X Otwarte Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 04.06.2011 - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 07 czerwca 2011 09:28

X Otwarte Mistrzostwa Pomorza i Kujaw
04.06.2011
Kata ch艂opc贸w rocznik 2004 i m艂odsi trenuj膮cych od wrze艣nia 2010
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Sobota Kevin
Bushi-do Bydgoszcz
2
Kornecki Jakub
Bushi-do Bydgoszcz
3
Grabowski Pawe艂
Bushi-do Bydgoszcz
3
Gudzbeler Jakub
Bushi-do Bydgoszcz
Kata ch艂opc贸w rocznik 2003 鈥 2002 trenuj膮cych od wrze艣nia 2010
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Swietczenkow Artur
Bushi-do Bydgoszcz
2
G贸rczak Mieszko
Spartianin Sopot
3
Skibi艅ski Kacper
Andrex Elbl膮g
3
Suszka Dominik
UKS B艂yskawica
Kata ch艂opc贸w kadeci i m艂odzicy trenuj膮cych od wrze艣nia 2010
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Gizi艅ski Piotr
Andrex Elbl膮g
2
Szczygie艂 Dawid
Andrex Elbl膮g
3
Tokieniewski Piotr
Bushi-do Bydgoszcz
3
Kata dziewcz膮t rocznik 2004 i m艂odsze trenuj膮cych od wrze艣nia 2010
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Weso艂owska Wiktoria
Bushi-do Bydgoszcz
2
Zaniewska Julia
Harasuto 艁贸d藕
3
Wo艂kowska Julia
Andrex Elbl膮g
3
S艂onina Marta
Bushi-do Bydgoszcz
Kata dziewcz膮t rocznik 2000 i starsze trenuj膮cych od wrze艣nia 2010
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Maciejewska Maria
UKS Kleczew
2
Holk Dominika
Bushi-do Bydgoszcz
3
Musielewicz Zofia
Bushi-do Bydgoszcz
3
Bonikowska Dominika
Tiger W膮growiec
Kata dziewcz膮t rocznik 2003 鈥 2001 trenuj膮cych od wrze艣nia 2010
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Tomalak Natalia
UKS Kleczew
2
Piotrowska Paulina
Bushi-do Bydgoszcz
3
Franikowska Martyna
UKS Kleczew
3
Szczerba Zuzanna
Bushi-do Bydgoszcz
Kata ch艂opc贸w rocznik 2004 i m艂odsi
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Urban Kacper
Bushi-do Bydgoszcz
2
P艂atek Micha艂
BUSHIDO聽Bydgoszcz
3
Galant Krzysztof
Bushi-do Bydgoszcz
3
Lademann Jan
Spartianin Sopot
Kata ch艂opc贸w rocznik 2003-2002
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Adametz Mateusz
Bushi-do Bydgoszcz
2
Koz艂owski Kacper
Bushi-do Bydgoszcz
3
Wi艣niewski Wojciech
Bushi-do Bydgoszcz
3
Holk Damian
Bushi-do Bydgoszcz
Kata ch艂opc贸w rocznik 2001-2000
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Markowski Cezary
Kaisho bia艂ystok
2
S艂u偶ewicz Jakub
Bushi-do Bydgoszcz
3
Kleniewski Bartosz
Bushi-do Bydgoszcz
3
Tymi艅ski Jakub
Bushi-do Bydgoszcz
Kata ch艂opc贸w m艂odzicy
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
S艂yszewski Dominik
Kaisho Bia艂ystok
2
Nguyen Dawid
Kaisho Bia艂ystok
3
Chrzanowski Daniel
Bushi-do Bydgoszcz
3
Lewandowski Jakub
Bushi-do Bydgoszcz
Kata ch艂opc贸w kadeci
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Skwarko Przemys艂aw
Kaisho Bia艂ystok
2
Vogt Samuel
LUKS Goleni贸w
3
Szczypkowski Maksymilian
Hitotsu Ostrzesz贸w
3
Kata dziewcz膮t rocznik 2003 鈥 2002聽
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Pliszka Blanka
Bushi-do Bydgoszcz
2
艁ukasiewicz Martyna
Bushi-do Bydgoszcz
3
Mentecka Nicola
Tiger W膮growiec
3
Chrzanowska Jagoda
Bushi-do Bydgoszcz
Kata dziewcz膮t rocznik 2001 鈥 2000聽
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Cukrowska Julia
Sandan Bydgoszcz
2
Matuszewska Wiktoria
Bushi-do Bydgoszcz
3
Macukiewicz Julia
Bushi-do Bydgoszcz
3
Czarnul Patrycja
Bushi-do Bydgoszcz
Kata dziewcz膮t m艂odziczki i kadetki
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Zaniewska Ida
Harasuto 艁贸d藕
2
Osi艅ska Karolina
Sakura Rumia
3
Kasprzyk Klaudia
Shobu-kan Stargard
3
Burak Julia
Bushi-do Bydgoszcz
Kumite ch艂opc贸w 9 lat i m艂odsi -28kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Adametz Mateusz
Bushi-do Bydgoszcz
2
Wachowski Dominik
Bushi-do Bydgoszcz
3
Zag贸rski Kamil
Pleszewski KK
3
Koz艂owski Kacper
Bushi-do Bydgoszcz
Kumite ch艂opc贸w 9 lat i m艂odsi +28kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Vogt Kacper
Pleszewski KK
2
Styka Oskar
BUSHIDO Bydgoszcz
3
Weigt Franciszek
BUSHIDO Bydgoszcz
3
Markowski Cezary
Kaisho Bia艂ystok
Kumite ch艂opc贸w 10-11 lat -30 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Kleniewski Bartosz
Bushi-do Bydgoszcz
2
Kaska Cezary
Pleszewski KK
3
Boguszewicz Kuba
Spartianin Sopot
3
Kumite ch艂opc贸w 10-11 lat -35 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Bandzarewicz Maciej
Bushi-do Bydgoszcz
2
Franikowski Kacper
UKS Kleczew
3
Tymi艅ski Jakub
Bushi-do Bydgoszcz
3
G贸rczak Mieszko
Spartianin Sopot
Kumite ch艂opc贸w 10-11 lat +35 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Chudobi艅ski Jakub
Champion 艁贸d藕
2
Lichocki Szymon
Tornado Kalisz
3
Wi艣niewski Marcin
BUSHIDO Bydgoszcz
3
Szkudlarek Emil
Pleszewski KK
Kumite indywidualne m艂odzik贸w -35 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Lewandowski Jakub
Bushi-do Bydgoszcz
2
Chrzanowski Daniel
Bushi-do Bydgoszcz
3
S艂yszewski Dominik
Kaisho Bia艂ystok
3
Chyrek Robert
BUSHIDO Bydgoszcz
Kumite indywidualne m艂odzik贸w -45 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Vogt Filip
Pleszewski KK
2
Ka偶mierski Maciej
Pleszewski KK
3
Donowski Mateusz
UKS Kleczew
3
Krajcer Julian
LUKS Goleni贸w
Kumite indywidualne m艂odzik贸w -50 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Kr贸l Micha艂
Champion 艁贸d藕
2
Filanowski Miko艂aj
Olimp 艁贸d藕
3
Kubasiewicz Krzysztof
Champion 艁贸d藕
3
Nguyen Dawid
Kaisho Bia艂ystok
Kumite indywidualne m艂odzik贸w +50 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Sobkowiak Tomasz
Bushi-do Bydgoszcz
2
Gauza Kamil
UKS Kleczew
3
Atanaziewicz Konrad
Spartianin Sopot
3
Rywka 艁ukasz
BUSHIDO Bydgoszcz
Kumite indywidualne kadet贸w -50 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Reksa Patryk
LUKS Goleni贸w
2
Rajski Marcin
Olimp 艁贸d藕
3
呕ywicki Jakub
Bushi-do Bydgoszcz
3
Skwarko Przemek
Kaisho Bia艂ystok
Kumite indywidualne kadet贸w -57 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Stasiak Marcin
Olimp 艁贸d藕
2
Go艂ek Piotr
Champion 艁贸d藕
3
3
Kumite indywidualne kadet贸w -63 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Jancewicz Pawe艂
Kaisho Bia艂ystok
2
Dobrzy艅ski Filip
UKS B艂yskawica
3
Nowak Marcin
Tornado Kalisz
3
Lasota Szymon
Olimp 艁贸d藕
Kumite indywidualne kadet贸w +63 kg
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Vogt Samuel
LUKS Goleni贸w
2
Romaniuk Oskar
Kaisho Bia艂ystok
3
Kaczmarek Mateusz
Karate-do Pozna艅
3
Grochowina Bartosz
Tornado Kalisz
Kumite indywidualne dziewcz膮t 9 lat i m艂odsze OPEN
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Pliszka Blanka
Bushi-do Bydgoszcz
2
Chrzanowska Jagoda
Bushi-do Bydgoszcz
3
Lademann Zuzanna
Spartianin Sopot
3
Bielawska Vanessa
Spartianin Sopot
Kumite indywidualne dziewcz膮t 10-11 OPEN
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Matuszewska Wiktoria
Bushi-do Bydgoszcz
2
Sadowska Barbara
Pleszewski KK
3
Cukrowska Julia
Sandan Bydgoszcz
3
Lepek Julia
Bushi-do Bydgoszcz
Kumite indywidualne m艂odziczek OPEN
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Zaniewska Ida
Harasuto 艁贸d藕
2
Klepacka Karolina
Kaisho Bia艂ystok
3
Magnuszewska Wiktoria
Bushi-do Bydgoszcz
3
Rutkowska Karina
Kaisho Bia艂ystok
Kumite indywidualne kadetek OPEN
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Banaszczyk Dorota
Olimp 艁贸d藕
2
Zawieruszy艅ska Joanna
Tiger W膮growiec
3
Wieczorek Aleksandra
Tiger W膮growiec
3
Cylke Martyna
Olimp 艁贸d藕
Kata dru偶ynowe ch艂opc贸w OPEN
Msc
Klub
1
Kaisho
2
Bushi-do
3
Bushi-do
3
LUKS Goleni贸w
Kata dru偶ynowe ch艂opc贸w 2001 i m艂odsi od wrze艣nia
Msc
Klub
1
Bushi-do
2
Bushi-do
3
3
Kata dru偶ynowe dziewcz膮t 2000 i starsze od wrze艣nia
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Bushi-do
2
Kleczew
3
Bushi-do
3
Kata dru偶ynowe dziewcz膮t OPEN
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Bushi-do
2
Bushi-do
3
Bushi-do
3
Shobu-kan Stargard
Kumite dru偶ynowe m艂odzik贸w
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Tiger W膮growiec
2
LUKS Goleni贸w
3
Bushi-do Bydgoszcz
3
Bushi-do Bydgoszcz
Kumite dru偶ynowe m艂odziczek
Msc
Nazwisko i imi臋
Klub
1
Kaisho
2
Bushi-do
3
Bushi-do
3
UKS Kleczew
Klasyfikacja medalowa Mistrzostw Pomorza i Kujaw
Klasyfikacja medalowa X Mistrzostwa PiK
Msc
Klub
Z艂oto
Srebro
Br膮z
Suma
1
Bushi-do Bydgoszcz
14
13
28
137
2
Kaisho Bia艂ystok
6
3
5
44
3
UKS Kleczew
2
3
3
22
4
Pleszewski KK
2
3
2
21
5
Olimp 艁贸d藕
2
2
2
18
6
LUKS Goleni贸w
2
2
2
18
7
Champion 艁贸d藕
2
1
1
14
8
Harasuto 艁贸d藕
2
1
13
9
Tiger W膮growiec
1
1
3
11
10
Andrex Elbl膮g
1
1
2
10
11
Sandan Bydgoszcz
1
1
6
12
BUSHIDO Bydgoszcz
3
4
13
13
Spartianin Sopot
1
6
9
14
Tornado Kalisz
1
2
5
15
UKS B艂yskawica
1
1
4
16
Sakura Rumia
1
3
17
Shobu-kan Stargard
2
2
18
Hitotsu Ostrzesz贸w
1
1
19
Karate-do Pozna艅
1
1
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS