Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate WKF Prudnik 30.04.2011 - wyniki PDF Drukuj Email
sobota, 07 maja 2011 15:20

Wyniki końcowe Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny w Karate WKF
Prudnik 30 kwietnia 2011 r.
M
Klub
Złote
Srebrne
Brązowe
Razem
1
LKS „Zarzewie” Prudnik
13
14
17
44
2
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
10
5
5
20
3
Klub Karate „Kaisho” Białystok
7
7
12
26
4
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
2
7
11
20
5
Klub Karate Jesenik (Czechy)
1
1
4
6
6
LZS Karate-do Głubczyce
1
1
2
4
7
Klub Karate „Tornado” Kalisz
1
-
1
2
8
KK „Kamikaze” Stargard Szczeciński
1
-
-
1
9
UKS „Dwójka” Bełchatów
-
1
1
2
10-12
KKS „Tora” Legnica
-
-
1
1
10-12
Klub Karate „Contra” Opole
-
-
1
1
10-12
Klub Karate „Funakoshi” Kędzierzyn-Koźle
-
-
1
1
 
Kata indywidualne dziewcząt
Konkurencja nr 1 - kata indywidualne dziewcząt 8 lat i młodsze
1
Zielska Julia
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Bartoszewska Aleksandra
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Jasińska Michalina
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Górka Jagoda
LKS „Zarzewie” Prudnik
Startowało 8 zawodniczek
Konkurencja nr 2 - kata indywidualne dziewcząt 9 lat
1
Zelasko Karolina
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Nowak Patrycja
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Palarczyk Marta
LKS „Zarzewie” Prudnik
Startowały 3 zawodniczki
Konkurencja nr 3 - kata indywidualne dziewcząt 10 - 11 lat
1
Ratajska Emilia
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Grzeczkowicz Daria
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
3
Kruczek Magdalena
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Niżyńska Julia
LKS „Zarzewie” Prudnik
Startowało 14 zawodniczek
Konkurencja nr 4 - kata indywidualne dziewcząt 12 - 13 lat
1
Gaweł Eliza
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
2
Walaszczyk Sonia
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
3
Seńków Lidia
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Zajdel Elżbieta
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
Startowało 14 zawodniczek
Konkurencja nr 5 - kata indywidualne dziewcząt 14 - 15 lat
1
Piątek Alicja
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Kubatek Magdalena
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Trepka Karolina
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
3
Zajdel Ewa
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
Startowało 7 zawodniczek
 
Konkurencja nr 6 - kata indywidualne dziewcząt 16 - 17 lat
1
Dubel Katarzyna
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Szponder Natalia
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
Startowały 2 zawodniczki
 
Kata indywidualne chłopców
Konkurencja nr 7 - kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi
1
Gawor Maciej
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
2
Kowalczyk Maciej
LZS Karate-do Głubczyce
3
Mładejowski Grzegorz
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Mraz Paweł
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
Startowało 7 zawodników
Konkurencja nr 8 - kata indywidualne chłopców 9 lat
1
Cieślik Szymon
Klub Karate LZS Głubczyce
2
Baracz Kacper
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Markowski Cezary
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Ornowski Michał
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
Startowało 5 zawodników
Konkurencja nr 9 - kata indywidualne chłopców 10-11 lat
1
Dziergas Daniel
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
2
Starek Dawid
Klub Karate Jesenik (Czechy)
3
Mraz Robert
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
3
Dobrzyński Mikołaj
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
Startowało 28 zawodników
Konkurencja nr 10 - kata indywidualne chłopców 12-13 lat
1
Roll Damian
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
2
Piesiak Mateusz
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
3
Gaura Rafał
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Bartoszewski Łukasz
LKS „Zarzewie” Prudnik
Startowało 8 zawodników
Konkurencja nr 11 - kata indywidualne chłopców 14-15 lat
1
Tomiczek Mateusz
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
2
Zorn Dawid
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
3
Działoszyński Michał
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Gaweł Dawid
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
Startowało 10 zawodników
Konkurencja nr 12 - kata indywidualne chłopców 16-17 lat
1
Cymbalista Mateusz
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Mączka Bartosz
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Jaśkowiec Michał
LKS „Zarzewie” Prudnik
Startowało 3 zawodników
 
 
 
 
Kata drużynowe dziewcząt
Konkurencja nr 13 - kata drużynowe dziewcząt  9 lat i młodsze
1
LKS „Zarzewie” Prudnik I
Nowak Patrycja, Żelasko Karolina, Bartoszewska Aleksandra
2
LKS „Zarzewie” Prudnik II
Zielska Julia, Jagielnicka Karolina, Górka Jagoda
 
Konkurencja nr 14 - kata drużynowe dziewcząt  10 - 13 lat
1
KSA „Atemi” Bielsko-Biała I
Gaweł Eliza, Abratańska Weronika, Walaszczyk Sonia
2
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
Zajdel Elżbieta, Kanoza Michalina, Jałowiecka Patrycja
3
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
Grejner Wiktoria, Grzeczkowicz Daria, Krawiec Aleksandra
3
LKS „Zarzewie” Prudnik
Próchnicka Sylwia, Niżyńska Julia, Kruczek Magdalena
 
Konkurencja nr 15 - kata drużynowe dziewcząt  14 - 17 lat
1
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
Zajdel Ewa, Trepka Karolina, Szponder Natalia
2
LKS „Zarzewie” Prudnik
Kubatek Magdalena, Wyszyńska Dominika, Ratajska Emilia
 
 
Kata drużynowe chłopców
Konkurencja nr 16 - kata drużynowe chłopców 9 lat i młodsi
1
Konkurencja nie odbyła się – do zawodów zgłosiła się 1 drużyna
 
 
 
Konkurencja nr 17 - kata drużynowe chłopców 10-13 lat
1
KSA „Atemi” Bielsko-Biała I
Dziergas Daniel, Dobrzyński Mikołaj, Roll Damian
2
KSA „Atemi” Bielsko-Biała II
Kamecki Tomasz, Jędrzejczyk Wiktor, Chleboś Konrad
3
KK „Kaisho” Białystok
 
3
LKS „Zarzewie” Prudnik
Hnatiuk Jakub, Bartoszewski Kamil, Zbaraszczuk Krystian
Startowało 7 drużyn
 
 
 
Konkurencja nr 18 - kata drużynowe chłopców 14-17 lat
1
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
Zorn Dawid, Gaweł Dawid, Tomiczek Mateusz
2
KK LKS „Zarzewie” Prudnik
Maczka Bartosz, Jaśkowiec Michał, Cymbalista Mateusz
3
KK „Tora” Legnica
 
 
                                          
 
 
 
 
 
 
 
Kumite indywidualne dziewcząt
Konkurencja nr 19 - kumite indywidualne dziewcząt 8 lat i młodsze (fantomy)
1
Bartoszewska Aleksandra
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Zielska Julia
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Jasińska Michalina
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Kłys Agnieszka
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
Startowało 5 zawodniczek
Konkurencja nr 20 - kumite indywidualne dziewcząt 9 lat (fantomy)
1
Zelasko Karolina
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Nowak Patrycja
LKS „Zarzewie” Prudnik
Startowały 2 zawodniczki
Konkurencja nr 21 - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (fantomy)
1
Grejner Wiktoria
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
2
Krawiec Aleksandra
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
3
Popławska Magda
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Ratajska Aleksandra
LKS „Zarzewie” Prudnik
Startowało 10 zawodniczek
Konkurencja nr 22 - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat – waga -43 kg
1
Novakova Natalie
Klub Karate Jesenik (Czechy)
2
Karolczuk Dominika
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Ambroziak Julia
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Roterova Anna
Klub Karate Jesenik (Czechy)
Startowało 10 zawodniczek
Konkurencja nr 23 - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat – waga +43 kg
1
Klepacka Karolina
Klub Karate „Kaisho” Białystok
2
Rutkowska Karina
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Horosz Gabriela
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Seńków Lidia
LKS „Zarzewie” Prudnik
Startowało 8 zawodniczek
Konkurencja nr 24 + 25 - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat – waga -54 kg
1
Pastewska Justyna
Klub Karate „Kaisho” Białystok
2
Kubatek Magdalena
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Zajdel Ewa
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
3
Wołkowycka Elżbieta
Klub Karate „Kaisho” Białystok
Startowało 6 zawodniczek
 
Konkurencja nr 26 - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat – waga +54 kg
1
Piątek Alicja
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Matczak Magda
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Oleńczuk Sylwia
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Korowaj Agnieszka
Klub Karate „Kaisho” Białystok
Startowało 6 zawodniczek
 
Konkurencja nr 27 + 28 + 29 - kumite indywidualne dziewcząt 16-17 lat – open
1
Chwilarska Joanna
Klub Karate „Tornado” Kalisz
2
Szponder Natalia
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
3
Grejner Weronika
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
3
Granatowska Cecylia
Klub Karate „Kaisho” Białystok
Startowało 5 zawodniczek
 
 
Kumite indywidualne chłopców
Konkurencja nr 30 - kumite indywidualne chłopców 8 lat i młodsi (fantomy)
1
Gawor Maciej
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
2
Niewęgłowski Radosław
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
3
Castulik Onrej
Klub Karate Jesenik (Czechy)
3
Kowalczyk Maciej
LZS Karate-do Głubczyce
Startowało 7 zawodników
Konkurencja nr 31 - kumite indywidualne chłopców 9 lat (fantomy)
1
Baracz Kacper
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Markowski Cezary
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Cieślik Szymon
LZS Karate-do Głubczyce
3
Ornowski Michał
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
Startowało 4 zawodników
Konkurencja nr 32 - kumite indywidualne chłopców 10 - 11 lat (fantomy)
1
Dobrzyński Mikołaj
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
2
Dziergas Daniel
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
3
Zbaraszczuk Krystian
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Budnik Paweł
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
Startowało 23 zawodników
Konkurencja nr 33 - kumite indywidualne chłopców 12 - 13 lat – waga -45 kg
1
Słuszewski Dominik
Klub Karate „Kaisho” Białystok
2
Baracz Szymon
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Bartoszewski Łukasz
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Panasewicz Rafał
Klub Karate „Kaisho” Białystok
Startowało 11 zawodników
Konkurencja nr 34 - kumite indywidualne chłopców 12 - 13 lat – waga +45 kg
1
Szkiłądź Łukasz
Klub Karate „Kaisho” Białystok
2
Roll Damian
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
3
Gaura Rafał
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Michałek Jakub
Klub Karate Jesenik (Czechy)
Startowało 7 zawodników
Konkurencja nr 35 - kumite indywidualne chłopców 14 - 15 lat – waga -57 kg
1
Królewski Rafał
Klub Karate „Kaisho” Białystok
2
Kowalski Aleksander
UKS „Dwójka” Bełchatów
3
Macik Martin
Klub Karate Jesenik (Czechy)
3
Tomiczek Mateusz
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
Startowało 5 zawodników
 
Konkurencja nr 36 - kumite indywidualne chłopców 14 - 15 lat – waga -63 kg
1
Jancewicz Paweł
Klub Karate „Kaisho” Białystok
2
Piwowar Kamil
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Nowak Marcin
Klub Karate :Tornado” Kalisz
3
Gawenda Daniel
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
Startowało 4 zawodników
 
Konkurencja nr 37 - kumite indywidualne chłopców 14 - 15 lat – waga +63 kg
1
Działoszyński Michał
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Romaniuk Oskar
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Biziuk Kamil
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Chojnowski Michał
Klub Karate „Kaisho” Białystok
Startowało 9 zawodników
 
 
Konkurencja nr 38 - kumite indywidualne chłopców 16 - 17 lat – waga -67 kg
1
Cymbalista Mateusz
LKS „Zarzewie” Prudnik
2
Kubatek Sebastian
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Lebieżyński Hubert
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Marciniak Krzysztof
LKS „Zarzewie” Prudnik
Startowało 6 zawodników
 
 
Konkurencja nr 39 - kumite indywidualne chłopców 16 - 17 lat – waga -76 kg
1
Wiśniewski Oskar
Klub Karate „Kamikaze” Stargard Szczeciński
2
Jaśkowiec Michał
LKS „Zarzewie” Prudnik
3
Słomka Jakub
Klub Karate „Contra” Opole
3
Topolewski Andrzej
Klub Karate „Kaisho” Białystok
Startowało 4 zawodników
 
 
Konkurencja nr 40 - kumite indywidualne chłopców 16 - 17 lat – waga +76 kg
1
Ołowski Szymon
Klub Karate „Kaisho” Białystok
2
Korowaj Mariusz
Klub Karate „Kaisho” Białystok
3
Ciesielczyk Bartłomiej
UKS „Dwójka” Bełchatów
3
Baniak Marcin
Klub Karate „Funakoshi” Kędzierzyn - Koźle
Startowało 4 zawodników
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS