Lista sędziów Polskiego Związku Karate 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 01 czerwca 2018 10:39
Lp stan Nazwisko i imię Kwalifikacja Ważność rok Miasto Ważność Klub
1   Adametz Mateusz TECHNICZNY B 2020 Bydgoszcz 2020-04-03 Bushi-do Bydgoszcz
2   Andrejko Jakub TECHNICZNY 2017 Lublin 2017-02-15 Lubelski Klub Karate Shotokan
3   Bachowski Tomasz KLUBOWY 2019 Jaworzno 2019-12-03 KK Kyokushin Jaworzno
4   Bajkowski Dariusz TECHNICZNY 2018 Warszawa 2018-12-18 Kime Warszawa
5   Bartnicki Tomasz TECHNICZNY 2018 Mińsk Mazowiecki 2018-12-18 Mińsko-mazowiecki KK Kyokushin
6   Bazylewicz Łukasz TECHNICZNY 2019 Zielona Góra 2019-12-03 Zielonogórski Klub Karate
7   Bąchór Artur TECHNICZNY 2019 Dąbrowa Górnicza 2019-12-03 Dąbrowa Górnicza
8   Biedrzycki Daniel  OKRĘGOWY A 2018 Poznań 2018-11-26 Dynamic Poznań
9   Bilik Anna TECHNICZNY 2019   2019-12-03 Lubelski KKK
10   Bloch Arkadiusz TECHNICZNY 2019 Skoczów 2019-12-03 Skoczowski KKK
11   Bolanowski Bogusław TECHNICZNY 2018 Wołów 2018-12-18 Wołowski KK Kyokushin
12   Bolek Dorota TECHNICZNY 2019 Jaworzno 2019-12-03 Karate Kyokushinkai Jaworzno
13   Boyke Julia TECHNICZNY B 2019 Wejherowo 2019-07-15 Wejherowo
14   Bracikowska Kamila TECHNICZNY B 2018 Poznań 2018-05-14  
15   Buczkowski Krzysztof KRAJOWY A 2020 Lublin 2020-04-03  
16   Buhl Łukasz TECHNICZNY 2018 Tarnów 2018-12-18 ASW Tarnów OP Zdzieszowice
17   Cichy Łukasz TECHNICZNY 2018 Postomino 2018-12-18 SKF Aktywni Postomino
18   Cybulski Sylwester KLUBOWY 2019 Tarnobrzeg 2019-12-03 Tarnobrzeski KKK
19   Czajkowska Magdalena KLUBOWY 2018 Kostrzyn Wlkp. 2018-12-11 Kostrzyński KK Shotokan
20   Czarniak Natalia TECHNICZNY 2018 Inowrocław 2018-11-11 Inowrocławski KSK
21   Czerniec Jacek KLUBOWY 2018 Lublin 2018-12-18 Lubelski KK Kyokushin
22   Daszczyk Ryszard TECHNICZNY 2019 Ostrzeszów 2019-05-13 Hitotsu Ostrzeszów
23   Daszke Aleksander TECHNICZNY B 2019 Wejherowo 2019-07-15 Wejherowo
24   Dąbrowska Klaudia TECHNICZNY 2018   2018-12-18 KSW Bushi
25   Depa Iwona TECHNICZNY 2019   2019-12-03 Lubelski KKK
26   Dłubek Zdzisław TECHNICZNY 2018 Wejherowo 2018-01-24 Shotokan i LA Wejherowo
27   Długołęcki Jarosław KLUBOWY 2019 Radomsko 2019-12-03 AKK Radomsko
28   Drewniak Andrzej OKRĘGOWY B 2019 Kraków 2019-12-03 Krakowski KK Kyokushin
29   Duda Paulina TECHNICZNY 2019 Żywiec 2019-12-03 Żywiecki KKK
30   Dwiecki Igor TECHNICZNY B 2019 Poznań 2019-05-13 Dynamic Poznań
31   Dylewska Monika TECHNICZNY 2018 Lądek 2018-12-18 Lądecki KK Kyokushin
32   Dymidziuk Kamila OKRĘGOWY A 2020 Legnica 2017-11-21 Tora Legnica
33   Dzielak Marta TECHNICZNY 2018 Inowrocław 2018-11-11 Inowrocławski KSK
34   Fruba Jarosław TECHNICZNY 2018 Mińsk Mazowiecki 2018-12-18 Mińsko-mazowiecki KK Kyokushin
35   Fruba Katarzyna TECHNICZNY 2018 Mińsk Mazowiecki 2018-12-18 Mińsko-mazowiecki KK Kyokushin
36   Gajowski Adam TECHNICZNY 2018 Siemianowice 2018-12-18 Siemianowcki KK Kyokushin
37   Galant Paweł TECHNICZNY 2018 Mińsk Mazowiecki 2018-12-18 Mińsko-mazowiecki KK Kyokushin
38   Gawęcki Zbigniew TECHNICZNY 2019   2019-12-03 Bushi Team
39   Gawlik Mariusz TECHNICZNY 2018 Jastrowie 2018-12-18  
40   Gawrysiak Rafał TECHNICZNY 2019 Zielona Góra 2019-12-03 Zielonogórski Klub Sportowy Karate
41   Gądek Piotr TECHNICZNY 2018 Zielona Góra 2018-12-18 Zielonogórski KK
42   Gierszon Leszek KLUBOWY 2019 Lublin 2019-12-03 Lubelski KK Kyokushin
43   Gliszczyński Wojciech OKRĘGOWY B 2019 Poznań 2016-12-31  
44   Godlewski Mateusz KLUBOWY 2019   2019-12-03 SP KK Kyokushin
45   Godlewski Michał KLUBOWY 2019   2019-12-03 SP KK Kyokushin
46   Godoś Mariusz TECHNICZNY 2018 Opole 2018-12-18 Opolski KK Kyokushin
47   Gołębiewski Piotr KRAJOWY A 2018 Bydgoszcz 2018-11-26 Bushi-do Bydgoszcz
48   Gołębiewski Wojciech TECHNICZNY 2019 Ciechanów 2019-12-03 Ciechanowski KKK
49   Gołubicz Sylwia KRAJOWY B 2019 Legnica 2019-11-18 Tora Legnica
50   Gorczyca Daniel KLUBOWY 2019 Inowrocław 2019-12-03 Inowrocławski KK
51   Górecki Tomasz TECHNICZNY 2018   2018-12-18 KSW Shogun
52   Greń Paweł TECHNICZNY 2019 Dąbrowa Górnicza 2019-12-03 Dąbrowa Górnicza
53   Grochal Łukasz KRAJOWY B 2018 Chynów 2018-11-19 Grot Chynów
54   Grochal Mateusz KRAJOWY B 2018 Chynów 2018-12-11 Grot Chynów
55   Hawro Waldemar TECHNICZNY 2019 Jarosław 2019-12-03 Jarosławski KKK
56   Holk Daniela TECHNICZNY B 2019 Gdańsk 2019-07-15 Sonkei Gdańsk
57   Jakubowski Michał TECHNICZNY 2019 Sobota 2019-12-03 Sobócki KKK
58   Janczak Piotr KLUBOWY 2019 Czerwionka 2019-12-03 KK Tensho Czerwionka Leszczyny
59   Janicha Marta TECHNICZNY 2018 Bukowno 2018-12-18 KK Kyokushin Bukowno
60   Jasko Maria TECHNICZNY 2018 Ostrów Mazowiecki 2018-12-18 Ostrów Mazowiecki 
61   Jeńć Bogusław TECHNICZNY 2019 Jarosław 2019-12-03 Jarosławski KKK
62   Jezierski Marek TECHNICZNY 2019 Lublin 2019-12-03 Lubelski KKK
63   Jocz Sylwia TECHNICZNY 2018 Olsztyn 2018-12-18 Olsztyński KK Kyokushin
64   Jóźwiak Tomasz TECHNICZNY B 2019 Poznań 2019-05-13 Dynamic Poznań
65   Jungermann Kacper TECHNICZNY B 2019 Swarzędz 2020-04-03 Swarzędzki Klub Karate Fighter
66   Juszczyk Paweł TECHNICZNY 2018   2018-12-18 KSO Bushi
67   Kaczanowicz Monika TECHNICZNY 2019 Swarzędz 2017-05-30 Swarzędzki Klub Karate Fighter
68   Kaliszewski Sławomir OKRĘGOWY A 2018 Bydgoszcz 2018-11-26 Bushi-do Bydgoszcz
69   Kamiński Marek TECHNICZNY 2018 Reda 2018-01-24 Shotokan i LA Wejherowo
70   Karpiński Remigiusz TECHNICZNY 2018 Ełk 2018-12-18 Ełcki KSK Kyokushin
71   Karski Zbigniew KLUBOWY 2017 Lublin 2017-12-12 Lubelski Klub Karate Shotokan
72   Kasza Ireneusz TECHNICZNY 2018 Krosno 2018-12-18 Krośnieński KK Kyokushin
