIJACZ KINGA

WKSA Budokan Wrocław PL

0

0

1

3

Macuga Aleksandra

KKS Tora Legnica PL

0

0

1

3

Bojanowski Damian

Champion Łódź

0

0

1

3

Kamil Wojtkowski

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Szkudlarek Jan

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Florczak Michał

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Koroł Andrei

EDELWEISS BELARUS

0

0

1

3

Oniscienko Nikita

EDELWEISS BELARUS

0

0

1

3

Agata Boguska

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Bartodziej Julia

Nidan Zawadzkie PL

0

0

1

3

Gibasiewicz Martyna

KKS Tora Legnica PL

0

0

1

3

Tsishkevich Hleb

Budokai Belarus

0

0

1

3

BARACZ KACPER

LKS Zarzewie Prudnik PL

0

0

1

3

Garsztka Gracjan

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Karlau Iliya

Vitebsk Belarus

0

0

1

3

Wujek Filip

Champion Łódź

0

0

1

3

HNATIUK JAKUB

LKS Zarzewie Prudnik PL

0

0

1

3

Adamiak Aleksander

Champion Łódź

0

0

1

3

Prochoń Mateusz

KS OLIMP ŁÓDŹ

0

0

1

3

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif";}
Poprawiony: wtorek, 11 listopada 2014 22:18
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2018. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS