Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF 10.03.2018 Lębork - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 13 marca 2018 21:51


 W Lęborku 10.03.2018r odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF z udziałem 141 zawodniczek i zawodników z 38 klubów z całego Związku. Zawody były bardzo dobrze zorganizowane, a zawodnicy otrzymali ładne medale i drobne upominki od organizatora. Wyniki:

Klasyfikacja medalowa:

1. WSKA Budokan Wrocław     4 złote, 6 srebrnych, 1 brązowy,

2. Bodaikan  Szczecin              3, 1, 4,

3. Harasuto   Łódź                    3, 0, 4,

4. KK Nidan  Zawadzkie           2, 2, 3,

5. KK Kumade Łódź                 2, 1, 2,

6. Obornicki Klub Karate          2, 0, 0,

7. KK Gokken Chwaszczyno   1, 2, 6,

8. Pleszewski Klub Karate       1, 1, 1,

9. LKS Zarzewie Prudnik         0, 2, 0,

10.KK Dynamic Poznań          0, 1, 0,

10.KK Shobukan Stargard      0, 1, 0,

10.SKK Senshi Tczew            0, 1, 0,

13.KK Shotokan Lębork         0, 0, 3,

14.KK Kaisho Białystok         0, 0, 2,

14.Białostocki Klub Karate    0, 0. 2,

16.KK Sonkei Gdańsk           0, 0, 1,

16.KS Sokół Kleczew            0, 0, 1,

16.KS Shindo Cieszyn          0, 0, 1,

16.Andrex Elbląg                  0, 0, 1,

16.Grot Chynów                   0, 0, 1,

16.Atemi Warszawa             0, 0, 1,

16.KK Dojo Toruń                 0, 0, 1,

16.Łódzki Klub Karate Sh.   0, 0, 1,

16.KK Shotokan Krapkowice   0, 1.

 

Wyniki indywidualne:

Kata kobiet - startowało 21 zawodniczek

1. Kamila Bracikowska OKK,

2. Alicja Piątek  LKS Zarzewie Prudnik,

3. Aleksandra Jędrzejczyk  Harasuto Łódź,

3. Julia Woska  KS Krapkowice,

5. Julia Niżyńska  LKS Zarzewie Prudnik,

5. Paulina Mazurek  Sonkei Gdańsk.

 

Kata mężczyzn - startowało 22 zawodników

1. Maksymilian Szczypkowski Budokan Wrocław,

2. Aleksander Adamów             -  "  -

3. Wojciech Pająk    Sonkei Gdańsk,

3. Marcin Antol  Bodaikan Szczecin,

5. Jan SIeradzki  Budokan Wrocłąw,

5. Bartłomiej Bobiński  Budokan Wrocław,

 

Kumite kobiet:

-50kg, 5 zawodniczek:

1. Magdalena Makowska  Budokan Wrocław,

2. Wiktoria Michałowska  Dynamic Poznań,

3. Jola Marszall   Gokken Chwaszczyno,

3. Agnieszka Kreft  Shotokan Lębork,

5. Sara Wosicka  Obornicki KK.

 

-55kg, 8 zawodniczek:

1. Natalia Szponder  Nidan Zawadzkie,

2. Julia Sabiecka  Senshi Gdańsk,

3. Magda Michalska  Shotokan Lębork,

3. Weronika Mikulska  Budokan Wrocław,

5. Emilia Cieślakowska  Łódzki KKS,

5. Maria Stranc  Sokół Kleczew.

 

-61kg, 11 zawodniczek:

1. Justyna Gradowska  Kumade Łódź,

2. Sara Elwart  Gokken Chwaszczyno,

3. Anita Bugajak  Łódzki KKS,

3. Justyna Szmajdka  Sokół Kleczew,

5. Kamila Jóskowska  Shotokan Lębork,

5. Ewa Gąsiewska  Rensei Tczew.

 

-68kg, 5 zawodniczek:

1. Marta Bogusław  Kumade Łódź,

2. Wiktoria Grejner  Nidan Zawadzkie,

3. Karolina Klepacka  Kaisho Białystok,

3. Urszula Tokajuk  Białostocki KK.

 

+68kg, 6 zawodniczek:

1, Kinga Harast  Harasuto  Łódź

2,Berenika Prządka  Shobu-can  Stargard

3,Marzena Zalewska Dojo Toruń

3,Klaudia Szymańska Shindo Cieszyn

5, Izabela Kamińska Tornado Kalisz

 

Open 16 zawodniczek:

1,Wiktoria Grejner Nidan Zawadzkie

2, Natalia Szponder Nidan Zawadzkie

3, Marta Bogusław Kumade Łódź

3, Justyna Gradowska Kumade Łódź

5, Julia Sabiecka Senshi Gdansk

5, Weronika Mikulska Budokan Wrocław

 

Kumite mężczyzn:

 -60kg 6 zawodników:

1, Dominik Korbolewski Gokken Chwaszczyno

2, Jan Sieradzki Budokan Wrocław

3, Paweł  Puczyłowski Kaisho Białystok

3, Mateusz Zamojcin Andrex Elbląg

5, Dawid Komorowski Bodaikan Szczecin

 -67 kg 13 zawodników:

1,Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin

2, Adam Steczuk Bodaikan Szczecin

3, Michał Parczewski Shotokan Lębork

3, Albert Ciesielski Grot Chynów

5, Adrian Mituła Hitotsu Ostrzeszów

5, Łukasz Szkiłądź Kaisho Białystok

 

-75 kg 20 zawodników:

1, Szymon Stawiarski Harasuto Łódź

2. Piotr Słota Budokan Wrocław

3, Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin

3, Jakub Kułaga Gokken Chwaszczyno

5, Filip Vogt Pleszewski Klub Karate

5,Kacper Długozima Kaisho Białystok

 

-84 kg 14 zawodników:

1, Marcin Krykowski Bodaikan Szczecin

2, Mariusz Migdalski Gokken Chwaszczyno

3,Michał Chojnowski Białostocki Klub Karate

3, Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin

5, Adam Konowalczyk Pleszewski Klub Karate

5, Dawid Stubba Senshi Tczew

 

+84 kg, 8 zawodników:

1, Bartłomiej Sołtysiak Pleszewski Klub Karate

2, maciej Gębka Budokan Wrocław

3, klemens Ewald Gokken Chwaszczyno

3, Kamil Nowak Harasuto Łódź

5, Kamil Szalewski Budokan Wrocław

5, Łukasz Kamianowski Kaisho Białystok

 

Kata drużynowe:

 

Kata drużynowe Kobiet, 6 zawodniczek:

1, Obornicki Klub Karate

2, LKS Zarzewie Prudnik

3, Klub Karate Nidan Zawadzkie

 

Kata drużynowe mężczyzn 5 osoób:

1, WSKA Budokan I

2, WSKA Budokan II

3, Klub Karate Nidan Zawadzkie

 

Kata druzynowe kobiet: 9 drużyn

1, Harasuto Łódź

2, Kumade Łódź

3, Klub Karate Nidan Zawadzkie

3,Gokken Chwaszczyno

 

Kumite drużynowe mężczyzn 6 drużyn:

1, Bodaikan Szczecin

2, Budokan Wrocław

3, pleszewski Klub Karate

3, Gokken Chwaszczyno

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 13 marca 2018 21:54
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2018. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS