Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 23:36

Za kilka dni w Suchym Lesie odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. Za wyniki w tych zawodach zawodnicy mogą otrzymać punkty oraz środki finansowe na dalsze szkolenie. Dlatego wszystkie kluby które mają zawodników w tych kategoriach wiekowych powninny wziąć udział w tej imprezie. Zgodnie z opinią pracowników MSiT tylko właściwe Polskie Związki Sportowe mają prawo robić zawody o randze mistrzowskiej w swoich dyscyplinach, dlatego Polski Związek Karate od 38 lat robi zawody mistrzowskie we wszystkich kategoriach wiekowych. Teraz przyszedł czas na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. Zgodnie z przepisami tylko PZS może szkolić i udzielać licencji sędziowskich w swojej dyscyplinie sportu. Licencje nadane poza Związkiem mają wartość papieru na którym zostały wypisane.

Do zobaczenia na zawodach w Suchym Lesie.