73   Kaźmierczak Hubert TECHNICZNY B 2020 Inowrocław 2020-04-03 Inowrocławski KSK
74   Kerner Maria TECHNICZNY B 2020 Inowrocław 2020-04-03 Inowrocławski KSK
75   Kępski Krzysztof TECHNICZNY 2019 Ostrzeszów 2019-03-04 Hitotsu Ostrzeszów
76   Kielian Iwona TECHNICZNY 2018 Tarnów 2018-12-18 ASW Tarnów OP Zdzieszowice
77   Kiper Ryszard TECHNICZNY 2018 Tarnobrzeg 2018-12-18 Tarnobrzeski KKK
78   Kłodnicki Wojciech TECHNICZNY 2018 Chełm 2018-12-18 Kanku Chełm
79   Kłosiński Jakub TECHNICZNY 2018 Siechnice 2018-12-18 Siechnicki KK Kyokushin
80   Konowalczyk Adam TECHNICZNY 2019 Pleszew 2019-05-13 Pleszewski Klub Karate
81   Kostrzewa Rafał OKRĘGOWY B 2019 Żnin 2019-03-04 PSKSW Musashi Żnin
82   Kotecki Cezary TECHNICZNY 2018 Bielsk 2018-12-18 Bialski KK Kyokushin
83   Kowalik Natalia TECHNICZNY 2019 Bydgoszcz 2019-05-13 Bushi-do Bydgoszcz
84   Kowol Dawid TECHNICZNY 2018 Gliwice 2018-12-18 Gliwicki KK Kyokushin
85   Kowol Kamil TECHNICZNY 2018 Gliwice 2018-12-18 Gliwicki KK Kyokushin
86   Kozioł Krzysztof TECHNICZNY 2018 Chełm 2018-12-18 KKK Kanku Chełm
87   Kozioł Waldemar TECHNICZNY 2018 Chełm 2018-12-18 KKK Kanku Chełm
88   Krawontka Andrzej KLUBOWY 2019 Nowy Sącz 2019-12-03 Nowosądecki KSK Kyokushin
89   Krejpcio Marek TECHNICZNY 2018 Suwałki 2018-12-18 Suwalski KK Kyokushin
90   Król Sławomir TECHNICZNY 2019 Kraków 2019-12-03 KKKK w Krakowie
91   Kruk Andrzej TECHNICZNY 2019 Jarosław 2019-12-03 Jarosławski KKK
92   Kruszona Robert TECHNICZNY 2019 Skoczów 2019-12-03 Skoczkowski KKK
93   Kudyk Dariusz KLUBOWY 2019 Żory 2018-12-18 KSW Shogun Żory
94   Kujawa Konstancja TECHNICZNY 2018 Inowrocław 2018-11-11 Inowrocławski KSK
95   Kujawa Przemysław TECHNICZNY 2019 Dopiewo 2019-05-13 KK Empi Dopiewo
96   Kujawska Patrycja KLUBOWY 2019 Poznań 2018-12-11 AZS Poznań
97   Kujawski Kamil TECHNICZNY 2019 Poznań 2018-12-11 AZS Poznań
98   Kulikowski Krzysztof KLUBOWY 2017 Szczecin 2017-12-19 Samuraj Szczecin
99   Kuśnierek Paweł TECHNICZNY 2018 Wrocław 2018-11-19 DKK Jinkaku Kansei
100   Kwiecień Kacper TECHNICZNY B 2019 Gdańsk 2019-07-15 Gdański KK
101   Leśniewski Waldemar TECHNICZNY 2018 Nowa Sól 2018-12-18 Nowosolski KK Kyokushin
102   Lewandowska Iwona TECHNICZNY 2018   2018-12-18 UKS Bushi Team KKK
103   Lewandowska Marta TECHNICZNY 2019 Poznań 2019-05-13 Fighter 
104   Listopadzka Pałlina TECHNICZNY 2019 Poznań 2017-05-30 AZS Poznań
105   Ludziejewski Jerzy TECHNICZNY 2018 Żory 2018-12-18 ŻKKK Shogun Żory
106   Łuczak Weronika TECHNICZNY 2019 Wągrowiec 2019-03-04 Tiger Wągrowiec
107   Machnik Marek TECHNICZNY 2018 Ząbkowice 2018-12-18 Ząbkowicki KK Kyokushin
108   Maćkowiak Maciej TECHNICZNY 2019 Poznań 2019-05-13 Dynamic Poznań
109   Madej Eliasz TECHNICZNY 2019 Zielona Góra 2019-12-03 Zielonogórski KK
110   Madej Tomasz TECHNICZNY 2019 Zielona Góra 2019-12-03 Zielonogórski Klub Sportowy Karate
111   Majcher Bernadeta TECHNICZNY 2018 Gliwice 2018-12-18 Gliwicki KK Kyokushin
112   Małachowski Krzysztof TECHNICZNY 2019 Rumia 2019-07-15 KSK Sakura Rumia
113   Maniak Lilianna TECHNICZNY 2018 Poznań 2018-12-11 AZS Poznań
114   Marcinkowski Ireneusz TECHNICZNY 2017 Szczecin 2017-12-19  
115   Marcinkowski Michał TECHNICZNY 2018 Gdynia 2018-12-18 Pomorski KK Kyokushin
116   Markiewicz Dawid TECHNICZNY 2018 Bukowno 2018-12-18 KK Kyokushin Bukowno
117   Marszałek Maciej TECHNICZNY 2018 Gliwice 2018-12-18 Gliwicki KK Kyokushin
118   Matuszewska Wiktoria TECHNICZNY 2018 Bydgoszcz 2018-05-14 Bushi-do Bydgoszcz
119   Matuszewski Robert OKRĘGOWY B 2018 Bydgoszcz 2018-11-26 Bushi-do Bydgoszcz
120   Mawlichanow Krzysztof TECHNICZNY 2019 Kraków 2019-12-03 YMCA Kraków
121   Mazurek Magdalena TECHNICZNY 2018 Lublin 2018-12-18 Lubelski KK Kyokushin
122   Mazurek Paulina TECHNICZNY 2018 Gdańsk 2018-11-11 Gdański KK
123   Mejer Jarosław TECHNICZNY 2018 Toruń 2018-11-26 AKKT Toruń
124   Michalak Maksymilian TECHNICZNY B 2018 Poznań 2018-05-14  
125   Michna Mirosław TECHNICZNY 2018 Racibórz 2018-12-18 Raciborski KK Kyokushin
126   Momot Justyna TECHNICZNY B 2017 Stargard Sz. 2017-12-19 Shobukan Stargard
127   Mudlaff Henryk TECHNICZNY 2018 Wejherowo 2018-11-11 Shotokan LA Wejherowo
128   Nawrotek Piotr TECHNICZNY 2019 Poznań 2019-05-13 Fighter 
129   Niedźwiedź Zdzisław KLUBOWY 2019 Gdynia 2019-12-03 KS Kyokushin w Gdyni
130   Nowak Mariusz KLUBOWY 2019 Wągrowiec 2019-03-04 Wągrowiecki KK Tiger
131   Nowicki Stanisław OKRĘGOWY B 2019 Legnica 2019-11-18 Tora Legnica
132   Obora Paweł TECHNICZNY 2019 Dąbrowa Górnicza 2019-12-03 Dąbrowa Górnicza
133   Olszowski Paweł TECHNICZNY 2018 Lipno 2018-12-18 Lipnowski KK Kyokushin
134   Osińska Karolina TECHNICZNY 2018 Leśniewo 2018-11-11 KSK Sakura Rumia
135   Pająk Wojciech OKRĘGOWY B 2018 Gdańsk 2018-11-11 Sonkei Gdańsk
136   Paradecki Zbigniew TECHNICZNY 2018 Katowice 2018-12-18 UKS Orzeł Katowice
137   Pawlikowska Ewa TECHNICZNY 2018 Nowy Targ 2018-12-18 SSK Yokozuna Nowy Targ
138   Pietrucha Jakub TECHNICZNY B 2018 Poznań 2018-05-14  
139   Pietruczuk Dawid TECHNICZNY 2018 Katowice 2018-12-18 UKS Orzeł Katowice
140   Piłat Sławomir OKRĘGOWY A 2018 Rumia 2018-11-26 KSK Sakura Rumia
141   Piórkowski Janusz TECHNICZNY 2019 Jastrzębie 2019-12-03 Kumite Jastrzębie
142   Pniewski Wawrzyniec TECHNICZNY 2018 Mińsk Mazowiecki 2018-12-18 Mińsko-mazowiecki KK Kyokushin
143   Pobłocki Piotr OKRĘGOWY B 2018 Lębork 2018-11-11 Lęborski KK
144   Popiołek Grzegorz TECHNICZNY 2018 Zakopane 2018-12-18 Tatrzński KKK Zakopane
145   Powroźnik Remigiusz EKF 2020 Prudnik 2020-06-04 LKS Zarzewie Prudnik
146   Preis Jarosław KLUBOWY 2019 Gdynia 2018-12-03 Pomorska ASW Kyokushinkai
147   Prządka Berenika OKRĘGOWY A 2017 Stargard Sz. 2017-12-19 Shobukan Stargard
148   Prządka Bożena OKRĘGOWY A 2017 Stargard Sz. 2016-07-18 Shobukan Stargard
149   Prządka Jarosław OKRĘGOWY A 2017 Stargard Sz. 2017-12-19 Shobukan Stargard
150   Przewoźny Paweł OKRĘGOWY B 2017 Oborniki 2017-06-13 Obornicki KK
151   Rajczak Dominik TECHNICZNY B 2018 Poznań 2018-05-14  
152   Raziuk Michał TECHNICZNY 2017 Szczecin 2017-01-11 Samuraj Szczecin
153   Rojterado Wojciech TECHNICZNY 2018 Olecko 2018-12-18 Olecka SSW KK
154   Rosiński Robert TECHNICZNY 2018 Radzyń 2018-12-18 Radzyński KK Kyokushin
155   Różański Marcin TECHNICZNY 2018 Poznań 2018-12-11 AZS Poznań
156   Rudawski Sławomir TECHNICZNY 2018 Bukowno 2018-12-18 KK Kyokushin Bukowno
157   Rusek Jacek KRAJOWY A 2019 Legnica 2019-03-04 Tora Legnica
158   Rusinek Sebastian TECHNICZNY 2018 Siemianowice 2018-12-18 Siemianowcki KK Kyokushin
159   Rusztecki Konrad TECHNICZNY 2017 Warszawa 2017-02-15  
160   Rycek Dariusz TECHNICZNY 2019 Lublin 2019-12-03 Lubelski KKK
161   Sawicki Piotr TECHNICZNY 2019   2019-12-03 Sport Club Karate
162   Semik Ryszard TECHNICZNY 2018 Lubin 2018-12-18 Lubiński KK Kyokushin
163   Siebert Mariusz KLUBOWY 2014 Poznań 2014-12-31  
164   Sieradzki Marcin TECHNICZNY 2018   2018-12-18 KSW Kyokushin
165   Simenak Rudolf TECHNICZNY 2018 Wejherowo 2018-01-24 Shotokan i LA Wejherowo
166   Skowroński Lucjan TECHNICZNY 2017 Inowrocław 2017-02-14 Inowrocławski KSK
167   Skórcz Joanna TECHNICZNY 2018 Poznań 2018-12-11 KU AZS Uniw. Ekon. Poznań
168   Słaboń Krzysztof TECHNICZNY 2019 Dąbrowa Górnicza 2019-12-03 Dąbrowa Górnicza
169   Sobota Dawid KLUBOWY 2018 Bydgoszcz 2018-11-26 Bushi-do Bydgoszcz
170   Socha Tomasz TECHNICZNY 2017 Szczecin 2017-12-19  
171   Sokołowski Maciej KLUBOWY 2018 Łódź 2018-12-18 Łódzki KK Kokushin
172   Sroka Artur KLUBOWY 2019 Dąbrowa 2018-12-03 Dąbrowski KK Kyokushin
173   Stankiewicz Kamil TECHNICZNY 2019 Opole 2019-12-03 Opole
174   Stanulewicz Martyna TECHNICZNY B 2019 Wejherowo 2019-07-15 Wejherowo
175   Stanulewicz Piotr TECHNICZNY 2018 Wejherowo 2018-01-24 Shotokan i LA Wejherowo
176   Staszak Leon TECHNICZNY B 2020 Inowrocław 2020-04-03 Inowrocławski KSK
177   Staśkiewicz Alicja TECHNICZNY B 2018 Poznań 2018-05-14  
178   Sworeń Zbigniew KRAJOWY B 2019 Zawadzkie 2019-07-15 Nidan Zawadzkie
179   Sypień Agnieszka TECHNICZNY 2018   2018-12-18 WKK AiS Sypień
180   Sypień Sylwester TECHNICZNY 2018   2018-12-18 WKK AiS Sypień
181   Szczepan Łukasz TECHNICZNY 2019 Gdynia 2019-12-03 Pomorska Akademia Karate
182   Szczepaniak Bartosz TECHNICZNY 2019 Kleczew 2019-11-18 KS Sokół Kleczew
183   Szczęch Adam TECHNICZNY 2019 Jarosław 2019-12-03 Jarosławski KKK
184   Szubielska Nikoleta TECHNICZNY 2018 Stargard Sz. 2018-12-31  
185   Szumański Ireneusz TECHNICZNY 2017 Lębork 2017-12-31  
186   Szymańczuk Arkadiusz TECHNICZNY 2019 Lublin 2019-12-03 Lubelski KKK
187   Szyngiel Marek KLUBOWY 2019 Jastrzębie 2019-12-03 Jastrzębski K Kyokushin Karate Kumite
188   Śmigalski Maciej TECHNICZNY 2019 Pleszew 2017-05-30 Pleszewski Klub Karate
189   Todorowski Mirosław KRAJOWY B 2019 Wrocław 2019-11-18 AZS UP Wrocław
190   Tomczak Maciej TECHNICZNY 2018 Bydgoszcz 2018-12-18 Bydgoski KSW
191   Tyszka Jakub TECHNICZNY 2019 Wągrowiec 2019-03-04 Tiger Wągrowiec
192   Ukleja Aleksandra TECHNICZNY 2018 Inowrocław 2018-11-11 Inowrocławski KSK
193   Urban Jerzy KLUBOWY 2019 Bierutów 2019-11-18 Szkoła Karate Bierutów
194   Urbańczyk Edward KLUBOWY 2018 Katowice 2018-12-18 TKKF Spartakus Katowice
195   Waryszak Tadeusz TECHNICZNY 2019 Lublin 2019-12-03 Lubelski KKK
196   Wasilewska Maja TECHNICZNY 2018   2018-12-18 KSW Bushi
197   Werner Michał TECHNICZNY 2019 Kraków 2019-12-03 KKK Kraków
198   Wiatrowski Maciej TECHNICZNY 2018 Siechnice 2018-12-18 Siechnicki KK Kyokushin
199   Wielgosik Andrzej TECHNICZNY 2018 Lubin 2018-12-18 Lubiński KK Kyokushin
200   Winek Agnieszka TECHNICZNY 2018   2018-12-18 KSW Bushi
201   Wiśniewski Artur TECHNICZNY 2018 Opole 2018-12-18 Opolski KK Kyokushin
202   Witek Zuzanna TECHNICZNY 2018 Poznań 2018-12-11 KU AZS Uniw. Ekon. Poznań
203   Witkowska Jagoda TECHNICZNY 2019 Poznań 2010-05-13 Fighter 
204   Woch Julia TECHNICZNY 2018 Gliwice 2018-12-18 Gliwicki KK Kyokushin
205   Wojciechowski Roman TECHNICZNY 2018 Lublin 2018-12-18 Lubelski KK Kyokushin
206   Wojdakowski Jan TECHNICZNY 2019 Gdańsk 2019-07-15 Gdański KK
207   Wosicka Sara TECHNICZNY B 2018 Poznań 2018-05-14  
208   Wosicki Tomasz OKRĘGOWY A 2018 Oborniki 2018-11-19 Obornicki KK
209   Woźniak Roman TECHNICZNY 2018 Krosno 2018-12-18 Krośnieński KK Kyokushin
210   Wójcicki Maciej KLUBOWY 2019 Mińsk Mazowiecki 2019-12-03 Mińsko-mazowiecki KK Kyokushin
211   Wróbel Sebastian TECHNICZNY 2018 Wodzisław 2018-12-18 TKKF Wodzisław Karate Kyokushin
212   Zacharek Gabriel TECHNICZNY B 2017 Stargard Sz. 2017-12-19 Shobukan Stargard
213   Zadka Agnieszka TECHNICZNY 2017 Inowrocław 2017-02-14 Inowrocławski KSK
214   Zakrzewski Bartłomiej TECHNICZNY 2018 Chełm 2018-12-18 Kanku Chełm
215   Zamojcin Jan OKRĘGOWY A 2018 Elbląg 2018-11-11 Andrex Elbląg
216   Zawada Józef KRAJOWY B 2019 Elbląg 2019-11-18 Elbląski KK
217   Zawisza Dominika TECHNICZNY B 2019 Gdańsk 2019-07-15 Gdański KK
218   Zieliński Jakub TECHNICZNY 2018 Lublin 2017-02-15 Lubelski Klub Karate Shotokan
219   Zielonka Michał TECHNICZNY B 2019 Gdańsk 2019-07-15 Gdański KK
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2018. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS