IV Mistrzostwa Polski Masters w Karate WKF 28.05.2016 Pleszew - wyniki PDF Drukuj Email
czwartek, 30 czerwca 2016 07:52


W Pleszewie 28.05.2016 na ładnej hali odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w Karate WKF z udziałem zawodników reprezentujących 21 klubów z całej Polski.

 Wyniki:

Kata kobiet gr A 35-45

1. Agata Durska  WKK Poznań,

2. Marzena Świergocka  Surem  Rawicz.

 

Kata mężczyzn gr A 35-45:

1. Paweł Przewoźny  OKK Oborniki,

2. Zdzisław Mituła  UKS Hitotsu Ostrzeszów,

3. Adam Skrzypczak  Gnieźnieński KK

3. Paweł Baran  OKK Oborniki,

5. Mariusz Matys  UKS Hitotsu Ostrzeszów

6. Bartłomiej Stępień  KKS Agekan Bokatynia.

 

Kata mężczyzn gr B 46-50:

1. Krzysztof Glina  Surem Rawicz,

2. Krzysztof Lukasiński NFOT Nysa,

3. Henryk Kędzia  Surem Rawicz, 

3. Zbigniew Karski  LKKS Lublin.

5  Grzegorz Żendzian  Shogun Białystok.

 

Kata mężczyzn gr. C 51-55:

1. Witold Kucharski  Rensei Borzęcin,

2. Aleksander Mikołajów  LUKS Goleniów,

3. Cezary Pryga  NFOT Nysa.

 

Kata mężczyzn gr.D +55:

1. Jan Zamojcinn AK Andrex Elbląg,

2. Franciszek Moroz KK Kamikaze Szczecin,

3. Jacek Rusek  KKS Tora Legnica,

3. Robert Białoskórski Atemi Warszawa,

5. Jan Zieliński UKS Hitotsu Ostrzeszów,

5. Jarosław Mejer  AKKT Toruń.

 

Kumite kobiet gr. A 35-45:

1. Agata Durska  WKK Poznań,

2. Kamila Gniadek  KKS Dojo Toruń,

3. Marzena Świergocka  Surem Rawicz,

3. Monika Cichoszewska  Surem Rawicz.

 

Kumite mężczyzn  gr. A 35-45:

waga -75kg:

1. Robert Rugier  Arashi Legnica,

2. Bartłomiej Stępień  KKS Agekan Bogatynia,

3. Daniel Kubasik  KKS Dragon Sroda Wlkp,

3. Waldemar Sadowski  PKK Pleszew.

 

waga - 84 kg:

1. Paweł Przewoźny  OKK Oborniki,

2. Paweł Kubiaczek  NFOT Nysa,

3. Daniel Popielas  Surem Rawicz,

3. Krzysztof Kaczyński  AK Andrex Elbląg,

5. Mariusz Matys  UKS Hitotsu Ostrzeszów,

5. Artur Sabał  KKS Agekan Bogatynia.

 

waga +84 kg:

1. Krzysztof Glina  Surem Rawicz,

2. Henryk Kędzia  Surem Rawicz.

 

Kumite mężczyzn  gr. B 46-50:

1. Marek Majewski  UKS Kamikaze Gryfino,

2. Robert Kulawiec  UKS Kamikaze Gryfino,

3. Waldemar Pikor  NFOT Nysa,

3. Zbigniew Karski  LKKS Lublin.

 

Kumite mężczyzn gr. C 51-55:

1. Witold Kucharski  Rensei Borzęcin,

2. Cezary Pryga  NFOT Nysa.

 

Klasyfikacja medalowa:

1. Surem  Rawicz    2-2-4,

2. OKK Oborniki      2-0-1,

3. WKK Poznań       2-0-0,

   Rensei Borzęcin   2-0-0,

5. UKS Kamikaze Gryfino  1-1-0,

6. AK Andrex Elbląg 1-0-1,

7. KK Arashi Legnica 1-0-0,

8. NFOT Nysa          0-3-2,

9. UKS Hitotsu Ostrzeszów  0-1-0,

    KKS Agekan Bogatynia    0-1-0,

   LUKS Goleniów                0-1-0,

   KKS Kamikaze Szczecin  0-1-0.

   KKS Dojo Toruń               0-1-0,

14. LKKS Lublin      0-0-2,

15. Gniźnieński KK 0-0-1,

     KKS Tora Legnica  0-0-1,

     Atemi Warszawa    0-0-1,

     KKS Dragon Środa 0-0-1,

     PKK Pleszew        0-0-1.

 

Klasyfikacja punktowa:

1. Surem Rawicz         36 pkt,

2. NFOT Nysa             21,

3. OKK Oborniki          17,

4. WKK Poznań           14,

    Rensei Borzęcin       14,

6. UKS Kamikaze Gryfino 12,

7. UKS Hitotsu Ostrzeszów 11,

8. AK Andrex Elbląg     10,

9. KKS Agekan Bogatynia 9,

10. KK Arashi Legnica  7,

11. LKKS Lublin           6,

12. LUKS Goleniów      5,

     KKS Kamikaze Sz-n 5,

    KKS Dojo Toruń       5,

15. Gnieźnieński KK     3,

     KKS Tora Legnica    3,

     Atemi Warszawa      3,

    KKS Dragon Środa    3,

    PKK Pleszew           3,

20 MKK Shogun Białystok 2,

     AKKT Toruń            2.

 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS