VII Międzynarodowy Turniej Karate Puchar Gór Opawskich 09.10.2011 - wyniki PDF Drukuj Email
czwartek, 13 października 2011 15:37

Wyniki końcowe VII Międzynarodowego Turnieju Karate „Puchar Gór Opawskich”
Prudnik 09 października 2011 r.
M
Klub
Złote
Srebrne
Brązowe
Razem
1
LKS „Zarzewie” Prudnik
12
14
18
 
2
Ukrainian Team (Ukraina)
6
6
5
 
3
KSA „Atemi” Bielsko-Biała
5
4
6
 
4
Tczewski Klub Karate
4
3
5
 
5
KK Harasuto Łódź
4
1
5
 
6
KK „Nidan” Zawadzkie
3
 
6
 
7
LZS Karate-do Głubczyce
2
2
3
 
8
SKS Bushido Kędzierzyn-Koźle
2
1
6
 
9
KK Jesenik (Czechy)
2
1
3
 
10
KKS „Tora” Legnica
1
1
3
 
11
Klub Karate-do Shotokan Krapkowice
 
5
6
 
12
KK Tornado Kalisz
 
1
2
 
13-15
Łódzki Klub Karate Shotokan
 
1
1
 
13-15
KU AZS UP Wrocław
 
1
1
 
13-15
SSC Czeska Lipa (Czechy)
 
1
1
 
16
Lutsk (Ukraina)
 
1
 
 
17
WKSA Budokan Wrocław
 
 
1
 
 
Kata  indywidualne  dziewcząt
Konkurencja nr 1 - kata indywidualne dziewcząt 8 lat i młodsze
1
Bartoszewska Aleksandra
LKS Zarzewie Prudnik
2
Jasińska Michalina
LKS Zarzewie Prudnik
3
Buraczek Klaudia
SSK Bushido Kędzierzyn-K
3
Dyśko Julia
KK Harasuto Lódź
-
Storta Helena
AZS UP Wrocław
-
Zaniewska Julia
KK Harasuto Lódź
-
Borysiuk Aleksandra
LKS Zarzewie Prudnik
-
Górka Jagoda
LKS Zarzewie Prudnik
-
Malinowska Magda
KK Shotokan Krapkowice
 
Konkurencja nr 2 - kata indywidualne dziewcząt 9 lat
1
Zielska Julia
LKS Zarzewie Prudnik
2
Zelasko Karolina
LKS Zarzewie Prudnik
3
Nowak Patrycja
LKS Zarzewie Prudnik
3
Fąferko Patrycja
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Ignatenko Yeva
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Kłys Agnieszka
KK Nidan Zawadzkie
-
Teda Laura
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Jagielnicka Karolina
LKS Zarzewie Prudnik
-
Ciesielka Karolina
LKS Zarzewie Prudnik
-
Karasińska Julia
KK Harasuto Lódź
-
Hejduk Marcelina
KK Harasuto Lódź
-
Szymor Oliwia
KK Harasuto Lódź
-
Rachwał Klaudia
KK Harasuto Lódź
-
Baiblová Helena
SSC Czeska Lipa (Czechy)
-
Placek Bogumiła
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Sobol Paulina
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Gebka Maciej
Budokan Wrocław
 
Konkurencja nr 3 - kata indywidualne dziewcząt 10 - 11 lat
1
Ratajska Emilia
LKS Zarzewie Prudnik
2
Rotterová Anna
KK Jesenik (Czechy)
3
Grzeczkowicz Daria
KK Nidan Zawadzkie
3
Yakymets Kateryna
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Stubba Kornelia
Tczewski Klub Karate
-
Czubaszek Martyna
KK Harasuto Lódź
-
Daová Hana
SSC Czeska Lipa (Czechy)
-
Ištoková Kateřina
SSC Czeska Lipa (Czechy)
-
Rálišová Jana
SSC Czeska Lipa (Czechy)
-
Mazurek Paulina
AZS UP Wrocław
-
Nizyńska Julia
LKS Zarzewie Prudnik
-
Próchnicka Sylwia
LKS Zarzewie Prudnik
-
Palarczyk Marta
LKS Zarzewie Prudnik
-
Kruczek Magdalena
LKS Zarzewie Prudnik
-
Banat Paulina
Budokan Wrocław
-
Kowalska Anna
KSA Atemi Bielsko-Biała
 
