Licencjonowani trenerzy na 2020 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 02 lutego 2020 17:27
Wykaz trenerów posiadających licencję trenerską Polskiego Związku Karate w karate Shotokan i karate olimpijskim:

1.    AKSAMITOWSKI BOGUSŁAW – 2 DAN - KS TOMADACHI BIAŁYSTOK
2.    ANTONIAK WACŁAW- 8 DAN -  AKK AZS SHOGUN SZCZECIN
3.    BABICZ PIOTR – 6 DAN - WKSA BUDOKAN WROCŁAW
4.    BIEGAŃSKI PRZEMYSŁAW – 1 DAN -  WKSA BUDOKAN WROCŁAW
5.    BŁAWAT KRZYSZTOF – 1 DAN – SKF SHOTOKAN  MIEDZYCHÓD
6.    BRUDNIAK TADEUSZ- 6 DAN - L KS ZARZEWIE PRUDNIK
7.    BUGAJAK ADRIAN – 3 DAN - ŁKKS ŁÓDŹ
8.    BUGAJAK ANITA – 3 DAN -  ŁKKS  ŁÓDŹ
9.    CIURA WOJCIECH – 2 DAN -  WROCŁAWSKI KLUB KARATE
10.    DRABEK MAŁGORZATA – 2 DAN - KS BUSHI BIELSKO-BIAŁA
11.    DWORNIK RYSZARD – 5 DAN -  KK FUNAKOSHI  SHOTOKAN KARATE KOWARY
12.    DYMIDZIUK KAMILA – 1 KYU – KS  TORA LEGNICA
13.    FAJKOWSKA-GOŁĘBIEWSKA  ANNA –  2 DAN   -  KS BUSHI - DO BYDGOSZCZ
14.    FIDELUS MARCIN – 3 DAN -  KK KAMIKAZE SZCZECIN
15.    FOJECKI PAWEŁ – 2 DAN – SKF SHOTOKAN MIĘDZYCHÓD
16.    GĘSIOROWSKI IGOR – 1 KYU -  KK SAMURAJ SZCZECIN
17.    GIBOWSKI SYLWESTER – 4 DAN -  KOSTRZYŃSKI KLUB KARATE
18.    GMIĄT CYPRIAN – 1 DAN – SKF SHOTOKAN  MIEDZYCHÓD
19.    GOŁĘBIEWSKI PIOTR – 6 DAN – KS  BUSHI-DO BYDGOSZCZ
20.    HARAST JANUSZ – 6 DAN - HARASUTO ŁÓDŹ
21.    JAWORSKI JACEK – 5 DAN -  KS SAMURAJ LUBAŃ
22.    JEROMINEK JAN – 1 DAN -  KK NIDAN ZAWADZKIE
23.    JĘDRUSZEK MACIEJ – 6 DAN -  WKSA BUDOKAN WROCŁAW
24.    JUSZCZAK PIOTR – 6 DAN -  BODAIKAN SZCZECIN
25.    KACZMAREK OLGA – 1 DAN -  OBORNICKI KLUB KARATE SHOTOKAN
26.    KACZMAREK WŁODZIMIERZ – KK LUBOŃ
27.    KARSKI ZBIGNIEW – 3 DAN -  KK HINODE LUBLIN
28.    KOSTUN ANDRZEJ – 4 DAN   -  KSK SAKURA  RUMIA
29.    KOWALSKI ZBIGNIEW – 5 DAN -  KS BUSHI BIELSKO-BIAŁA
30.    KULIKOWSKA-GADAMER MARZENA – 1 KYU -  KK SAMURAJ SZCZECIN
31.    KULIKOWSKI KRZYSZTOF – 1 DAN -  KK SAMURAJ SZCZECIN
32.    KULIKOWSKI RYSZARD – 6 DAN -  KK SAMURAJ SZCZECIN
33.    KUŁACZ KRZYSZTOF – 1 KYU – KS  TORA LEGNICA
34.    ŁABIŃSKI JERZY  - 4 DA ¬N – SHODAN LEGNICA
35.    ŁUCZKIEWICZ OSKAR – 5 DAN - SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE
36.    ŁUCZKIEWICZ POLA – 1 DAN - SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE
37.    ŁUSZCZ  JAROSŁAW – 1 DAN -  WKSA BUDOKAN WROCŁAW
38.    MAKAŁA  ARTUR – 3 DAN -  KK INARI LESZNO
39.    MALINOWSKA EWA – 1 DAN   -  KK SAMURAJ SZCZECIN
40.    MARCINKOWSKI IRENEUSZ – 3 DAN -  LUDOWY IŃSKI KLUB SPORTÓW WALKI  TAIKYOKU
41.    MASAPUST GRZEGORZ – 4 DAN  -  GÓRNICZY KLUB KARATE BAŁCHATÓW
42.    MYDLARZ  MONIKA – 4 DAN -  SZAMOTULSKI KLUB KARATE
43.    NAPIERAŁA MATEUSZ- 3 DAN – SKF SHOTOKAN  MIĘDZYCHÓD
44.    NOWAK MARIUSZ  - 4 DAN -  WĄGROWIECKI KK TIGER
45.    OŁOWSKI MAREK – 6 DAN  -  KAISHO KARATE KLUB
46.    PAWLACZYK MAREK – 6 DAN -  MUKS DYNAMIC POZNAŃ
47.    PAWŁOWSKI DAWID –  1 DAN - KLUB KARATE INOCHI GNIEZNO
48.    PIEPIORA JANUSZ  - 8 DAN -  KS FUNAKOSHI SHOTOKAN KARATE  KOWARY
49.    PIEPIORA PAWEŁ- 7 DAN -  KS FUNAKOSHI SHOTOKAN KARATE KOWARY
50.    POBŁOCKI PIOTR – 5 DAN -  KKS LĘBORK
51.    PODBUCKI TOMASZ – 1 KYU -  KS SAMURAJ LUBAŃ
52.    PRZĄDKA BERENIKA – 2 DAN -  SHOBU-KAN STARGARD
53.    PRZĄDKA BOŻENA – 6 DAN -  SHOBU-KAN STARGARD
54.    PRZĄDKA JAROSŁAW – 6 DAN -  SHOBU-KAN STARGARD
55.    RUSEK JACEK – 4 DAN – KS  TORA LEGNICA
56.    SIEBERT MARIUSZ – 6 DAN – AZS POZNAŃ
57.    SŁAWIŃSKI MAREK – 1 DAN -  ŁKKS ŁÓDŹ
58.    SOBKOWIAK    MIROSŁAW -    4 DAN   - TKKF TECZA GOSTYŃ
59.    SOCHA  TOMASZ –  2 DAN - LZS SKK ANTAI  LIPIANY
60.    SOŁTYSIAK BARTŁOMIEJ –  3 DAN - PLESZEWSKI KLUB KARATE
61.    SOŁTYSIAK DAMIAN –  3 DAN - PLESZEWSKI KLUB KARATE
62.    SWOREŃ ZBIGNIEW –5 DAN  -  NIDAN ZAWADZKIE
63.    SZEWC  ZDZISŁAW – 5 DAN –UKS  FUNAKOSHI-DO SZCZECCIN
64.    SZEWC-KŁOSOWSKA  BEATA – 4 DAN – UKS  FUNAKOSHI-DO  SZCZECIN
65.    SZTURC ADAM –  3 DAN - BIELSKI KK KIME
66.    SZWEDEK WALDEMAR – 7 DAN   -  TKKF TĘCZA GOSTYŃ
67.    SZYMCZAK EWA – 1 DAN -  SZKOŁA KARATE W.WŁODARCZYK BIERUTÓW
68.    ŚWIERCZ JANUSZ – 4 DAN -  ŁKKS ŁÓDŹ
69.    TRZECIAK CZESŁAW- 5 DAN -  KS FUNAKOSHI SHOTOKAN KARATE  KOWARY
70.    TUPKO ZDZISŁAW – 4 DAN -  KLUB KARATE SHOTOKAN KRAPKOWICE
71.    URBAN JERZY – 6 DAN -  BUSHIDAN OLEŚNICA
72.    WŁODARCZYK JAKUB – 1 DAN -  SZKOŁA KARATE W.WLODARCZYK BIERUTÓW
73.    WŁODARCZYK WOJCIECH – 6 DAN -  SZKOŁA KARATE W. WŁODARCZYK BIERUTÓW
74.    WOSICKI TOMASZ – 3 DAN -  OBORNICKI KLUB KARATE
75.    WZOREK BARTOSZ – 4 DAN -  KLUB KARATE  I REKREACJI SONKEI GDAŃSK
76.    ZALESKI ANDRZEJ JANUSZ-  4 DAN - BIAŁOSTOCKI KLUB KARATE
77.    ZAMOJCIN JAN – 7 DAN -  ANDREX ELBLĄG
78.    ZIELIŃSKI JAKUB – 1 KYU -  KK HINODE LUBLIN
79.    ZIELIŃSKI JAN-  6 DAN – UKS HITOTSU OSTRZESZÓW
80.    ŻENDZIAN GRZEGORZ – 4 DAN -   KKS  BUSHIDO  SUPRAŚL

Poprawiony: piątek, 20 marca 2020 20:15
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS