Ilość egzaminów w roku 2017 PDF Drukuj Email
piątek, 09 czerwca 2017 13:11

ILOŚĆ PRZEPROWADZONYCH EGZAMINÓW

W 2017 ROKU

Stan na dzień 31,5,2017

LP

MIASTO

KLUB

EGZAMINATOR

DATA/MIEJSCE/ILOŚC OSÓB

1

BEŁCHATÓW

SZKOŁA KARATE SHOTOKAN

DUŻYŃSKI KRZYSZTOF

22,2,17/BEŁCHATOW/13

21,2,17/BEŁCHATOW/17

15,2,17/BELCHATOW/10

2

BIALYSTOK

TOMODACHI KARATE  KLUB

OŁOWSKI MAREK

11,2,17/BIAŁYSTOK/30

11,2,17/JUCHNOWIEC/22

11,2,17/KRYPNO/16

3

KAISHO KARATE KLUB

OŁOWSKI MAREK

15,3,17/BIAŁYSTOK/39

 

4

BIAŁOSTOCKI KLUB KARATE

ZALESKI ANDRZEJ JANUSZ

10,2,17/GRAJEWO/12

1,2,17/BIAŁYSTOK/25

5

MKSW SHOGUN

ROMAŃCZUK SŁAWOMIR

8,4,17/BIAŁYSTOK/18

16,2,17/BIAŁYSTOK/13

19,1,17/MOŃKI/20

6

BIELSKO-BIAŁA

BIELSKI KLUB KARATE K IME

SZTURC ADAM

 

7

KLUB SPORTOWY BUSHI

KOWALSKI ZBIGNIEW

28,4,17/BIELSKO-BIAŁA/15

8

BIERUTÓW

SZKOŁA KARATE BIERUTÓW

WŁODARCZYK WOJCIECH,

WŁODARCZYK JAKUB,

SZYMCZAK EWA,

URBAN JERZY

27,4,17/OLEŚNICA/38

26,4,17/WROCŁAW/34

26,4,17/BIERUTÓW/24

14,3,17/MIŁOSZYCE/13

14,3,17/LIGOTA MAŁA/4

15,3,17/DZIADOWA KŁODA/15

15,3,17/LIGOTA POLSKA/11

15,3,17/WSZECHŚWIĘTE/5

14,3,17/JELCZ-LASKOWICE/18

14,3,17/OLEŚNICA/5

13,3,17/SOKOŁOWICE/8

9

BYDGOSZCZ

BUSHI-DO

GOŁĘBIEWSKI PIOTR

 

10

STOW. SPOPRTOWE YAMABUSHI

JANKOWSKI ANDRZEJ

 

11

CIESZYN

SLUB SPORTOWY SHINDO

SZYMALA PIOTR

 

12

CHEŁMŻA

MKS CHEŁMŻA

MIKOŁAJCZYK JANUSZ

5,5,17/CHEŁMŻA/21

13

CHYNÓW

UKS GROT

GROCHAL ŁUKASZ

25,1,17/WARSZAWA/51

19,1,17/CHYNÓW/17

18,1,17/WARKA/17

14

ELBLĄG

ELBLĄSKI KLUB KARATE

ZAWADA JÓZEF

 

15

MSMSW ANDREX

ZAMOJCIN JAN

15,3,17/ELBLĄG/13

16

GDAŃSK

GDAŃSKI KLUB KARATE

ADAMOWSKI MIROSŁAW

17,3,17/GDAŃSK/74

17

KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI

WZOREK BARTOSZ

30,1,17/ GDAŃSK/147

 

 

 

18

GNIEZNO

GNIEŻNIEŃSKI KLUB KARATE YOSHITAKA-DOJO

SKRZYPCZAK ADAM

27,1,17/POZNAŃ/18

19

KLUB KARATE INOCHI GNIEZNO

PAWŁOWSKI DAWID

25,1,17/KŁECKO/21

28,1,17/GNIEZNO/77

20

GŁUBCZYCE

LZS KARATE-DO

HOŁDA JANUSZ

17,2,17/PIETROWICE/5

21

GOLENIÓW

LZS KARATE-DO

TRACZYK WITOLD

 

22

INOWROCŁAW

INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE

PADNIEWSKI ARKADIUSZ

24,1,17/ TORUŃ/41

23

IŃSKO

LUDOWY IŃSKI KLUB SPORTÓW WALKI TAIKYOKU

MARCINKOWSKI IRENEUSZ,

RADANOWICZ ARTUR

9,1,17/IŃSKO/31

17,1,17/WĘGORZYNO/27

24

KEDZIERZYN-KOŹLE

BUSHIDO

BRUDNIAK TADEUSZ

 

25

FUNAKOSHI

BRUDNIAK TADEUSZ

 

26

KLECZEW

UKS OSIR KLECZEW

NOWAK ZDZISŁAW

 

27

KOWARY

FUNAKOSHI SHOTOKAN KARATE

PIEPIORA PAWEŁ

14,2,17/KOWARY/12

28

KRAPKOWICE

KLUB KARATE-DO SHOTOKAN

TUPKO ZDZISŁAW

19,4,17/ KRAPKOWICE/14

29

KIEŁCZÓW

WROCŁAWSKI KLUB KARATE SHOTOKAN

CIURA WOJCIECH

 

30

KALISZ

MUKS TORNADO

GROCHOWINA WIESŁAW

 

31

KONIN

KONIŃSKIE STOW. SPORTOW WALKI

MILA IRENEUSZ

 

32

KOSTRZYN

KOSTRZYŃSKI KLUB KARATE

BOROWICZ ARKADIUSZ

16,5,17/KOSTRZYN/6

33

KOŚCIAN

KLUB KARATE GOTTSU KOŚCIAN

WAWRZYNIAK MAURYCY

 

34

LESZNO

SATORI

WAWRZYNIAK MAURYCY

 

35

STOW. SHINTO KLUB KARATE LESZNO

PABISIAK KACPER

14,4,17/LESZNO/15

36

LESZCZYŃSKI KLUB KARATE INARI

MAKAŁA  ARTUR

6,2,17/LESZNO/10

16,1,17/LESZNO/25

37

LEGNICA

KLUB KARATE SHOTOKAN TORA

RUSEK JACEK

6,4,17/PROCHOWICE/9

29,3,17/LUBIN/10

28,3,17/LEGNICA/51

38

KLUB SZTUK WALKI SHODAN

ŁABIŃSKI JERZY

 

39

KLUB KARATE ARASHI

RUGIER ROBERT

 

40

LĘBORK

KLUB KARATE SHOTOKAN

POBŁOCKI PIOTR

28,1,17/LĘBORK/25

27,1,17/LĘBORK/6

41

LUBAŃ

KS SAMURAJ

JAWORSKI JACEK

27,3,17/LUBAŃ/29

24,3,17/ŚWIERADÓW ZDR./14

42

LUBLIN

LUBELSKI KLUB KARATE SHOTOKAN

KARSKI ZBIGNIEW

28,4,17/LUBLIN/2

11,4,17/LUBLIN/5

29,3,17/LUBLIN/3

29,3,17/DORUCHÓW/12

 

43

LUBOŃ

KLUB KARATE LUBOŃ

KACZMAREK WŁODZIMIERZ

25,1,17/LUBOŃ/8

44

ŁÓDŹ

KLUB KARATE CHEMPION-TEAM

WOJCIECHOWSKI WITOLD

 

45

KS OLIMP

GAWŁOWSKI MACIEJ

 

46

HARASUTO KARATE KLUB

HARAST JANUSZ

13,2,17/ŁÓDŹ/5

12,5,17/ŁÓDŹ/34

47

KARATE  KLUB KUMADE

OSIEJ MICHAŁ

7,3,17/ŁÓDŹ/22

48

KOJI BUDO KLUB

CHUSZNO ZDZISŁAW

 

49

ŁKKS

BUGAJAK ANITA,

BUGAJAK ADRIAN,

ŚWIERCZ JANUSZ

12,1,17/ŁÓDŹ/7

20,2017/ŁÓDŹ/48

50

MIĘDZYCHÓD

SKF SHOTOKAN

NAPIERAŁA MATEUSZ

19,2,17/KWILCZ/15

51

 

FOJECKI PAWEŁ

19,2,17/KWILCZ/56

52

OBORNIKI

OBORNICKI KLUB KARATESHOTOKAN

BLOCH WOJCIECH

 

53

 

WOSICKI TOMASZ

22,3,17/OBORNIKI/33

21,3,17/SZAMOTUŁY/51

19,3,17/OSTRORÓG/10

54

OSTRZESZÓW

MUKK RNPI

MUCHA-KRUCZYŃSKI WACŁAW

 

55

UKS HITOTSU

ZIELIŃSKI JAN

27,1,17/ OSTRZESZÓW/51

56

PIASECZNO

UKS PIĄTKA

GRENDA CEZARY

 

57

PLESZEW

PLESZEWSKI KLUB KARATE

SOŁTYSIAK DAMIAN,

SOŁTYSIAK BARTŁOMIEJ

10,4,17/PLESZEW/18

24,2,17/PLESZEW/10

10,4,17/ PLESZEW/23

58

POZNAŃ

MUKS DYNAMIC AKADEMIA KARATE

PAWLACZYK MAREK,

ŚLIWIŃSKI GRZEGORZ

7,5,17/POZNAŃ/3

 

28,2,17/MUROWANA GOŚLINA/21

59

WIELKOPOLSKI KLUB KARATE

NOGALSKI WALDEMAR

4,1,17/POZNAŃ/15

60

UKS ICHIBAN SHOTOKAN OF POZNAŃ

DĄBEK ADRIAN

 

61

AZS POZNAŃ

SIEBERT MARIUSZ

 

62

PRUDNIK

LKS ZARZEWIE

BRUDNIAK JOLANTA

21,3,17/MOSZCZANKA/19

63

RAWICZ

RAWICKI KLUB KARATE SUREM

GLINA KRZYSZTOF

19,3,17/POKRZYWNA/7

4,2,17/POKRZYWNA/8

64

ROKIETNICA

UKS BŁYSKAWICA

KUC JAROSŁAW

16,1,17/ ROKIETNICA/1

65

RUMIA

MSMKJ BUDOKAN SAKURA

LEWANDOWSKI JAROSŁAW

 

66

KLUB SPORTOWY KARATE SAKURA

KOSTUN ANDRZEJ

4,2,17/RUMIA/71

20,1,17/SZYMBARK/9

67

SIECHNICE

SSIR ARAWASHI

LULEK ŁUKASZ

 

68

STAROGARD GDAŃSKI

KLUB KARATE SHUTO

4,2,17/LUBICHOWO/159

 

69

STARGARD SZCZ.

SHOBU-KAN

PRZĄDKA BOŻENA,

PRZĄDKA JAROSŁAW,

PRZĄDKA BERENIKA

 

70

SUPRAŚL

BUSHIDO SUPRAŚL

ŻENDZIAN GRZEGORZ

31,3,17/SUPRAŚL/4

 

 

71

SZCZECIN

 

KLUB KARATE KAMIKAZE

FIDELUS MARCIN

27,1,17/POLICE/15

18,1,17/LIPIANY/27

17,1,17/PRZELEWICE/15

17,1,17/BANIE/13

15,1,17/DOBRA SZCZ./13

18,1,17/ PYRZYCE/14

14,1,17/SZCZECIN/33

12,1,17/STARGARD/35

72

FUNAKOSHI-DO

ANTONIAK WACŁAW

29,3,17/BEZRZECZE/22

20,3,17/MIERZYN/48

28,3,17/SZCZECIN/24

73

AKK AZS SHOGUN

JEDRZEJEWSKI ANDRZEJ,

ANTONIAK WACŁAW

3,1,17/ KAMIEŃ POM./3

30,1,17/KAMIEŃ POM./10

18,1,17/KAMIEŃ POM/19

27,4,17/KAMIEŃ POM13

 

74

BODAIKAN

JUSZCZAK PIOTR

2,2,17/SZCZECIN/86

75

SAMURAJ

KULIKOWSKI RYSZARD

26,4,17/SZCZECIN/10

5,4,17/SZCZECIN11

11,4,17/SZCZECIN/17

17,2,17/ZAWOJA/18

19,1,17/SZCZECIN/11

19,1,17/SZCZECIN/15

76

ŚRODA WLKP.

KLUB KARATE DO SHOTOKANDRAGON

BOROWICZ ARKADIUSZ

4,3,17/ ŚRODA WLKP./23

77

ŚCINAWA

KLUB KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND

BĄK TOMASZ

21,3,17/ŚCINAWA/29

78

TCZEW

SKK SENSHI TCZEW

STUBBA ARKADIUSZ

2,4,17/TCZEW/31

3,1,17/TCZEW/20

79

TORUŃ

KLUB KARATE SHOTOKAN DOJO TORUŃ

RZESZOTEK ROMUALD

 

80

TORUŃSKI KLUB KARATE-DO RONIN

BANDURSKI ADAM

10,3,17/KWIDZYN/30

2,1,17/BRZOZÓWKA/25

81

TORUŃSKI KLUB KARATE SHOTOKAN ZENSHIN

ZIELIŃSKA MAGDALENA

 

82

WARSZAWA

NAUKA KARATE-DO

BARCZEWSKI ANDRZEJ

 

83

ATEMI

BOGUSKI MIROSŁAW

20,3,17/WARSZAWA/44

84

WĄGROWIEC

WĄGROWIECKI KLUB KARATE TIGER

NOWAK MARIUSZ

10,3,17/WAPNO/27

11,3,17/WĄGROWIEC/9

10,3,17/WĄGROWIEC/11

9,3,17/BUDZYŃ/12

85

WRONKI

WRONIECKI KLUB KARATE

 

 

86

WIEPRZ

ARAWASHI

HUTMAN-WILCZEK BOGUSŁAW

 

 

 

 

 

87

WROCŁAW

AZS UP

ZARZYCKI ANDRZEJ

27,3,17/WROCŁAW/6

88

WKSA BUDOKAN

BABICZ PIOTR

 

89

DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JUNKAKU KANSEI

GRACZYK DAWID

 

90

WRZEŚNIA

WRZESIŃSKI KLUB KARATE

BOROWICZ ARKADIUSZ

15,5,17/WRZEŚNIA/9

91

ZABORÓWEK

RENSEI

KUCHARSKI DANIEL

28,2,17/ZABORÓW/56

92

ZAWADZKIE

KLUB KARATE NIDAN

SWOREŃ ZBIGNIEW

 

93

ZDUNY

UKS SHODAN

ADAMSKI JAROSŁAW

18,5,17/ZDUNY/10

94

ŻYWIEC

AGE-KAN KLUB KARATE

WOJTKOWIAK ZBIGNIEW

 


Poprawiony: piątek, 09 czerwca 2017 13:13
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS