Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Karate 11.12.2010 Łódź - wyniki PDF Drukuj Email
środa, 15 grudnia 2010 08:49

OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI W KARATE 11.12.2010 ŁÓDŹ
W turnieju brało udział 204 zawodników reprezentujących 15 klubów
Kata indywidualne dziewcząt początkujący od września
1.                  Angelika Trofimow                                                        ŁKKS Łódź
2.       Oliwia Makowska                                                           ŁKKS Łódź
3.       Gabriela Sztorc                                                               ŁKKS Łódź
3.       Julia Adamek                                                                   Champion-Team Łódź
Kata Indywidualne chłopców początkujących od września
1.       Marcin Chocianowski                                                ŁKKS Łódź
2.       Bartłomiej Wojtala                                                       Champion-Team Łódź
3.       Mateusz Janiszewski                                                    Kumade Łódź
3.       Patryk Chyży                                                                    Kumade Łódź
Kata indywidualne dziewcząt 8 lat i młodsze
1.       Julia Zielska                                                                      Zarzewie Prudnik
2.       Aleksandra Bartoszewska                                       Zarzewie Prudnik
Kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi
1.       Kacper Baracz                                                            Zarzewie Prudnik
2.       Damian Bojanowski                                                      Champion-Team Łódź
3.       Adam Laskowski                                                         Zarzewie Prudnik
3.       Kacper Mąkolski                                                             Rensei Borzęcin
Kata indywidualne dziewcząt 9 lat
1.       Karolina Dzienkowska                                                  Rensei Borzęcin
2.       Julia Komorowska                                                         ŁKKS Łódź
3.       Agata Becherka                                                                              ŁKKS Łódź
3.       Julia Janus                                                                         ŁKKS Łódź
Kata indywidualne chłopców 9 lat
1.       Łukasz Sulejczak                                                             Atemi Warszawa
2.       Franciszek Bednarczyk                                                Atemi Warszawa
3.       Jakub Michałkiewicz                                                    ŁKKS Łódź
3.       Michał Rosiak                                                                   ŁKKS Łódź
Kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat
1.       Emilia Ratajska                                                                                Zarzewie Prudnik
2.       Martyna Pączek                                                             Atemi Bielsko-Biała
3.       Dagmara Czechowska                                                  ŁKKS Łódź
3.       Weronika Abratańska                                                  Atemi Bielsko-Biała
Kata indywidualne chłopców 10-11 lat
1.       Daniel Dziergas                                                               Atemi Bielsko-Biała
2.       Igor Lewandowski                                                         SKS Bełchatów
3.       Bartosz Karliński                                                             ŁKKS Łódź
3.       Michał Dobrzyński                                                         Atemi Bielsko-Biała
Kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
1.       Kinga Harast                                                                     Harasuto Łódź
2.       Sonia Walaszczyk                                                           Atemi Bielsko-Biała
3.       Ida Zaniewska                                                                 Harasuto Łódź
3.       Aleksandra Białkowska                                                               ŁKKS Łódź
Kata indywidualne chłopców 12-13 lat
1.       Łukasz Bartoszweski                                                     Zarzewie Prudnik
2.       Darek Chrupek                                                                               Atemi Warszawa
3.       Adrian Rudowski                                                       Atemi Warszawa
3.       Jakub Lach Uchman                                                      Atemi Warszawa
Kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat
1.       Ewa Gąsiewska                                                        Rensei Borzęcin
2.       Monika Durnaj                                                                Atemi Warszawa
Kata indywidualne chłopców 14-15 lat
1.       Mateusz Tomiczek                                                        Atemi Bielsko-Biała
2.       Dawid Zorn                                                                       Atemi Bielsko-Biała
3.       Bartosz Mączka                                                                              Zarzewie Prudnik
3.       Damian Gromek                                                             Gaman-Do Lublin
Kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -35kg
1.       Monika Sikorska                                                             KS Olimp Łódź
2.       Emilia Ratajska                                                                                Zarzewie Prudnik
3.       Paulina Kaczmarek                                                        Harasuto Łódź
3.       Karolina Boguraj                                                             Atemi Warszawa
Kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +35kg
1.       Weronika Abratańska                                                  Atemi Bielsko-Biała
2.       Patrycja Walczkiewicz                                                  KS Olimp Łódź
3.       Marta Durska                                                                  KS Olimp Łódź
3.       Kamila Kwiatkowska                                                     ŁKKS Łódź
Kumite indywidualne chłopców 10-11 -40kg
1.       Paweł Sochański                                                            Harasuto Łódź
2.       Grzegorz Szydłowski                                                    Kaisho Białystok
3.       Patryk Mika                                                                      Shobuken Łódź
3.       Szymon Lichocki                                                             Tornado Kalisz
Kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +40kg
1.       Jakub Chudobiński                                                        Champion-Team Łódź
2.       Cezary Pełka                                                                    KS Olimp Łódź
3.       Fabian Piechowski                                                         ŁKKS Łódź
3.       Filanowski Mikołaj                                                         KS Olimp Łódź
Kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
1.       Julia Świtała                                                                     ŁKKS Łódź
2.       Dominika Efir                                                                   Gaman-Do Lublin
Kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat +40kg
1.       Izabela Borys                                                                   Kumade Łódź
2.       Ida Zaniewska                                                                 Harasuto Łódź
3.       Karina Rutkowska                                                          Kaisho Białystok
3.       Marta Bogusław                                                             Kumade Łódź
Kumite indywidualne chłopców 12-13 lat -48kg
1.       Dominik Gałązka                                                            Harasuto Łódź
2.       Rafał Królewski                                                                              Kaisho Białystok
3.       Maciej Grado                                                                  Tornado Kalisz
3.       Dariusz Chrupek                                                             Atemi W-WA
Kumite indywidualne chłopców 12-13 lat +48kg
1.       Oskar Romaniuk                                                             Kaisho Białystok
2.       Michał Walenciak                                                           KS Olimp Łódź
3.       Adam Wiśniewski                                                          SKS Bełchatów
3.       Kamil Nadrowski                                                            Champion-Team
Kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat -54kg
1.       Justyna Pastewska                                                        Kaisho Białystok
2.       Agnieszka Kosińska                                                       Kumade Łódź
3.       Ewa Gąsiewska                                                               Rensei Borzęcin
Kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat +54kg
1.       Martyna Cylke                                                                KS Olimp Łódź
2.       Agnieszka Gałązka                                                        Harasuto Łódź
3.       Magdalena Matczak                                                     Kaisho Białystok
3.       Monika Durmaj                                                                              Atemi Warszawa
Kumite indywidualne chłopców 14-15 lat -63kg
1.       Marcin Nowak                                                                Tornado Kalisz
2.       Bartosz Furmańczyk                                                     Champion-Team Łódź
3.       Michał Serafin                                                                 Harasuto Łódź
3.       Szymon Stawiarski                                                        Harasuto Łódź
Kumite indywidualne chłopców 14-15 lat -70kg
1.       Michał Działoszyński                                                    Zarzewie Prudnik
2.       Bartosz Grochowina                                                     Tornado Kalisz
3.       Kacper Romaniuk                                                          Kaisho Białystok
3.       Michał Chojnowski                                                       Kaisho Białystok
Kumite indywidualne chłopców 14-15 lat +70kg
1.       Szymon Ołowski                                                            Kaisho Białystok
2.       Bartłomiej Krawczak                                                    ŁKKS Łódź
3.       Bartłomiej Wilamek                                                      Harasuto Łódź
3.       Kamil Jarzębski                                                               SKS Bełchatów
Kumite indywidualne dziewcząt 16-17 lat -53kg
1.       Anna Ziółkowska                                                            Kumade Łódź
2.       Martyna Stanisławska                                                 Kumade Łódź
3.       Róża Muszyńska                                                            ŁKKS Łódź
3.       Emilia Cieślakowska                                                      ŁKKS Łódź
Kumite indywidualne dziewcząt 16-17 lat +59kg
1.       Joanna Chwiralska                                                         Tornado Kalisz
2.       Klaudia Zawierta                                                            Kumade Łódź
Kumite indywidualne chłopców 16-17 lat -61kg
1.       Wojciech Słomian                                                          UKS Dwójka Bełchatów
2.       Mateusz Stępień                                                           Champion-Team Łódź
3.       Radosław Białek                                                             Shobuken Łódź
3.       Tomasz Łoboda                                                                              SKS Bełchatów
Kumite indywidualne chłopców 16-17 lat -68kg
1.       Kamil Nowak                                                                   Harasuto Łódź
2.       Adam Kocałek                                                                 SKS Bełchatów
3.       Mateusz Leonik                                                                             Kaisho Białystok
Kumite indywidualne chłopców 16-17 lat -76kg
1.       Adrian Woźniak                                                              Harasuto Łódź
2.       Dominik Andrzejewski                                                ŁKKS Łódź
Kumite indywidualne chłopców 16-17 lat +76kg
1.       Jan Mariusz Korowaj                                                    Kaisho Białystok
2.       Kosma Walczak                                                                               ŁKKS Łódź
3.       Miłosz Leśnik                                                                   SKS Bełchatów
Kata drużynowe dziewcząt do 11 lat
1.       ŁKKS Łódź
2.       Atemi Warszawa
Kata drużynowe chłopców do 11 lat
1.       Atemi Bielsko-Biała
2.        ŁKKS Łódź
3.        Atemi Warszawa
Kata drużynowe dziewcząt 12-15 lat
1.       Atemi Bielsko- Biała
2.       Atemi Warszawa
3.       ŁKKS Łódź
Kata drużynowe chłopców 12-15 lat
1.       Atemi Bielsko-Biała
2.       Atemi Warszawa
3.       Rensei Borzęcin
3.       ŁKKS Łódź
Klasyfikacja punktowa Klubów:
M-ce
Klub
Sr
Br
PKT
1
Ł.K.K.S.
4
6
14
52
2
Atemi Bielsko Biała
6
3
2
41
3
KK Harasuto Łódź
5
2
5
36
4
Zarzewie Prudnik
4
3
2
31
5
Kaisho Białystok
4
2
5
31
6
Atemi Warszawa
1
6
6
29
7
KK Champion - Team
1
5
1
26
8
KS Olimp Łódź
2
3
2
21
8
KK Kumade Łódź
2
3
2
21
9
Tornado Kalisz
2
2
1
17
10
Rensei Borzęcin
2
0
3
13
11
SKS Bełchatów
0
2
4
10
12
UKS Dwójka Bełchatów
1
0
0
5
13
Gaman-do Lublin
0
1
1
4
14
KK Shobuken
0
0
2
2
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS