II Otwarty Turniej Karate Bushi-Do Cup 03.12.2011 Bydgoszcz - wyniki PDF Drukuj Email
środa, 07 grudnia 2011 12:02

W II BUSHI-DO CUP startowało 323 zawodników z 15 polskich klubów karate. Zawody jako pierwsze w Polsce  były rozegrane wg najnowszych przepisów WKF
Rozegrano 54 konkurencje kata i kumite w kategoriach wiekowych od 7 do 15 lat na czterech matach.
Zawody sędziowało 34 sędziów Polskiego Związku Karate . Sędzią Głównym zawodów był Remigiusz Powroźnik Sędzia międzynarodowy, Przewodniczący Komisji Sędziowskiej WKF PZK
Klub
Grupowe
Konkurencja
Kategoria
Płeć
Nazwisko i imię
Miejsce
Punkty
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsze od września
Dziewczynki
Biedrzycka Zuza
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsze od września
Dziewczynki
Walus Julia
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsze od września
Dziewczynki
Skilska Julia
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsze od września
Dziewczynki
Słonina Marta
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
początkujący kobiety i mężczyźni
Dziewczynki
Magielska Natalia
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
początkujący kobiety i mężczyźni
Dziewczynki
Polek Anna
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
początkujący kobiety i mężczyźni
Chłopcy
Słonina Marcin
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
początkujący kobiety i mężczyźni
Chłopcy
Holk Wojciech
3
1
Dojo Toruń
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsi
Chłopcy
Korpalski Bartosz
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsi
Chłopcy
Reszkowski Maciej
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsi
Chłopcy
Tworek Marcel
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsi
Chłopcy
Onasz Jakub
3
1
Dojo Toruń
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Dziewczynki
Korpalska Roksana
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Dziewczynki
Bross Natalia
2
2
Dojo Toruń
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Dziewczynki
Różańska Nadia
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Dziewczynki
Borowicz Aleksandra
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
Małolepsza Aleksandra
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
Karolkiewicz Aleksandra
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
Górna Aleksandra
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
Kadecka Aleksandra
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Chłopcy
Pińkowski Błażej
1
3
Dojo Toruń
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Chłopcy
Hanczewski Paweł
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Chłopcy
Skieresz Adam
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Chłopcy
Tyczyński Jan
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
12-14 lat
Dziewczynki
Holk Dominika
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
12-14 lat
Chłopcy
Rosiński Michał
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
12-14 lat
Chłopcy
Kęciński Karol
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
12-14 lat
Chłopcy
Lutowski Mikołaj
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
 
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
 
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
 
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
 
3
1
Dynamik Akademia Karate
Drużynowe
Kata
młodzicy i kadeci
Chłopcy
 
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
młodzicy i kadeci
Chłopcy
 
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
młodziczki i kadetki
Dziewczynki
 
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
młodziczki i kadetki
Dziewczynki
 
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
młodziczki i kadetki
Dziewczynki
 
3
1
Dynamik Akademia Karate
Drużynowe
Kata
młodziczki i kadetki
Dziewczynki
 
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Dziewczynki
Pliszka Blanka
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Dziewczynki
Le Hai Julia
2
2
Samuraj Szczecin
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Dziewczynki
Sachar Julia
3
1
Samuraj Szczecin
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Dziewczynki
Zwiech Dominika
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsi
Chłopcy
Urban Kacper
1
3
Bushido Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsi
Chłopcy
Płatek Michał
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsi
Chłopcy
Pawłowski Michał
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsi
Chłopcy
Sobota Kevin
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat od września
Chłopcy
Rosiński Kacper
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat od września
Chłopcy
Kacperski Mikołaj
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat od września
Chłopcy
Polek Michał
3
1
Bushido Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat od września
Chłopcy
Wiśniewski Jabub
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
9 lat i młodsze
Dziewczynki
 
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
9 lat i młodsze
Dziewczynki
 
2
2
Samuraj Szczecin
Drużynowe
Kata
9 lat i młodsze
Dziewczynki
 
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
9 lat i młodsze
Dziewczynki
 
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsze
Dziewczynki
Słonina Marta
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsze
Dziewczynki
Górna Anna
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsze
Dziewczynki
Małolepsza Kamila
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
7 lat i młodsze
Dziewczynki
Sosnowska Julia
3
1
Sakura Rumia
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
Osińska Karolina
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
Czarnul Patrycja
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
Macukiewicz Julia
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Dziewczynki
Piotrowska Paulina
3
1
Sandan Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
12-13 lat
Dziewczynki
Cukrowska Julia
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
12-13 lat
Dziewczynki
Burak Julia
2
2
KS Gokken
Indywidualne
Kata
12-13 lat
Dziewczynki
Majewska Natalia
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
12-13 lat
Dziewczynki
Dolata Zuzanna
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
kata
14-15 lat
Dziewczynki
Matuszewska Wiktoria
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
14-15 lat
Dziewczynki
Magnuszewska Wiktoria
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
14-15 lat
Dziewczynki
Kowalik Natalia
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
14-15 lat
Dziewczynki
Zwiefka Sylwia
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
kata
14-15 lat
Chłopcy
Jastrzembski Patryk
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
14-15 lat
Chłopcy
Kocemba Sebastian
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
14-15 lat
Chłopcy
Żywicki Jakub
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
14-15 lat
Chłopcy
Stawski Wojciech
3
1
Gdański Klub Karate Do
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Chłopcy
Wojdakowski Jan
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Chłopcy
Tymiński Jakub
2
2
Gdański Klub Karate Do
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Chłopcy
Kwiecień Kacper
3
1
Fighter Suchy Las
Indywidualne
Kata
10-11 lat
Chłopcy
Pawłowski Kajetan
3
1
Bushido Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
12-13 lat
Chłopcy
Łojko Adrian
1
3
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kata
12-13 lat
Chłopcy
Michałowski Jakub
2
2
Sakura Rumia
Indywidualne
Kata
12-13 lat
Chłopcy
Andrzejewski Krystian
3
1
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kata
12-13 lat
Chłopcy
Skrobiszewski Kacper
3
1
Sakura Rumia
Indywidualne
Kumite
10 -11 lat -40kg
Dziewczynki
Osińska Karolina
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
11 -11 lat -40kg
Dziewczynki
Piotrowska Paulina
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
12 -11 lat -40kg
Dziewczynki
Szczerba Zuzanna
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
13 -11 lat -40kg
Dziewczynki
Niemyjska Magdalena
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Chłopcy
Swietczenkow Artur
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Chłopcy
Adametz Mateusz
2
2
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Chłopcy
Koperski Adam
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kata
8-9 lat
Chłopcy
Gaca Adam
3
1
Fighter Suchy Las
Drużynowe
Kata
10-11 lat
Chłopcy
 
1
3
Dynamik Akademia Karate
Drużynowe
Kata
10-11 lat
Chłopcy
 
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
10-11 lat
Chłopcy
 
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kata
10-11 lat
Chłopcy
 
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
10-11 lat +40kg
Dziewczynki
Matuszewska Wiktoria
1
3
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
10-11 lat +40kg
Dziewczynki
Stubba Kornelia
2
2
Sakura Rumia
Indywidualne
Kumite
10-11 lat +40kg
Dziewczynki
Skoczke Wiktoria
3
1
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kumite
do 9 lat -30kg
Dziewczynki
Woroch Nikola
1
3
Gdański Klub Karate Do
Indywidualne
Kumite
do 9 lat -30kg
Dziewczynki
Myszakowska Wiktoria
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
do 9 lat -30kg
Dziewczynki
Pliszka Blanka
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
do 9 lat -30kg
Dziewczynki
Le Hai Julia
3
1
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
10-11 lat -40kg
Chłopcy
Sabiecki Miłosz
1
3
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
10-11 lat -40kg
Chłopcy
Jeśman Krzysztof
2
2
KS Gokken
Indywidualne
Kumite
10-11 lat -40kg
Chłopcy
Samson Mikołaj
3
1
Dojo Toruń
Indywidualne
Kumite
10-11 lat -40kg
Chłopcy
Brzeziński Szymon
3
1
Pleszewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
młodziczki -50kg
Dziewczynki
Sadowska Barbara
1
3
Spartianin Sopot
Indywidualne
Kumite
młodziczki -50kg
Dziewczynki
Kusz Katarzyna
2
2
IKS Inowrocław
Indywidualne
Kumite
młodziczki -50kg
Dziewczynki
Dzielak Marta
3
1
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kumite
młodziczki -50kg
Dziewczynki
Wosicka Sara
3
1
Pleszewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
młodzicy +50kg
Chłopcy
Szymura Dawid
1
3
Spartianin Sopot
Indywidualne
Kumite
młodzicy +50kg
Chłopcy
Wójcik Dominik
2
2
KS Gokken
Indywidualne
Kumite
młodzicy +50kg
Chłopcy
Wendt Filip
3
1
Pleszewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
młodzicy +50kg
Chłopcy
Szkudlarek Emil
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
do 9 lat +30kg
Dziewczynki
Czarnul Julia
1
3
Samuraj Szczecin
Indywidualne
Kumite
do 9 lat +30kg
Dziewczynki
Sachar Julia
2
2
Sakura Rumia
Indywidualne
Kumite
do 9 lat +30kg
Dziewczynki
Raulin Aleksandra
3
1
Sakura Rumia
Indywidualne
Kumite
do 9 lat +30kg
Dziewczynki
Kirszling Małgorzata
3
1
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
młodziczki -43kg
Dziewczynki
Sabiecka Julia
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
młodziczki -43kg
Dziewczynki
Magnuszewska Wiktoria
2
2
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kumite
młodziczki -43kg
Dziewczynki
Michałowska Wiktoria
3
1
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
młodziczki -43kg
Dziewczynki
Armatowska Karolina
3
1
IKS Inowrocław
Indywidualne
Kumite
kadetki -54kg
Dziewczynki
Czarniak Natalia
1
3
IKS Inowrocław
Indywidualne
Kumite
kadetki -54kg
Dziewczynki
Kujawa Konstancja
2
2
IKS Inowrocław
Indywidualne
Kumite
kadetki -54kg
Dziewczynki
Grobelniak Oliwia
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
kadetki -54kg
Dziewczynki
Kowalik Natalia
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
10-11 lat -35kg
Dziewczynki
Czarnul Patrycja
1
3
IKS Inowrocław
Indywidualne
Kumite
10-11 lat -35kg
Dziewczynki
Czerwińska Marcelina
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
10-11 lat -35kg
Chłopcy
Kleniewski Bartosz
1
3
Pleszewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
10-11 lat -35kg
Chłopcy
Vogt Kacper
2
2
Swarzędz
Indywidualne
Kumite
10-11 lat -35kg
Chłopcy
Strzelczyk Dawid
3
1
Spartianin Sopot
Indywidualne
Kumite
10-11 lat -35kg
Chłopcy
Boguszewicz Kuba
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
do 9 lat -30kg
Chłopcy
Adametz Mateusz
1
3
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kumite
do 9 lat -30kg
Chłopcy
Koperski Adam
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
do 9 lat -30kg
Chłopcy
Swietczenkow Artur
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
do 9 lat -30kg
Chłopcy
Kozłowski Kacper
3
1
Pleszewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
do 9 lat +30kg
Chłopcy
Sadowski Maksymilian
1
3
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
do 9 lat +30kg
Chłopcy
Smoliński Miłosz
2
2
Bushido Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
do 9 lat +30kg
Chłopcy
Weigt Franek
3
1
Sakura Rumia
Indywidualne
Kumite
do 9 lat +30kg
Chłopcy
Andrzejewski Patryk
3
1
KS Gokken
Indywidualne
Kumite
młodzicy -50kg
Chłopcy
Kułaga Jakub
1
3
IKS Inowrocław
Indywidualne
Kumite
młodzicy -50kg
Chłopcy
Darabasz Kacper
2
2
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kumite
młodzicy -50kg
Chłopcy
Machowiak Michał
3
1
Sakura Rumia
Indywidualne
Kumite
10-11 lat +40kg
Chłopcy
Plichta Michał
1
3
Dojo Toruń
Indywidualne
Kumite
10-11 lat +40kg
Chłopcy
Zalewski Michał
2
2
IKS Inowrocław
Indywidualne
Kumite
10-11 lat +40kg
Chłopcy
Michalski Dawid
3
1
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kumite
10-11 lat +40kg
Chłopcy
Pawlak Tymoteusz
3
1
Pleszewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
młodzicy -45kg
Chłopcy
Vogt Filip
1
3
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kumite
młodzicy -45kg
Chłopcy
Wałęsa Oskar
2
2
Dynamik Akademia Karate
Indywidualne
Kumite
młodzicy -45kg
Chłopcy
Skrobiszewski Kacper
3
1
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
młodzicy -45kg
Chłopcy
Armatowski Maciek
3
1
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
kadetki +54kg
Dziewczynki
Stubba Natalia
1
3
KS Gokken
Indywidualne
Kumite
kadetki +54kg
Dziewczynki
Trela Weronika
2
2
IKS Inowrocław
Indywidualne
Kumite
kadetki +54kg
Dziewczynki
Pijanowska Wiktoria
3
1
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
kadetki +54kg
Dziewczynki
Cimińska Beata
3
1
Pleszewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
młodzicy -40kg
Chłopcy
Śmigielski Maciej
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
młodzicy -40kg
Chłopcy
Kowalczyk Jakub
2
2
KS Gokken
Indywidualne
Kumite
młodzicy -40kg
Chłopcy
Portacki Bartosz
3
1
Swarzędz
Indywidualne
Kumite
młodzicy -40kg
Chłopcy
Klejniak Adrian
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
młodziczki +50kg
Dziewczynki
Dolata Zuzanna
2
2
Sandan Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
młodziczki +50kg
Dziewczynki
Cukrowska Julia
1
3
Spartianin Sopot
Indywidualne
Kumite
młodziczki +50kg
Dziewczynki
Sznigier Daria
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
młodziczki +50kg
Dziewczynki
Barczak Oliwia
3
1
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
kadeci +63kg
Chłopcy
Naborczyk Paweł
1
3
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
kadeci +63kg
Chłopcy
Szczerba Maciej
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
kadeci +63kg
Chłopcy
Sobota Dawid
3
1
Sakura Rumia
Indywidualne
Kumite
kadeci +63kg
Chłopcy
Formela Kacper
3
1
Dojo Toruń
Indywidualne
Kumite
kadeci -52kg
Chłopcy
Gębicki Nataniel
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
kadeci -52kg
Chłopcy
Jastrzembski Patryk
2
2
Bushido Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
kadeci -52kg
Chłopcy
Piechowski Łukasz
3
1
Tczewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
kadeci -63kg
Chłopcy
Smoliński Mikołaj
1
3
KS Gokken
Indywidualne
Kumite
kadeci -63kg
Chłopcy
Panek Kacper
2
2
Pleszewski Klub Karate
Indywidualne
Kumite
kadeci -63kg
Chłopcy
Konowalczyk Adam
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
Kumite
kadeci -63kg
Chłopcy
Żywicki Jakub
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kumite
10-11 lat
Dziewczynki
 
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kumite
10-11 lat
Dziewczynki
 
2
2
Sakura Rumia
Drużynowe
Kumite
10-11 lat
Dziewczynki
 
3
1
Tczewski Klub Karate
Drużynowe
Kumite
kadeci
Chłopcy
 
1
3
Spartianin Sopot
Drużynowe
Kumite
kadeci
Chłopcy
 
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kumite
kadeci
Chłopcy
 
3
1
Tczewski Klub Karate
Drużynowe
Kumite
kadetki
Dziewczynki
 
1
3
IKS Inowrocław
Drużynowe
Kumite
kadetki
Dziewczynki
 
2
2
KS Gokken
Drużynowe
Kumite
12-13 lat
Chłopcy
 
1
3
Dynamik Akademia Karate
Drużynowe
Kumite
12-13 lat
Chłopcy
 
2
2
Bushido Bydgoszcz
Drużynowe
Kumite
12-13 lat
Chłopcy
 
3
1
Sakura Rumia
Drużynowe
Kumite
12-13 lat
Chłopcy
 
3
1
Tczewski Klub Karate
Drużynowe
Kumite
12-13 lat
Dziewczynki
 
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kumite
12-13 lat
Dziewczynki
 
2
2
IKS Inowrocław
Drużynowe
Kumite
12-13 lat
Dziewczynki
 
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kumite
12-13 lat
Dziewczynki
 
3
1
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
kata
open
Chłopcy
Jastrzembski Patryk
1
3
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
kata
open
Dziewczynki
Matuszewska Wiktoria
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Indywidualne
kata
open
Chłopcy
Kleniewski Bartosz
3
1
Gdański Klub Karate Do
Indywidualne
kata
open
Chłopcy
Kwiecień Kacper
3
1
Tczewski Klub Karate
Drużynowe
Kumite
10-11 lat
Chłopcy
 
1
3
Spartianin Sopot
Drużynowe
Kumite
10-11 lat
Chłopcy
 
2
2
Bushi-do Bydgoszcz
Drużynowe
Kumite
10-11 lat
Chłopcy
 
3
1
Bushido Bydgoszcz
Drużynowe
Kumite
10-11 lat
Chłopcy
 
3
1
 
 
                                                                                              KLASYFIKACJA KLUBOWA
 
L.P
NAZWA KLUBU
ZŁOTE MEDALE
SREBRNE MEDALE
BRĄZOWE MEDALE
KLASYFIKACJA MEDALOWA
KLASYFIKACJA PUNKTOWA
LICZBA PKT
 
1
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
22
24
27
1
1
141
2
TCZEWSKI KLUB KARATE
9
4
3
2
2
38
3
PLESZEWSKI KLUB KARATE
5
1
2
3
4
19
4
DYNAMIC POZNAŃ
3
5
8
4
3
35
5
SAKURA RUMIA
3
----
7
5
5
16
6
DOJO TORUŃ
3
2
2
6
6
15
7
GOKKEN GDAŃSK
2
2
4
7
7
14
8
SANDAN BYDGOSZCZ
2
----
-------
8
11
6
9
IKSK INOWROCŁAW
1
4
5
9
5
16
10
GDAŃSKI KLUB KARATE
1
1
2
10
10
7
11
FIGHTER SUCHY LAS
1
---
1
11
12
4
12
SPARTIANIN SOPOT
-----
4
2
12
8
10
13
BUSHIDO BYDGOSZCZ
-----
1
6
13
9
8
14
SAMURAJ SZCZECIN
------
1
2
14
12
4
15
FIGHTER SWARZĘDZ
--------
---------
2
15
13
2
 
 
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS