Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF 04.06.2011 Wrocław - wyniki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 czerwca 2011 07:47

WYNIKI
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KARATE WKF 04.06.2011 WROCŁAW
W ZAWODACH UDZIAŁ WZIĘŁO 72 ZAWODNIKÓW Z 9 KLUBÓW. SĘDZIOWAŁO 13 ARBITRÓW PZK.
KATA IND, MŁODZIKÓW – 7 KYU
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
Woj.
Gmina
Powiat
Nr lic.
Pkt.
1
Baracz Szymon
1999
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
Prudnik
prudnicki
45/66/S/11
3
2
Kowalewicz Michał
1998
KKS Krapkowice
opolskie
Krapkowice
krapkowicki
28/22/S/09
2
3
Strzelecki Beniamin
1999
KKS Krapkowice
opolskie
Krapkowice
krapkowicki
12/29/S/10
1
3
Erkier Patryk
1998
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
1
 
KATA IND. MŁODZIKÓW + 6 KYU
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Bartoszewski Łukasz
1998
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
Prudnik
prudnicki
45/49/S/09
3
2
Roll Damian
1998
Atemi Bielsko- Biała
śląskie
Bielsko-Biała
bielski
8/25/S/09
2
3
Bajorek Bartosz
1999
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
1
3
Santorowski Daniel
1999
KKS Tora Legnica
dolnośląskie
Legnica
legnicki
30/54/S/10
1
 
KATA IND. MŁODZICZEK - 7 KYU
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Babicz Karolina
1998
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
3
2
Skolarz Aleksandra
1998
Atemi Bielsko- Biała
śląskie
Bielsko-Biała
bielski
 
2
3
Wieprow Julia
1998
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
1
3
Piechowicz Magdalena
1999
KU AZS UP Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
1
 
KATA IND. MLODZICZEK +6 KYU
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Gaweł Eliza
1999
Atemi Bielsko- Biała
śląskie
Bielsko-Biała
bielski
8/9/S/08
3
2
Seńków Lidia
1998
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
Prudnik
prudnicki
45/57/S/09
2
3
Pączek Martyna
1999
Atemi Bielsko- Biała
śląskie
Bielsko-Biała
bielski
8/13/S/08
1
3
Bociek Klaudia
1998
LZS Głubczyce
opolskie
Głubczyce
głubczycki
102/1/S/09
1
 
 
 
KUMITE IND. MŁODZIKÓW – 40 KG
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Bartoszewski Łukasz
1998
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
Prudnik
prudnicki
45/49/S/09
3
2
Luciński Damian
1999
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
2
3
Bajorek Bartosz
1999
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
1
3
Adamów Aleksander
1998
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
Prudnik
prudnicki
45/65/S/11
1
 
KUMITE IND. MŁODZIKÓW – 45 KG
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Adamek Ernest
1998
Ścinawski KK Goju-ryu
dolnośląskie
Ścinawa
lubiński
115/3/S/11
3
2
Grochocki Bartłomiej
1999
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
2
3
Pakulski Wojciech
1999
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
1
3
Dubniański Maciej
1999
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
1
 
KUMITE IND. MŁODZIKÓW – 50 KG
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Gębka Maciej
1998
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
3
2
Grzelak Jan
1998
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
2
3
Jabłoński Paweł
1999
KKS Tora Legnica
dolnośląskie
Legnica
legnicki
30/62/S/10
1
3
Talaga Rafał
1999
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
Zawadzkie
Strzelce Opolskie
70/54/S/09
1
 
KUMITE IND. MŁODZIKÓW – 55 KG
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Erkier Patryk
1998
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
3
2
Budnik Paweł
1999
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
Zawadzkie
Strzelce Opolskie
70/20S/08
2
3
Brycki Wojciech
1998
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
1
3
Łasiński Michał
1998
KKS Tora Legnica
dolnośląskie
Legnica
legnicki
30/76/S/10
1
 
 
KUMITE IND. MŁODZIKÓW  +55 KG
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Słota Piotr
1998
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
3
2
Kowalewicz Michał
1998
KKS Krapkowice
opolskie
Krapkowice
krapkowicki
 
2
3
Kalinowski Adam
1999
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
Zawadzkie
Strzelce Opolskie
70/58/S/11
1
3
Pawlak Dawid
1998
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
Zawadzkie
Strzelce Opolskie
70/57/S/11
1
 
KUMITE IND. MŁODZICZEK – 43 KG
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Grejner Wiktoria
1999
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
Zawadzkie
Strzelce Opolskie
70/25/S/08
3
2
Babicz Karolina
1998
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
2
3
Mikulska Weronika
1999
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
1
3
Borysiuk Dominika
1998
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
Prudnik
prudnicki
45/67/S/09
1
 
KUMITE IND. MŁODZICZEK – 50 KG
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Krawiec Aleksandra
1999
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
Zawadzkie
Strzelce Opolskie
70/28/S/08
3
2
Kowal Natalia
1998
KKS Tora Legnica
dolnośląskie
Legnica
legnicki
 
2
3
Zajdel Elżbieta
1998
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
Zawadzkie
Strzelce Opolskie
70/19/S/08
1
3
Seńków Lidia
1998
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
Prudnik
prudnicki
45/57/S/09
1
 
KUMITE IND. MŁODZICZEK + 50 KG
miejsce
Imię i nazwisko
Rok ur.
klub
 
 
 
Nr lic.
Pkt.
1
Gaweł Eliza
1999
Atemi Bielsko- Biała
śląskie
Bielsko-Biała
bielski
8/9/S/08
3
2
Wieprow Julia
1998
Budokan Wrocław
dolnośląskie
Wrocław
wrocławski
 
2
3
Jałowiecka Patrycja
1998
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
Zawadzkie
Strzelce Opolskie
70/60/S/11
1
3
Bińkowska Karolina
1999
KKS Tora Legnica
dolnośląskie
Legnica
legnicki
 
1
 
 
 
 
KLUBY BIORĄCE UDZIAŁ W MMM ( NAZWA Z KRS/WPISU DO EWIDENCJI) oraz klasyfikacja medalowa i punktowa
 
KLUB
Złote
Srebrne
Brązowe
Razem
Punkty
  1.  
Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich „Budokan”
4
5
8
17
30
  1.  
LKS Zarzewie Prudnik
3
1
3
7
14
  1.  
Klub Karate „Nidan” Zawadzkie
2
1
5
8
13
  1.  
Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko Biała
2
2
1
5
11
  1.  
Klub Karate Shotokan „Tora” Legnica
-
1
4
5
6
  1.  
Klub Karate-do Shotokan Krapkowice
-
2
1
3
5
  1.  
Ścinawski Klub Karate Goju Ryu
1
-
-
1
3
  1.  
LZS Karate-do Głubczyce
-
-
1
1
1
8.
KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
-
-
1
1
1
 
razem
12
12
24
48
84
 
KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW:
    Lp.
Województwo
punkty
  1.  
Dolnośląskie
40
  1.  
Opolskie
33
  1.  
Śląskie
11
 
Razem
84
 
Poprawiony: poniedziałek, 13 czerwca 2011 07:51
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS