XIX Puchar Dolnego Śląska w Karate WKF Silesia Cup 2011 - wyniki PDF Drukuj Email
czwartek, 24 marca 2011 13:53

 
XIX PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA W KARATE - WKF 'SILESIA CUP' 2011
 
W zawodach startowało 267 zawodników z 18 klubów Karate.
Najliczniejszy Klub – KK Bodaikan – Szczecin – 45 zawodników
Najlepszy zawodnik - Wocka Patryk – Klub Karate –do Shotokan KRAPKOWICE
Najlepsza zawodniczka – Gaweł Eliza – KSA ATEMI Bielsko Biała
Najlepszy Klub - KK Bodaikan – Szczecin
KKS TORA w ogólnej klasyfikacji zajęła 2 miejsce
Puchar Otworzył Ryszarda Białek – Zastępca Prezydenta Miasta Legnica
 
  1. Kata indywidualne Meżczyzn -50 lat własna kompozycja
I. Godzwon Zenon – Age Kan Bogatynia
II.Smoleński Fabian – Age Kan Bogatynia
 
  1. Kata drużynowe żaków i młodzików
I. Samuraj Szczecin
Zarębski Oliwier, Kozieł Patryk, Dondziak Paweł
II. KKS Krapkowice
Malinowski Michał, Strzelecki Beniamin, Szostecki Michał
III. Atemi Bielsko-Biała
Dobrzyński Mikołaj, Juraszek Bartłomiej, Targosz Maksymilian
III. Budokan Wrocław
Babiński Bartek, Mikołajczyk Kacper, Witkowski Wiktor
 
  1. Kata indywidualne mężczyzn +50 lat własna kompozycja
I. Zieliński Jan – UKS Hitotsu Ostrzeszów
II. Nowicki Stanisław – KKS Tora Legnica
III. Tadyk Ryszard – DKK Brzeg Dolny
III. Bartkowski Jerzy – Age Kan Bogatynia
 
  1. Kata drużynowe żaczek i młodziczek
I. Atemi Bielsko-Biała
Abratańska Weronika, Gaweł Eliza, Walaszczyk Sonia
II. Nidan Zawadzkie
Grzeczkowicz Daria, Grejner Wiktoria, Krawiec Aleksandra
III.Samuraj Szczecin
Dondziak Julia, Zwiech Dominika, Sachar Julia
III. KKS Tora Legnica
Gibasiewicz Martyna, Gerschmann Karolina, Bińkowska Karolina
 
  1. Kata indywidualne mężczyzn -50 lat
I. Godzwon Zenon – Age Kan Bogatynia
 
  1. Kata indywidualne mężczyzn -45 lat
I. Matuszewski Robert – Bushido Bydgoszcz
II. Chmielewski Jan – Funakoshi Kędzieżyn-Koźle
III. Smoleński Fabian – Age Kan Bogatynia
 
  1. Kata indywidualne mężczyzn -55 lat
I. Moroz Franciszek – Kamikaze Stargard Sz.
II. Zieliński Jan – UKS Hitotsu Ostrzeszów
 
  1. Kata indywidualne mężczyzn +55 lat
I. Bartz Michał – UKS Hitotsu Ostrzeszów
II. Tadyk Ryszard – KKS Tora Legnica
III. Nowicki Stansław – KKS Tora Legnica
III. Bartkowski Jerzy – Age Kan Bogatynia
 
  1. Kata indywidualne chłopców (orliki)
I. Cieślik Szymon – LZS Karate-Do Głubczyce
II. Kowalczyk Maciej – LZS Karate-Do Głubczyce
III. Padus Kacper – Nidan Zawadzkie
III. Baracz Kacper – Zarzewie Prudnik
 
  1. Kata indywidualne dziewcząt (orliki)
I. Pliszka Blanka – Bushido Bydgoszcz
II. Bartoszewska Aleksandra – Zarzewie Prudnik
III.Gibasiewicz Martyna – KKS Tora Legnica
III.Le hai Julia – Bushido Bydgoszcz
 
  1. Kumite indywidualne mężczyzn -50 lat
I. Matuszewski Robert – Bushido Bydgoszcz
II. Mirosław Roman – Shindo Cieszyn
III. Rugier Robert – KKS Tora Legnica
III. Mituła Zdzisław – UKS Hitotsu Ostrzeszów
 
  1.  Kata indywidualne żaczek
I. Żelasko Karolina – Zarzewie Prudnik
II. Ratajska Emilia – Zarzewie Prudnik
III. Abratańska Weronika – Atemi Bielsko-Biała
III. Matuszewska Wiktoria – Bushido Bydgoszcz
 
  1. Kata drużynowe kadetów i juniorów
I. KKS Krapkowice
Wandrowski Mateusz, Szetela Łukasz, Wocka Patryk
II. Atemi Bielsko-Biała
Gaweł Dawid, Tomiczek Mateusz, Żorn Dawid
III. Samuraj Szczecin
Świrski Krystian, Grzebieluch Kacper, Socha Łukasz
 
  1. Kata indywidualne młodziczek
I. Gaweł Eliza – Atemi Bielsko-Biała
II. Bociek Klaudia – LZS Karate-Do Głubczyce
III. Grejner Wiktoria – Nidan Zawadzkie
III. Wolaszczyk Sonia – Atemi Bielsko-Biała
 
  1. Kata indywidualne żaków
I. Dobrzyński Mikołaj – Atemi Bielsko-Biała
II.Okonowski Marcel – Bodaikan Szczecin
III. Ziętek Kamil – Bodaikan Szczecin
III. Wyszyński Paweł – Zarzewie Prudnik
 
  1. Kata drużynowe kadetek i juniorek
            I.Shindo Cieszyn,
Pastwa Marta, Kołder Ewa, Karwot Sara
            II.Samuraj Szczecin
            Bochińska Bogna, Lisowska Weronika, Malewicz Katarzyna
            III. KKS Krapkowice
            Piechota Izabela, Stokłosa Adriana, Łukaszyńska Kinga
            III. LKS Zarzewie Prudnik
            Ratajska Emilia, Kubatek Magdalena, Wyszyńska Dominika
 
  1. Kata indywidualne kadetek
I.Kubatek Magdalena – Zarzewie Prudnik
II. Góral Paulina – Bodaikan Szczecin
III. Pastwa Marta – Shindo Cieszyn
III. Bochińska Bogna – KK Samuraj Szczecin
           
  1. Kata indywidualne młodzików
I. Santorowski Daniel – KKS Tora Legnica
II. Bartoszewski Łukasz – Zarzewie Prudnik
III. Dąsek Jakub – Bodaikan Szczecin
III. Baracz Szymon – Zarzewie Prudnik
 
  1. Kata indywidualne juniorów
I.Sulisz Fabian – KKS Tora Legnica
II. Mączka Bartosz – Zarzewie Prudnik
III. Szetela Łukasz – Shotokan Krapkowice
III. Sygut Miłosz – KKS Tora Legnica
 
  1. Kata indywidualne seniorek
I. Brudniak Natalia – Zarzewie Prudnik
II. Struk Anna – Kamikaze Stargard Sz.
III. Moroz Kinga – Kamikaze Stargard Sz.
III. Makarewicz Karolina – Shindo Cieszyn
 
  1. Kata indywidualne juniorek
I. Piątek Alicja – Zarzewie Prudnik
II. Piechota Izabela – Shotokan Krapkowice
III. Wyszyńska Dominika – Zarzewie Prudnik
III. Szponder Natalia – Nidan Zawadzkie
 
  1. Kata indywidualne seniorów
I. Cymbalista Mateusz – Zarzewie Prudnik
II. Wandrowski Mateusz – Shotokan Krapkowice
III. Zgieb Grzegorz – KKS Tora Legnica
III. Wocka Patryk – Shotokan Krapkowice
 
  1. Kata indywidualne kadetów
I. Tomiczek Mateusz – Atemi Bielsko-Biała
II. Zorn Dawid – Atemi Bielsko-Biała
III. Gaweł Dawid – Atemi Bielsko-Biała
III. Jordan Krystian – KKS Tora Legnica
 
  1. Kumite indywidualne żaczek -30kg
I. Kosior Oliwia – ŚKK Goju-Ryu Ścinawa
II. Bartoszewska Aleksandra – Zarzewie Prudnik
III. Klasińska Patrycja – KK Samuraj Szczecin
III. Czarnul Patrycja – Bushido Bydgoszcz
 
  1. Kumite indywidualne młodziczek -43kg
I. Derebecka Julia – Bodaikan Szczecin
II. Miśkiewicz Sandra – Bodaikan Szczecin
III. Krawiec Aleksandra – Nidan Zawadzkie
III. Grejner Wiktoria – Nidan Zawadzkie
 
  1. Kumite indywidualne młodziczek +50kg
I. Szarama Natalia – Bodaikan Szczecin
II. Grabowska Magdalena – KK Samuraj Szczecin
III. Łoniewska Katarzyna – Bodaikan Szczecin
III. Wesołowska Natalia – Bodaikan Szczecin
 
  1. Kumite indywidualne młodziczek -50kg
I. Gaweł Eliza – Atemi Bielsko-Biała
II. Kowal Natalia – KKS Tora Legnica
 
  1. Kumite indywidualne żaczek +30kg
I. Kutnik Ewa – Bodaikan Szczecin
II. Wojciechowska Roksana – ŚKK Goju-Ryu Ścinawa
III. Ratajska Emilia – Zarzewie Prudnik
III. Abratańska Weronika – Atemi Bielsko-Biała
 
  1. Kumite indywidualne młodzików -50kg
I. Zacharek Gabriel – Kamikaze Stargard Sz.
II. Rybakowicz Bartosz – Bodaikan Szczecin
III. Dondziak Paweł – KK Samuraj Szczecin
III. Kałużny Michał – Bodaikan Szczecin
 
  1. Kumite indywidualne młodzików -45kg
I. Bartoszewski Łukasz – Zarzewie Prudnik
II. Baracz Szymon – Zarzewie Prudnik
III. Mach Maciej – Bodaikan Szczecin
III. Dąbek Jakub – Bodaikan Szczecin
 
  1. Kumite indywidualne kadetek -47kg
I. Tuńska Weronika – Bodaikan Szczecin
II. Góral Paulina – Bodaikan Szczecin
III. Bochińska Bogna – KK Samuraj Szczecin
 
  1. Kumite indywidualne kadetek +54kg
I. Jankowska Kamila – Kamikaze Stargard Sz.
II. Malewicz Katarzyna – KK Samuraj Szczecin
 
  1. Kumite indywidualne młodzików +55kg
I. Kosior Sebastian – ŚKK Goju-Ryu Ścinawa
II. Kowalewicz Michał – Shotokan Krapkowice
III. Komorowski Oskar – Bodaikan Szczecin
III. Dąbrowski Piotr – Bodaikan Szczecin
 
  1. Kumite indywidualne kadetek -54kg
I. Kubatek Magdalena – Zarzewie Prudnik
II. Ługowska Dominika – Bodaikan Szczecin
III. Matyjasik Olimpia – Kamikaze Stargard Sz.
III. Szymańska Klaudia – Shindo Cieszyn
 
  1. Kumite indywidualne żaków -35kg
I. Ziętek Kamil – Bodaikan Szczecin
II. Nowicki Kuba – KKS Tora Legnica
III. Kosior Piotr – ŚKK Goju-Ryu Ścinawa
III. Sadza Filip – ŚKK Goju-Ryu Ścinawa
 
  1. Kumite indywidualne kadetów -70kg
I. Gaweł Dawid – Atemi Bielsko-Biała
II. Stefanicki Jacek – KKS Tora Legnica
 
  1. Kumite indywidualne kadetów -57kg
I. Steczuk Adam – Bodaikan Szczecin
II. Łydziński Michał – Bodaikan Szczecin
III. Pokorki Jan – KK Samuraj Szczecin
III. Adamek Eryk – ŚKK Goju-Ryu Ścinawa
 
  1. Kumite indywidualne seniorów -67kg
I. Kubatek Sebastian – Zarzewie Prudnik
II. Sworeń Dariusz – Nidan Zawadzkie
III. Cymbalista Mateusz – Zarzewie Prudnik
III. Błoński Bartek – KKS Tora Legnica
 
  1. Kumite indywidualne kadetów -63kg
I. Korzeb Stanisław – Bodaikan Szczecin
II. Łatka Michał – Bodaikan Szczecin
III. Grzebieluch Kacper – KK Samuraj Szczecin
III. Głaszczka Remigiusz – Bodaikan Szczecin
 
  1. Kumite indywidualne juniorek -48kg
I. Szponder Natalia – Nidan Zawadzkie
II. Wyszyńska Dominika – Zarzewie Prudnik
III. Olejniczak Iwona – KKS Tora Legnica
 
  1. Kumite indywidualne kadetów -52kg
I. Woleńszczak Łukasz – ŚKK Goju-Ryu Ścinawa
II. Maciuszek Kamil – KKS Tora Legnica
III. Sadza Oskar – ŚKK Goju-Ryu Ścinawa
III. Burdanowski Maciej – Bodaikan Szczecin
 
  1. Kumite indywidualne juniorek +59kg
I. Gejner Weronika – Nidan Zawadzkie
II. Buczkowska Paulina – KKS Tora Legnica
III. Krzak Patrycja – Shindo Cieszyn
 
  1. Kumite indywidualne juniorek -59kg
I. Piątek Alicja – Zarzewie Prudnik
II. Piechota Izabela – Shotokan Krapkowice
III. Romaniuk Karolina – KKS Tora Legnica
III. Kowalik Anna – KKS Tora Legnica
 
  1. Kumite indywidualne żaków +35kg
I. Okonowski Marcel – Bodaikan Szczecin
II. Boguszewski Konrad – Bodaikan Szczecin
III. Kryszewski Szymon – Kamikaze Stargard Sz.
III. Szubert Jędrzej – Bodaikan Szczecin
 
  1. Kumite indywidualne juniorów -55kg
I. Nowak Marcin – Tornado Kalisz
II. Kowalski Aleksander – UKS Dwójka Bełchatów
III. Szczygieł Mateusz – KKS Tora Legnica
III. Dera Amadeusz – UKS Hitotsu Ostrzeszów
 
  1. Kumite indywidualne juniorów -68kg
I. Stomian Wojciech – Dwójka Bełchatów
II. Myśliński Andrzej – KKS Tora Legnica
III. Działoszyński Michał – Zarzewie Prudnik
III. Gawęda Daniel – Nidan Zawadzkie
 
  1. Kumite indywidualne seniorów -75kg
I. Domański Andrzej – KKS Tora Legnica
II. Niciejewski Adrian – KKS Tora Legnica
 
  1. Kumite indywidualne seniorek open
I. Butrym Iga – KKS Tora Legnica
II. Głogowska Natalia – KKS Tora Legnica
III. Wierzbicka Magda – KKS Tora Legnica
 
  1. Kumite indywidualne juniorów +76kg
I. Ciesielczyk Bartłomiej – UKS Dwójka Bełchatów
II. Litwa Sebastian – KKS Tora Legnica
III. Gibasiewicz Marcin – KKS Tora Legnica
III. Czarny Dominik – KKS Tora Legnica
 
  1. Kumite indywidualne seniorów -84kg
I. Chmielewski Przemysław – KK Funakoshi Kędzierzyn-Koźle
II. Kaliszewski Sławomir – Bushido Bydgoszcz
 
  1. Kumite indywidualne seniorów -60kg
I. Wocka Patryk – Shotokan Krapkowice
II. Wandrowski Mateusz – Shotokan Krapkowice
 
  1. Kumite indywidualne juniorów -76kg
I. Wiśniewski Oskar – Kamikaze Stargard Sz.
II. Grochowina Bartosz – Tornado Kalisz
III. Sulisz Fabian – KkS Tora Legnica
III. Koza Andrzej – Tora Legnica
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS