Wniosek do Ministerstwa Sportu PDF Drukuj Email
środa, 09 lutego 2022 18:25

Polski Związek Karate opracowuje wniosek do ministerstwa o dofinansowanie projektu wprowadzenia ćwiczeń z projektu "Sport w Szkole" do naszych klubów. Obejmuje on szkolenie grup dzieci w wieku 7-9 lat. W projekcie dzieci nie powinny płacić za te zajęcia. Zajęcia miałyby się zacząć w połowie września i trwać do końca listopada. Na początku września dzieci miałyby zawody klubowe a tydzień później odbyłyby się zawody wojewódzkie. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci z nowego naboru lub dzieci będące już członkami klubu (dla nich byłyby to zajęcia dodatkowe, nieodpłatne). Zajęcia będą dotyczyły ćwiczeń które były opracowane na potrzeby projektu  "Sport w Szkole" w ramach programu Erasmus plus Sport. Stosowanie tych ćwiczeń dało znakomite wyniki u dzieci które brały udział w tym projekcie.
W naszym projekcie przewidziane są środki na wynagrodzenie dla trenera grupy oraz na wynajęcie sali na zajęcia dla tej grupy.
Klub który chce wziąć udział w tym projekcie, proszony jest o przesłanie do biura PZK swoich danych - pełnej nazwy klubu, dokładny adres i dane trenera odpowiedzialnego za te treningi (imię, nazwisko i uprawnienia szkoleniowca). Dane proszę przesłać do biura w tym tygodniu.
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS