Paris Open 2012 - Premiere League - wyniki PDF Drukuj Email
piątek, 20 stycznia 2012 18:43

Paris Open 2012 – Premiere League / Karate 1

BRĄZOWY MEDAL KAMILI WARDY NA PARIS OPEN 2012.

W dniach 14 -15 stycznia odbył się elitarny turniej Paris Open 2012 rozgrywany w ramach najmocniejszej Ligi Świata - Premiere League / Karate 1. Na starcie stanęło 784 zawodników z 62 państw, Mistrzowie Świata i poszczególnych kontynentów z Rafaelem Aghayevem na czele.

W tym elitarnym gronie wspaniale wypadła Kamila Warda /Olimp Łódź/ zdobywając brązowy medal w kategorii – 68 kg. Kamila stoczyła 6 walk w tym 5 zwycięskich pokonując medalistki Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Panamerykańskich w Karate WKF.

Jest to olbrzymi sukces biorąc pod uwagę rangę i poziom imprezy. Gratulujemy zawodniczce i jej trenerowi Maciejowi Gawłowskiemu.

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych walk:

1. Kamila Warda – Sonia Fromager /Francja/ - trzecia zawodniczka cyklu Premier League 2011 - wygrana: 5 do 0,

2. Kamila Warda – Kimberly Oosterveen / Holandia/ - wygrana 4 do 1,

3. Kamila Warda – Inga Sherozia /Rosja/ - przegrana 0 do 7,

Repasaże:

1. Kamila Warda – Ivona Tubic /Chorwacja/ - brązowa medalistka Mistrzostw Europy 2011 – wygrana 2 do 0,

2. Kamila Warda – Cheryl Murphy /USA/ - brązowa medalistka Mistrzostw Panameryki 2011 – wygrana przez wskazanie sędziów,

3. Kamila Warda – Burcu Hafsu Seyda /Turcja/ - brązowa medalistka Mistrzostw Świata 2010, srebrna medalistka Mistrzostw Europy 2010 – wygrana 3 do 0 i zdobyty brązowy medal Paris Open 2012 !!!

Końcowy wynik kumite kobiet – 68 kg:

1 Weiß Maria GERMANY

2 Sherozia Inga RUSSIA

3 Fanjat Tiffany FRANCE

3 WARDA KAMILA POLAND

5 Kaup Stefanie AUSTRIA

5 Burucu Hafsa_Şeyda TURKEY

7 Chantry Lydie FRANCE

7 Murphy Cheryl USA

Gratulacje.

Polski Związek Karate

Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
FS