VI Międzynarodowe Mistrzostwa Cieszyna „SHINDO CUP” 28.05.2011 - wyniki PDF Drukuj Email
czwartek, 02 czerwca 2011 09:15

 
6 MIEDZYNARODOWE SHINDO CUP
Organizator K.S.Shindo i MOSiR Cieszyn.
 
W Turnieju wzięło udział 186 zawodników z 16 klubów. (Polski, Czech i Słowacji)
 
WYNIKI:
 
KATA 9 LAT I MŁODSI:
1.Cieślik Szymon- LZS Karate-Do Głubczyce
2.Majer Jakub- Karate Klub UMB BAŃSKA BYSTRZYCA Slovakia
3.Kowalczyk Maciej- Klub Karate-Do Shotokan Krapkowice
3.Bozon Lukas- Karate Klub UMB BAŃSKA BYSTRZYCA Slovakia
 
KATA 9 LAT I MŁODSZE:
1.Zelasko Karolina- Zarzewie Prudnik
2.Snehotova Sara- Karate Team VSK VSB TU Ostrava
3.Bidrmanova Leona- Karate Team VSK VSB TU Ostrava
3.Fąferko Patrycja- KSA ATEMI Bielsko-Biała
 
KATA 10-11 LAT DZIEWCZĘTA:
1.Mihalcsakova Liliana- Karate Team VSK VSB TU Ostrava
2.Grejner Wiktoria- Klub karate Nidan Zawadzkie
3.Talarczyk Julia- Klub Sportowy Bushi Bielsko-Biała
4.Grzeczkowicz Daria- Klub karate Nidan Zawadzkie
 
KATA 10-11 LAT CHŁOPCY:
1.Wilczek Wojciech- K.S Shindo Cieszyn
2.Budnik Paweł- Klub karate Nidan Zawadzkie
3.Tobiasiński Tymoteusz- LZS Karate-Do Głubczyce
3.Dobrzyński Mikołaj- KSA ATEMI Bielsko-Biała
 
KATA 12-13 LAT DZIEWCZĘTA (młodziczki):
1.Gaweł Eliza- KSA ATEMI Bielsko-Biała
2.Walaszczyk Sonia- KSA ATEMI Bielsko-Biała
3.Bociek Klaudia- LZS Karate-Do Głubczyce
3.Zajdel Elżbieta- Klub karate Nidan Zawadzkie
 
KATA 12-13 LAT CHŁOPCY (młodzik):
1.Santorowski Daniel- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
2.Moravcik Marek- Karate Klub UMB BAŃSKA BYSTRZYCA Slovakia
3.Kowalewicz Michał- Klub Karate-Do Shotokan Krapkowice
3.Baracz Szymon- Zarzewie Prudnik
 
KATA 14-15 LAT DZIEWCZĘTA (juniorki młodsze):
1.Pastwa Marta- K.S. Shindo Cieszyn
2.Kubatek Magdalena- Zarzewie Prudnik
3.Kołder Ewa- K.S.Shindo Cieszyn
3.Karwot Sara- K.S.Shindo Cieszyn
 
KATA 14-15 LAT CHŁOPCY (junior młodszy);
1.Tomiczek Mateusz- KSA ATEMI Bielsko-Biała
2.Gaweł Dawid- KSA ATEMI Bielsko-Biała
3.Maciuszek Kamil- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
3.Zorn Dawid- KSA ATEMI Bielsko-Biała
 
KATA +16 LAT DZIEWCZETA (juniorki)
1.Dubel Katarzyna- Zarzewie Prudnik
2.Summerova Zuzanna- Karate Klub UMB BAŃSKA BYSTRZYCA Slovakia
3.Ćmielova Silvie- Karate Team VSK VSB TU Ostrava
4.Romaniuk Karolina- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
 
KATA 16-17 LAT CHŁOPCY (juniorzy)
1.Mączka Bartosz- Zarzewie Prudnik
2.Szetela Łukasz- Klub Karate-Do Shotokan Krapkowice
 
KATA DRUZYNOWE 10 LAT I MŁODSZE
1.Zarzewie Prudnik
2.VSK VSB TU Ostrava
3.Shindo 4 (A.Marszałek,P.Pasternak,J.Cholewik)
3.Atemi Bielsko-Biała
 
KATA DRUŻYNOWE 10 LAT I MŁODSI
1.LZS Karate-Do Głubczyce
2.Atemi Bielsko-Biała 2
3.Atemi Bielsko-Biała 1
3.Shindo 6
 
KATA DRUŻYNOWE 11-13 LAT DZIEWCZĘTA
1.Shindo
2.Atemi Bielsko-Biała
3.Nidan 1
3.Nidan 2
 
KATA DRUŻYNOWE 11-13 LAT CHŁOCY
1.Tora Legnica
2.Atemi Bielsko-Biała
3.Shindo
3.KKS Krapkowice
 
KATA DRUŻYNOWE 14 LAT I STARSI
1.Atemi Bielsko-Biała
2.Tora Legnica
 
KUMITE 10-11 LAT DZIEWCZĘTA -40KG
1.Grejner Wiktoria- Klub karate Nidan Zawadzkie
2.Ratajska Emilia- Zarzewie Prudnik
3.Zelasko Karolina- Zarzewie Prudnik
3.Abratańska Weronika- KSA Atemi Bielsko-Biała
 
 
 
 
 
KUMITE 10-11 LAT CHŁOPCY-40KG
1.Pońcka Marek- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
2.Kajanek Dawid- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
3.Bukowczan Konrad- K.S.Shindo Cieszyn
3.Polak Łukasz- K.S.Shindo Cieszyn
 
KUMITE 10-11 LAT +40 KG
1.Budnik Paweł- Klub karate Nidan Zawadzkie
2.Talaga Rafał- Klub karate Nidan Zawadzkie
3.Kalinowski Adam- Klub karate Nidan Zawadzkie
 
KUMITE 12-13 LAT -43 KG (młodziczki)
1.Gaweł Eliza- KSA Atemi Bielsko-Biała
2.Marszałek Patrycja- KSA Arawashi Radziechowy-Wieprz
3.Istranfyova Kristina- K.S. KARVINA
3.Zajdel Elżbieta- Klub karate Nidan Zawadzkie
 
KUMITE 12-13 LAT +50 KG (młodziczki)
1.Jałowiecka Patrycja- Klub karate Nidan Zawadzkie
2.Kalinowska Agata- Klub karate Nidan Zawadzkie
 
KUMITE 12-13 LAT -45 KG (młodzik)
1.Hudec Adam- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
2.Santorowski Daniel- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
3.Kandora Karol- Klub karate Nidan Zawadzkie
3.Pasowicz Łukasz- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
 
KUMITE 12-13 LAT -50 KG (młodzik)
1.Mariak Marek- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
2.Prengel Dawid- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
 
KUMITE 12-13 LAT +55 KG (młodzik)
1.Kowalewicz Michał- Klub Karate-Do Shotokan Krapkowice
2.Bobrzyk Mateusz- K.S.Shindo
3.Svabik Matej- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
 
KUMITE 14-15 LAT OPEN (juniorki młodsze)
1.Zajdel Ewa- Klub karate Nidan Zawadzkie
2.Kubatek Magdalena- Zarzewie Prudnik
3.Szymańska Klaudia- K.S.Shindo
 
KUMITE 14-15 LAT -57 KG (junior młodszy)
1.Tomiczek Mateusz- K.S.A Atemi Bielsko-Biała
2.Zorn Dawid- K.S.A. Atemi Bielsko-Biała
3.Maciuszek Kamil- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
3.Jordan Krystian- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
 
KUMITE 14-15 LAT -70 KG (junior młodszy)
1.Michalec Kristian- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
2.Działoszyński Michał- Zarzewie Prudnik
3.Ponist Matus- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
3.Kajanek Jozef- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
 
KUMITE 14-15 LAT +70 KG (junior młodszy)
1.Gibasiewicz Marcin- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
2.Janik Sembol- K.S. Karvina
3.Gaweł Dawid- K.S.A. Atemi Bielsko-Białą
 
KUMITE 16-17 LAT -53 KG (juniorki)
1.Szponder Natalia- Klub karate Nidan Zawadzkie
2.Głogowska Natalia- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
 
KUMITE 16-17 LAT +59 KG (juniorki)
1.Wojtas Monika- KSA Arawashi Radziechowy-Wieprz
2.Butrym Iga- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
3.Grejner Weronika- Klub karate Nidan Zawadzkie
3.Krzak Patrycja- K.S. Shindo Cieszyn
 
KUMITE 16-17 LAT JUNIORKI -59 KG (juniorki)
1.Piechota Izabela- Klub Karate-Do Shotokan Krapkowice
2.Dubel Katarzyna- Zarzewie Prudnik
3.Romaniuk Karolina- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
 
KUMITE +18 LAT (seniorki)
1.Summerova Zuzanna- Karate Klub UMB BAŃSKA BYSTRZYCA Slovakia
2.Wierzbicka Magdalena- Klub Karate Sotokan TORA Legnica
 
KUMITE +18 LAT -75 KG (seniorzy)
1.Kahanovsky Dominik- Karate Klub UMB BAŃSKA BYSTRZYCA Slovakia
2.Matocha Sylwester- K.S. Shindo
3.Grochowski Marcin- K.S.Shindo
 
KUMITE +18 LAT  -67 KG (seniorzy)
1.Kubatek Sebastian- Zarzewie Prudnik
2.Blaton Martin- K.S. Shindo
3.Wandrowski Mateusz- Klub Karate-Do Shotokan Krapkowice
 
KUMITE +18 LAT +84 KG (seniorzy)
1.Kubaska Peter- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
2.Svoboda Robert- K.S. KARVINA
3.Pastva Maros- Klub Karate ZZO ĆADCA Slovakia
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS