Arawaza Cup PDF Drukuj Email
sobota, 16 maja 2015 07:26

W Halle 9.05.2015 odby艂 si臋 du偶y turniej karate Arawaza Cup z udzia艂em kilkuset zawodnik贸w z 6 kraj贸w europejskich. Z naszego Zwi膮zku startowa艂o tam 6 klub贸w uzyskuj膮c dobre wyniki sportowe. W klasyfikacji klubowej dobrze wypad艂 Bodaikan Szcecin zajmuj膮c 4 miejsce w klasyfikacji medalowej ( zdobyli 5 z艂otych, 6 srebrnych i 13 br膮zowych medali), klub Dynamic Pozna艅 zdoby艂 7 miejsce (4 z艂ote, 4 srebrne i 1 br膮zowy medal), na 10 pozycji uplasowa艂 si臋 Klub Karate Kamikaze Szczecin (3 z艂ote, 2 srebrne i 4 br膮zowe medale), 11 pozycj臋 zdoby艂 UKS Akademia Pi艂koarska- karate Ku藕ma Team z Ostrowa (3 s艂ote, 2 srebrne i 1 br膮zowy medal) i jako ostatnia polska dru偶yna na 39 miejscu uplasowa艂 si臋 AZS UP Wroc艂aw (1 srebrny i 1 br膮zowy medal). Dok艂adne wyniki podane s膮 na Sportdata.com