Konkurencja nr 4 - kata indywidualne dziewcząt 12 - 13 lat
1
Gaweł Eliza
KSA Atemi Bielsko-Biała
2
Khrypta Iryna
Ukrainian Team (Ukraina)
3
Bociek Klaudia
LZS Karate-do Głubczyce
4
Zaniewska Ida
KK Harasuto Lódź
-
Świtała Julia
Łódzki Klub Karate Shotokan
-
Shevchenko Yevgeniya
Karate Tour (Ukraina)
-
Sobiecka Julia
Tczewski Klub Karate
-
Janiszewska Karolina
LKS Zarzewie Prudnik
-
Lenart Anna
LKS Zarzewie Prudnik
-
Seńków Lidia
LKS Zarzewie Prudnik
-
Borysiuk Dominika
LKS Zarzewie Prudnik
-
Daová Anna
SSC Czeska Lipa (Czechy)
-
Walaszczyk Sonia
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Kanoza Michalina
KK Nidan Zawadzkie
-
Kalinowska Agata
KK Nidan Zawadzkie
-
Zajdel Elżbieta
KK Nidan Zawadzkie
-
Krawiec Aleksandra
KK Nidan Zawadzkie
-
Grejner Wiktoria
KK Nidan Zawadzkie
-
Armatowska Karolina
Tczewski Klub Karate
 
Konkurencja nr 5 - kata indywidualne dziewcząt 14 - 15 lat
1
Kubatek Magdalena
LKS Zarzewie Prudnik
2
Piątek Alicja
LKS Zarzewie Prudnik
3
Zajdel Ewa
KK Nidan Zawadzkie
3
Guzy Sonia
KK Nidan Zawadzkie
-
Ledwig Natalia
KK Nidan Zawadzkie
-
Maryszewska Marcjanna
LKS Zarzewie Prudnik
-
Ligenza Aneta
LKS Zarzewie Prudnik
 
 
 
Konkurencja nr 6 - kata indywidualne dziewcząt 16 - 17 lat
1
Szponder Natalia
KK Nidan Zawadzkie
2
Piechota Izabela
KK Shotokan Krapkowice
3
Łuczkiewicz Pola
SSK Bushido Kędzierzyn-K
3
Pikhard Sara
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Barešová Markéta
SSC Czeska Lipa (Czechy)
-
Wyszyńska Dominika
LKS Zarzewie Prudnik
 
Konkurencja nr 7 - kata indywidualne dziewcząt 18 lat i starsze
1
Brudniak Natalia
LKS Zarzewie Prudnik
2
Bugajak Anita
Łódzki Klub Karate Shotokan
3
Siuda Daria
LKS Zarzewie Prudnik
 
 
Kata  indywidualne  chłopców
Konkurencja nr 8 - kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi
1
Kowalczyk Maciej
LZS Karate-do Głubczyce
2
Storta Wiktor
AZS UP Wrocław
3
Mładejowski Grzegorz
LKS Zarzewie Prudnik
3
Patryjach Jakub
LZS Karate-do Głubczyce
-
Nawrot    Kamil
KK Nidan Zawadzkie
-
Častulík Ondřej
KK Jesenik (Czechy)
-
Alan Orzechowski
LZS Karate-do Głubczyce
-
Mięczakowski Jakub
LKS Zarzewie Prudnik
-
Słowik Wojciech
LKS Zarzewie Prudnik
-
Szafraniec Jakub
LKS Zarzewie Prudnik
 
Konkurencja nr 9 - kata indywidualne chłopców 9 lat
1
Cieślik Szymon
LZS Karate-do Głubczyce
2
Gawor Maciej
KSA Atemi Bielsko-Biała
3
Ornowski Michał
KSA Atemi Bielsko-Biała
3
Baracz Kacper
LKS Zarzewie Prudnik
-
Mielnik Jakub
LZS Karate-do Głubczyce
-
Adamietz Olivier
KK Nidan Zawadzkie
-
Laskowski Adam
LKS Zarzewie Prudnik
-
Targosz Maksymilian
KSA Atemi Bielsko-Biała
 
 
 
 
 
 
 
Konkurencja nr 10 - kata indywidualne chłopców 10-11 lat
1
Stárek David
KK Jesenik (Czechy)
2
Jędrzejczyk Wiktor
KSA Atemi Bielsko-Biała
3
Dobrzyński Mikołaj
KSA Atemi Bielsko-Biała
3
Dziergas Daniel
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Tymoteusz Tobiasiński
LZS Karate-do Głubczyce
-
Gasior Miochał
LZS Karate-do Głubczyce
-
Kamecki TOMASZ
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Smaza Jakub
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Rola Dawid
LKS Zarzewie Prudnik
-
Zbaraszczuk Krystina
LKS Zarzewie Prudnik
-
Gacek Gracjan
LKS Zarzewie Prudnik
-
Bartoszewski Kamil
LKS Zarzewie Prudnik
-
Luranc Rafał
LKS Zarzewie Prudnik
-
Hnatiuk Jakub
LKS Zarzewie Prudnik
-
Valenta Filip Jan
LKS Zarzewie Prudnik
-
Omirov Tymur
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Pustkowski Piotr   
Tczewski Klub Karate
-
Szostecki Michał
KK Shotokan Krapkowice
-
Kalinowski Adam
KK Nidan Zawadzkie
-
Mraz Robert
KK Nidan Zawadzkie
-
Wyszyński Paweł
LKS Zarzewie Prudnik
 
Konkurencja nr 11 - kata indywidualne chłopców 12-13 lat
1
Bartoszewski Łukasz
LKS Zarzewie Prudnik
2
Adamów Aleksander
SSK Bushido Kędzierzyn-K
3
Santorowski Daniel
KK Shotokan Tora Legnica
3
Starosta Yuriy
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Gaduła Maciej
Budokan Wrocław
-
Malinowski Michał
KK Shotokan Krapkowice
-
Kaliga Jakub
KK Shotokan Krapkowice
-
Strzelecki Beniamin
KK Shotokan Krapkowice
-
Kowalewicz Michał
KK Shotokan Krapkowice
-
Kaliga Michał
KK Shotokan Krapkowice
-
Rzeźniczak Mateusz
KK Harasuto Lódź
-
Gajowczyk Miłosz
LKS Zarzewie Prudnik
-
Baracz Szymon
LKS Zarzewie Prudnik
-
Słowik Jakub
LKS Zarzewie Prudnik
-
Flaka Dawid
LKS Zarzewie Prudnik
-
Gach Marcin
LKS Zarzewie Prudnik
-
Budnik Paweł
KK Nidan Zawadzkie
-
Talaga Rafał
KK Nidan Zawadzkie
-
Jabłoński Paweł
-
Kotwa Grzegorz
KK Shotokan Tora Legnica
-
Pasowicz Łukasz
KK Shotokan Tora Legnica
 
 
 
 
Konkurencja nr 12 - kata indywidualne chłopców 14-15 lat
1
Gaweł Dawid
KSA Atemi Bielsko-Biała
2
Zorn Dawid
KSA Atemi Bielsko-Biała
3
Wolak Kacper
LKS Zarzewie Prudnik
3
Zygmuncik Adam
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Stefanicki Jacek
KK Shotokan Tora Legnica
-
Maciuszek kamil
KK Shotokan Tora Legnica
-
Jordan Krystian
KK Shotokan Tora Legnica
-
Śliwiński Michał
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Michalski Mateusz
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Tupko Arkadiusz
KK Shotokan Krapkowice
-
Dziura Aleksander
KK Shotokan Krapkowice
-
Bator Artur
KK Nidan Zawadzkie
-
Gaura Rafał
LKS Zarzewie Prudnik
-
Hryniszak Krzysztof
LKS Zarzewie Prudnik
-
Krawczak Bartłomiej
Łódzki Klub Karate Shotokan
 
Konkurencja nr 13 - kata indywidualne chłopców 16-17 lat
1
Mączka Bartosz
LKS Zarzewie Prudnik
2
Jaśkowiec Michał
LKS Zarzewie Prudnik
3
Działoszyński Michał
LKS Zarzewie Prudnik
3
Marciniak Krzysztof
LKS Zarzewie Prudnik
5
Bavinov Oleksandr
Ukrainian Team (Ukraina)
 
Konkurencja nr 14 - kata indywidualne chłopców 18 lat i starsi
1
Srokowski Dawid
LKS Zarzewie Prudnik
2
Cymbalista Mateusz
LKS Zarzewie Prudnik
3
Wandrowski Mateusz
KK Shotokan Krapkowice
3
Wocka Patryk
KK Shotokan Krapkowice
5
Bugajak Adrian
Łódzki Klub Karate Shotokan
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kata  drużynowe  dziewcząt
Konkurencja nr 15 - kata drużynowe dziewcząt  9 lat i młodsze
1
SSK Bushido Kędzierzyn-K
Sobol P., Placek B., Buraczek K.
2
LKS Zarzewie Prudnik TB
Bartoszewska A., Palarczyk M., Borysiuk A.
3
KK Harasuto Lódź
Dyśko J., Szymor O., Hejduk M
3
LKS Zarzewie Prudnik PR
Zielska j., Górka J., Jasińska M.
 
 
Konkurencja nr 16 - kata drużynowe dziewcząt 10 - 12 lat
1
KK Nidan Zawadzkie
Grejner W., Krawiec A., Zajdel E.
2
LKS Zarzewie Prudnik I TB
Zelasko K., Niżyńska J., Kruczek M.
3
SSC Czeska Lipa (Czechy)
Ištoková K., Baiblová H., Rálišová J.
3
LKS Zarzewie Prudnik II TB
Ciesielka K., Nowak P., Próchnicka S.
-
KK Harasuto Lódź
Rachwał K., Karasińska J., Czubaszek M.
-
KSA Atemi Bielsko-Biała
Fąferko P., Kowalska A., Teda L.
 
Konkurencja nr 17 - kata drużynowe dziewcząt 13 - 15 lat
-
 
 
 
Konkurencja nr 18 - kata drużynowe dziewcząt 18 lat  i starsze
1
LKS Zarzewie Prudnik TB
N.Brudniak, D. Siuda, A. Piątek
2
LKS Zarzewie Prudnik RP
Wyszyńska D., Kubatek M., Ratajska E.
 
Kata  drużynowe  chłopców
Konkurencja nr 19 - kata drużynowe chłopców 9 lat i młodsi
1
KSA Atemi Bielsko-Biała
Gawor M., Ornowski M., Targosz M.
2
LKS Zarzewie Prudnik TB
Mięczakowski K., Baracz K., Szafraniec J.
 
Konkurencja nr 20 - kata drużynowe chłopców 10-12 lat
1
KK Shotokan Tora Legnica
Santorowski D., Pasowicz Ł., Motak M.
2
KSA Atemi Bielsko-Biała
Dobrzyński M., Dziergas D., Jędrzejczyk W.
3
LZS Shotokan Głubczyce
TOBIASIŃSKI, Cieślik, Krawczyk
3
KK Nidan Zawadzkie
Kalinowski A., Mraz Robert, Budnik P.
-
LKS Zarzewie Prudnik TB
Hnatiuk K. Bartoszewski K., Zbaraszczuk K.
-
KK Shotokan Krapkowice
Szostecki M., Szostecki B., Malinowski M.
 
Konkurencja nr 21 - kata drużynowe chłopców 13-15 lat
-
 
 
 
Konkurencja nr 22 - kata drużynowe chłopców 16 lat i starsi
1
LKS Zarzewie Prudnik TB
Srokowski D., Jaśkowiec M., Mączka B.
2
KK Shotokan Tora Legnica
Stefanicki J., Maciuszek K., Jordan K.
 
                                          
 
Kumite  indywidualne  dziewcząt
 
Konkurencja nr 23 - kumite indywidualne dziewcząt 8 lat i młodsze (fantomy)
1
Dyśko Julia
KK Harasuto Lódź
2
Bartoszewska Aleksandra
LKS Zarzewie Prudnik
3
Malinowska Magda
KK Shotokan Krapkowice
3
Buraczek Klaudia
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Zaniewska Julia
KK Harasuto Lódź
-
Storta Helena
AZS UP Wrocław
-
Borysiuk Aleksandra
LKS Zarzewie Prudnik
 
Konkurencja nr 24 - kumite indywidualne dziewcząt 9 lat (fantomy)
1
Zelasko Karolina
LKS Zarzewie Prudnik
2
Karasińska Julia
KK Harasuto Lódź
3
Ignatenko Yeva
Ukrainian Team (Ukraina)
3
Szymor Oliwia
KK Harasuto Lódź
-
Jagielnicka Karolina
LKS Zarzewie Prudnik
-
Nowak Patrycja
LKS Zarzewie Prudnik
-
Ciesielka Karolina
LKS Zarzewie Prudnik
-
Placek Bogumiła
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Sobol Paulina
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Fąferko Patrycja
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Hejduk Marcelina
KK Harasuto Lódź
-
Rachwał Klaudia
KK Harasuto Lódź
 
Konkurencja nr 25 - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (fantomy)
1
Czubaszek Martyna
KK Harasuto Lódź
2
Kruczek Magdalena
LKS Zarzewie Prudnik
3
Nizyńska Julia
LKS Zarzewie Prudnik
3
Ratajska Emilia
LKS Zarzewie Prudnik
-
Ištoková Kateřina
SSC Czeska Lipa (Czechy)
-
Grzeczkowicz Daria
KK Nidan Zawadzkie
-
Kowalska Anna
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Palarczyk Marta
LKS Zarzewie Prudnik
-
Próchnicka Sylwia
LKS Zarzewie Prudnik
-
Mazurek Paulina
AZS UP Wrocław
 
Konkurencja nr 26 - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat  - open
1
Rotterová Anna
KK Jesenik (Czechy)
2
Stubba Kornelia
Tczewski Klub Karate
3
Rotlerowa Anna
KK Jesenik (Czechy)
3
Ratajska Emilia
LKS Zarzewie Prudnik
-
Yakymets Kateryna
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Banat Paulina
Budokan Wrocław
 
 
 
 
Konkurencja nr 27 - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 – waga -50 kg
1
Grejner Wiktoria
KK Nidan Zawadzkie
2
Seńków Lidia
LKS Zarzewie Prudnik
3
Khrypta Iryna
Ukrainian Team (Ukraina)
3
Sabiecka Julia
Tczewski Klub Karate
-
Borysiuk Dominika
LKS Zarzewie Prudnik
-
Shevchenko Yevgeniya
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Klaudia Bociek
LZS Karate-do Głubczyce
-
Świtała Julia
Łódzki Klub Karate Shotokan
-
Armatowska Karolina
Tczewski Klub Karate
-
Kanoza Michalina
KK Nidan Zawadzkie
-
Krawiec Aleksandra
KK Nidan Zawadzkie
 
Konkurencja nr 28 - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 – waga +50 kg
1
Gaweł Eliza
KSA Atemi Bielsko-Biała
2
Krysko Aleksandra
Lutsk (Ukraina)
3
Zaniewska Ida
KK Harasuto Lódź
 
 
Konkurencja nr 29 + 30 - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat – waga -54 kg
1
Kolomiyets Yuliya
Ukrainian Team (Ukraina)
2
Peleshok Iruna
Ukrainian Team (Ukraina)
3
Ledwig Natalia
KK Nidan Zawadzkie
3
Zajdel Ewa
KK Nidan Zawadzkie
-
Guzy Sonia
KK Nidan Zawadzkie
-
Natalia Firyn           
Tczewski Klub Karate
-
Maryszewska Marcjanna
LKS Zarzewie Prudnik
 
Konkurencja nr 31 - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat – waga +54 kg
1
Kubatek Magdalena           
LKS Zarzewie Prudnik
2
Stubba Natalia
Tczewski Klub Karate
3
Kaczyńska Dominika
Tczewski Klub Karate
3
Peleshok Iruna
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Jatkowska Magdalena
Tczewski Klub Karate
-
Wybraniec Zuzanna
KK Nidan Zawadzkie
 
Konkurencja nr 32 - kumite indywidualne dziewcząt 16-17 lat – waga -53 kg
1
Szponder Natalia
KK Nidan Zawadzkie
2
Wyszyńska Dominika
LKS Zarzewie Prudnik
 
Konkurencja nr 33 - kumite indywidualne dziewcząt 16-17 lat – waga -59 kg
1
Stuba Natalia
Tczewski Klub Karate
2
Piechota Izabela
KK Shotokan Krapkowice
3
Uwijała Agata
Tczewski Klub Karate
3
Pikhard Sara
SSK Bushido Kędzierzyn-K
 
 
Konkurencja nr 34 - kumite indywidualne dziewcząt 16-17 lat – waga +59 kg
1
Łuczkiewicz Pola
SSK Bushido Kędzierzyn-K
2
Baresova Marketa
SSC Czeska Lipa (Czechy)
3
Joanna Chwiralska
MUKS Tornado Kalisz
 
Konkurencja nr 35 - kumite indywidualne dziewcząt 18 lat – waga -61 kg
-
 
Konkurencja nr 36 - kumite indywidualne dziewcząt 18 lat – waga +61 kg
-
 
Kumite  indywidualne  chłopców
 
Konkurencja nr 37 - kumite indywidualne chłopców 8 lat i młodsi (fantomy)
1
Boyko Kyrylo
Ukrainian Team (Ukraina)
2
Maciej Kowalczyk
LZS Karate-do Głubczyce
3
Storta Wiktor
AZS UP Wrocław
3
Častulík Ondřej
KK Jesenik (Czechy)
-
Mięczakowski Jakub
LKS Zarzewie Prudnik
-
Szafraniec Jakub
LKS Zarzewie Prudnik
 
Konkurencja nr 38 - kumite indywidualne chłopców 9 lat (fantomy)
1
Shumarov Bohdan
Ukrainian Team (Ukraina)
2
Szymon Cieślik
LZS Karate-do Głubczyce
3
Ornowski Michał
KSA Atemi Bielsko-Biała
3
Gawor Maciej
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Baracz Kacper
LKS Zarzewie Prudnik
-
Mładejowski Grzegorz
LKS Zarzewie Prudnik
-
Laskowski Adam
LKS Zarzewie Prudnik
-
Smoliński Miłosz
Tczewski Klub Karate
-
Koštál Tobiáš
SSC Czeska Lipa (Czechy)
-
Targosz Maksymilian
KSA Atemi Bielsko-Biała
 
Konkurencja nr 39 - kumite indywidualne chłopców 10 - 11 lat (fantomy)
1
Shumarov Dmytro
Ukrainian Team (Ukraina)
2
Gasior Miochał
LZS Karate-do Głubczyce
3
Kamecki Tomasz
KSA Atemi Bielsko-Biała
3
Smaza Jakub
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Valenta Filip Jan
LKS Zarzewie Prudnik
-
Gacek Gracjan
LKS Zarzewie Prudnik
-
Luranc Rafał
LKS Zarzewie Prudnik
-
Zbaraszczuk Krystina
LKS Zarzewie Prudnik
-
Hnatiuk Jakub
LKS Zarzewie Prudnik
-
Bartoszewski Kamil
LKS Zarzewie Prudnik
-
Rola Dawid
LKS Zarzewie Prudnik
-
Omirov Tymur
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Tymoteusz Tobiasiński
LZS Karate-do Głubczyce
-
Filip Wiśniewski
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Dziergas Daniel
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Jędrzejczyk Wiktor
KSA Atemi Bielsko-Biała
 
Konkurencja nr 40 - kumite indywidualne chłopców 10 - 11 lat – waga -40 kg
1
Shumarov Dmytro
Ukrainian Team (Ukraina)
2
Pustkowski Piotr   
Tczewski Klub Karate
3
Starek Dawid
KK Jesenik (Czechy)
3
Sabiecki Miłosz
Tczewski Klub Karate
-
Dobrzyński Mikołaj
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Jędrzejczyk Wiktor
KSA Atemi Bielsko-Biała
-
Lichocki Szymon
MUKS Tornado Kalisz
-
Hadrych Krzysztof
MUKS Tornado Kalisz
-
Doros Denys
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Jeśman Krzysztof
Tczewski Klub Karate
-
Żbikowski Mateusz 
Tczewski Klub Karate
-
Smoliński Miłosz
Tczewski Klub Karate
 
Konkurencja nr 41 - kumite indywidualne chłopców 10 - 11 lat – waga +40 kg
1
Kalinowski Adam
KK Nidan Zawadzkie
2
Omirov Tymur
Ukrainian Team (Ukraina)
 
Konkurencja nr 42 - kumite indywidualne chłopców 12 - 13 lat – waga -50 kg
1
Rzeźniczak Mateusz
KK Harasuto Lódź
2
Tymchenko Anton
Ukrainian Team (Ukraina)
3
Bartoszewski Łukasz
LKS Zarzewie Prudnik
3
Baracz Szymon
LKS Zarzewie Prudnik
-
Gach Marcin
LKS Zarzewie Prudnik
-
Armatowski Maciej
Tczewski Klub Karate
-
Firyn Łukasz
Tczewski Klub Karate
-
Stryś Marcin
AZS UP Wrocław
-
Adamów Aleksander
SSK Bushido Kędzierzyn-K
-
Stolyar Mikolay
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Starosta Yuriy
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Kanarskyy Oleksandr
Ukrainian Team (Ukraina)
-
Budnik Paweł
KK Nidan Zawadzkie
-
Talaga Rafał
KK Nidan Zawadzkie
-
Santorowski Daniel
KK Shotokan Tora Legnica
-
Pasowicz Łukasz
KK Shotokan Tora Legnica
 
Konkurencja nr 43 - kumite indywidualne chłopców 12 - 13 lat – waga +50 kg
1
Kanarskyy Oleksandr
Ukrainian Team (Ukraina)
2
Kowalewicz Michał
KK Shotokan Krapkowice
3
Gebka Maciej
Budokan Wrocław
3
Flaka Dawid
LKS Zarzewie Prudnik
5
Kotwa Grzegorz
KK Shotokan Tora Legnica
 
 
 
 
 
 
 
Konkurencja nr 44 - kumite indywidualne chłopców 14 - 15 lat – waga -57 kg
1
Zorn Dawid
KSA Atemi Bielsko-Biała
2
Tumakov Valeriy
Ukrainian Team (Ukraina)
3
Jordan Krystian
KK Shotokan Tora Legnica
3
Maciuszek Kamil
KK Shotokan Tora Legnica
-
Michálek Jakub
KK Jesenik (Czechy)
-
Szczygieł Mateusz
KK Shotokan Tora Legnica
-
Michalski Mateusz
KK Bushido Kędzierzyn-Koźle
-
Śliwiński Michał
KK Bushido Kędzierzyn-Koźle
-
Hryniszak Krzysztof
LKS Zarzewie Prudnik
-
Wolak Kacper
LKS Zarzewie Prudnik
-
Bator Artur
KK Nidan Zawadzkie
 
Konkurencja nr 45 - kumite indywidualne chłopców 14 - 15 lat – waga -63 kg
-
 
Konkurencja nr 46 - kumite indywidualne chłopców 14 - 15 lat – waga +63 kg
1
Serafin Michał
KK Harasuto Lódź
2
Nowak Marcin
MUKS Tornado Kalisz
3
Krawczak Bartłomiej
Łódzki KK Shotokan
3
Grochowina Bartosz
MUKS Tornado Kalisz
-
Naborczyk Paweł
Tczewski Klub Karate
-
Stefanicki Jacek
KK Shotokan Tora Legnica
-
Zygmuncik Adam
SSK Bushido Kędzierzyn-K
 
Konkurencja nr 47 - kumite indywidualne chłopców 16 - 17 lat – waga -61 kg
1
Bavinov Oleksandr
Ukrainian Team (Ukraina)
2
Vasylkiv Roman
Ukrainian Team (Ukraina)
3
Marciniak Krzysztof
LKS Zarzewie Prudnik
 
Konkurencja nr 48 - kumite indywidualne chłopców 16 - 17 lat – waga -76 kg
1
Naborczyk Paweł
Tczewski Klub Karate
2
Jaśkowiec Michał
LKS Zarzewie Prudnik
3
Stubba Dawid
Tczewski Klub Karate
3
Działoszyński Michał
LKS Zarzewie Prudnik
-
Nakielski Robert
Tczewski Klub Karate
 
Konkurencja nr 49 - kumite indywidualne chłopców 16 - 17 lat – waga +76 kg
1
Wrąbel Jakub
Tczewski Klub Karate
2
Wandrowski Mateusz
KK Shotokan Krapkowice
3
Wocka Patryk
KK Shotokan Krapkowice
 
Konkurencja nr 50 - kumite indywidualne chłopców 18 lat – waga -75 kg
1
Kaczyński Mateusz
Tczewski Klub Karate
2
Cymbalista Mateusz
LKS Zarzewie Prudnik
3
Wocka Patryk
KK Shotokan Krapkowice
3
Wandrowski Mateusz
KK Shotokan Krapkowice
 
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS