Berlin Open 17.02.2018r wyniki PDF Drukuj Email
艣roda, 21 lutego 2018 14:14

聽W Berlinie 17.02.2018r odby艂 kolejny du偶y turniej karate. W tej imprezie bra艂o udzia艂 1355 zawodnik贸w z 29 kraj贸w. Z Polski na te zawody pojecha艂o 191 zawodnik贸w. W klasyfikacji medalowej jako kraj zdobyli艣my trzecie miejsce za Ukrain膮 i Niemcami. W klasyfikacji klub贸w najlepiej spisa艂 si臋 WSKA Budokan Wroc艂aw zajmuj膮c trzecie miejsce, za reprezentacj膮 Ukrainy i klubem Legion z Kaliningradu. Wysokie VI miejsce zdobyli zawodnicy z Klubu Karate Bodaikan ze Szczecina, a na XXVII miejscu uplasowali si臋 zawodnicy z trzech naszych klub贸w: UKS Hitotsu Ostrzesz贸w, Shobukan Stargard i Arashi Legnica.

Indywidualnie nast臋puj膮ce pozycje zaj臋li:

1. Kacper Rodak (Oborniki) IIIm, kata kadet贸w,

2. Cezary Wilk (KK Kamikaze) Vm, kata kadet贸w,

3. Izabela Szurowska (Rawicz) IIm kumite +54kg kadetek,

4. Oliwia Ostrowska (Bodaikan) Vm kumite +54kg kadetek,

5. Eliza Gawe艂 (Atemi) IIIm kata U21,

6. Sonia Walaszczyk (Atemi) Vm kata U21,

7. Paulina Banat (Budokan) Im kumite +68kg U21,

8. Julia Krzy偶aniak (Bodaikan) IIm kumite +68kg U21,

9. Maciej G臋bka (Budokan) Im kumite +84kg U21,

10. Jakub S艂ota (Budokan) IIIm kumite -60kg U21,

11. Jakub Szuper (Bodaikan) IXm kumite -60kg U21,

12. Zofia Nied藕wiecka (Bodaikan) VIIm kumite -61kg U21,

13. Izabela Szurowska (Rawicz) IIm kumite +59kg juniorek,

14. Paulina Banat (Budokan) IIIm kumite +59kg juniorek,

15.Martyna Wojtkowska (Legnica) Vm kumite +59kg juniorek,

16. Dawid Sobkowiak (Pleszew) Im kumite +76kg junior贸w,

17. Dawid Stodolny (Luba艅) IIIm kumite +76kg junior贸w,

18. Filip Wasylko (Bodaikan) VIIm kumite -55kg junior贸w,

19. Jakub Szuper (Bodaikan) IIIm kumite -61kg junior贸w,

20. Hubert Mu艣nicki (Bodaikan) VIIm kumite -61kg junior贸w,

21. Aleksander Wasiluk (Bodaikan) VIIm kumite -68kg junior贸w,

22. Bartosz Kowalski (Bodaikan) VIIm kumite -68kg junior贸w,

23. Kacper Vogt (Pleszew) Im kumite -76kg junior贸w,

24. Zofia Osiejewska (Budokan) IIm kumite -48kg junior贸w,

25. Katarzyna Kaleta (Ostrzesz贸w) Vm kumite -53kg juniorek,

26. Oliwia Szczepaniak (Ostrzesz贸w) Vm kumite -53kg juniorek,

27. Zofia Nied藕wiecka (Bodaikan) VIIm kumite -59kg juniorek,

28. Maja Kolanowska (Pleszew) IIIm kumite -30kg U10,

29. Zdzis艂aw Mitu艂a (Ostrzesz贸w) Im kumite +80kg M+40,

30. Jakub Biskupski (Wroc艂aw) Vm kumite +80kg M+40,

31. Robert Rugier (Legnica) Im kumite -80kg M+40,

32. Piotr Iwaszkiewicz (Budokan) Vm kata U14,

33. Monika Dmytruszy艅ska (Oborniki) Vm kata U14,

34. Szymon Zi臋tarski ( Bodaikan) IIIm kumite +50kg U14,

35. Olivier Michalak (Bodaikan) Vm kumite +50kg U14,

36. Maksymilian Maruszewski (Bodaikan) VIIm kumite +50kg U14,

37. Marek Maj (Bodaikan) VIIm kumite -38kg U14,

38. Agata Wojciechowska (Rawicz) IIIm kumite -43kg U14,

39. Aleksandra Lizut (Bodaikan) IIIm kumite -43kg U14,

40. Natasza Cichoszewska (Rawicz) Vm kumite -43kg U14,

41. Jakub Zgutka (Bodaikan) VIIm kumite -50kg U14,

42. Kacper Kurec (Bodaikan) VIIm kumite +38kg U12,

43. Natalia 呕muda (KK Kamikaze) IIm kumite -36kg U12,

44. Julia Sworek (Pleszew) Vm kumite -36kg U12,

45. Nina Kseniak (Bodaikan) Vm kumite -36kg U12,

46. Berenika Prz膮dka (Shobukan) Im kumite +68kg senior贸w,

47. Maciej G臋bka (Budokan) Im kumite +84kg senior贸w,

48. Bart艂omiej聽 So艂tysiak (Pleszew) IIIm kumite +84kg senior贸w,

49. Adam Steczuk (Bodaikan) IIm kumite -67kg senior贸w,

50. Szymon Grzywacz (Bodaikan) IIIm kumite -67kg senior贸w,

51. Kacper Kwiatkowski (Bodaikan) Vm kumite -75kg senior贸w,

52. Marcin Krykowski (Bodaikan) Im kumite -84kg senior贸w.


 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2018. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS