Mistrzostwa Polski Junior贸w w Karate Olimpijskim - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 17 listopada 2020 20:56

聽W Poznaniu 7.11.2020 odby艂y si臋 Mistrzostwa Polski Junior贸w w Karate Olimpijskim. W zawodach wzi臋li udzia艂 zawodnicy zakwalifikowani przez udzia艂 w zawodach kwalifikacyjnych w Szczecinie i w Legnicy.

Wyniki

Juniorki:

I. Kumite

- -48kg

1. Ma艂gorzata Biega艅ska聽 WKSA Budokan Wroc艂aw,

2. Nikola Koz艂owska聽 KKS Tora Legnica,

3. Paulina Kurowska聽 艁KKS 艂贸d藕,

3. Karolina Kukawka聽 Obornicki KK.

- -53kg

1. Aleksandra Bartoszewska聽 LKS Zarzewie Prudnik,

2. Wiktoria Lewandowska聽 KK Tiger Zaniemy艣l,

3. Aleksandra Klimik聽 KKS L臋bork,

3. Aleksandra 艢wi膮tek聽 KK Tiger Zaniemy艣l.

- 59kg

1. Milena Urbanik聽 WKSA Budokan Wroc艂aw,

2. Zuzanna Bernaciak聽 KKiR Sonkei Gda艅sk,

3. Iga Bewicz聽 Andrex Elbl膮g,

3. Anita Bia艂ecka聽 UKS Grot Chyn贸w.

- +59kg

1. Julita Daniszewska聽 KKiR Sonkei Gda艅sk,

2. Wiktoria Kuli艅ska聽 KK Kaisho Bia艂ystok,

3. Zofia Mali艅ska聽 KK Kamikaze Szczecin,

3. Natalia Siwicka聽 KK Kaisho Bia艂ystok.

II. Kata

1. Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik,

2. Bernadeta Kuleczka聽 KKS Inochi Gniezno,

3. Wiktoria Lewandowska聽 KK Tiger Zaniemy艣l,

3. Aleksandra Prachnio聽 KK Kamikaze Szczecin.

Juniorzy

I. Kumite

- -55kg

1. Arkadiusz Kwa艣niewski聽 Obornicki K Karatedo Shotokan,

2. Kacper Biada艂a聽 Obornicki K Karatedo Shotokan,

3. Hubert Kara艣聽 KK Inari Leszno,

3. Mateusz Radli艅ski聽 KK Champion-team 艁贸d藕.

- -61kg

1. Bartosz Wojciechowski聽 KK Champion-team 艁贸d藕,

2. Kacper Rodak聽 Obornicki K Karatedo Shotokan,

3. Marek Gontarski聽 KKiR Sonkei Gda艅sk,

3. Marcin D艂ugozima聽 KK Kaisho Bia艂ystok.

- -68kg

1. Micha艂 Florczak聽 Pleszewski KK,

2. Jakub Krysiak聽 KK Champion-team 艁贸d藕,

3. Jakub Or艂owski聽 KKiR Sonkei Gda艅sk,

3. Korneliusz Janeczek聽 KK Kamikaze Szczecin.

- -76kg

1. Hubert Judycki聽 KKS L臋bork,

2. Nikodem Januszak聽 Obornicki K Karatedo Shotokan,

3. Pawe艂 Zajkowski聽 KK Kaisho Bia艂ystok,

3. Hubert Harasimczuk聽 聽Bia艂ostocki KK.

- +76kg

1. Miko艂aj Winkel聽 MUKS Dynamic Pozna艅,

2. Jan German聽 KK Bushi-do Bydgoszcz,

3. Jakub T臋gi聽 KK Inari Leszno,

3. Pawe艂 Spychalski聽聽

II. Kata

1. Kacper Rodak聽 Obornicki K Karatedo Shotokan,

2. Kacper Biada艂a聽 Obornicki K Karatedo Shotokan,

3. Gracjan Maciejewski Obornicki K Karatedo Shotokan,

3. Patryk Dul聽 WKSA Budokan Wroc艂aw

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS