XVIII Turniej Karate Rada Regent贸w - Zawadzkie 24.03.2012 - wyniki PDF Drukuj Email
pi膮tek, 30 marca 2012 08:39

1. Kata indywidualne dziewcz膮t 7 lat i m艂odsze
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Jasi艅ska Michalina
LKS Zarzewie Prudnik
2
Borysiuk Aleksandra
LKS Zarzewie Prudnik
3
Klein Emilia
LZS Karate-do G艂ubczyce
3
Cytacka Martyna
Nidan Zawadzkie
2.聽Kata indywidualne dziewcz膮t 8 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Bartoszewska Aleksandra
LKS Zarzewie Prudnik
2
Krawczyk Maja
Nidan Zawadzkie
3
Dy艣ko Julia
Harasuto KK 艁贸d藕
3
G贸rka Jagoda
LKS Zarzewie Prudnik
3. Kata indywidualne dziewcz膮t 9 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Zielska Julia
Zarzewie Prudnik
2
Malinowska Magdalena
KK Shotokan Krapkowice
3
Buraczek Klaudia
Bushido K. Ko藕le
3
Rachwa艂 Klaudia
Harasuto 艁贸d藕
4. Kata indywidualne dziewcz膮t 10-11 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
呕elasko Karolina
Zarzewie Prudnik
2
Ratajska Emilka
Zarzewie Prudnik
3
Abrata艅ska Weronika
Atemi Bielsko-Bia艂a
3
Grzeczkowicz Daria
Nidan Zawadzkie
5. Kata indywidualne dziewcz膮t 12-13 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Gawe艂 Eliza
Atemi Bielsko Bia艂a
2
Se艅k贸w Lidia
Zarzewie Prudnik
3
Rotterova Anna
K K Jesenik Czechy
3
Walaszczyk Sonia
Atemi Bielsko Bia艂a
6. Kata indywidualne dziewcz膮t 14-15 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Magdalena Kubatek
ZARZEWIE聽聽 Prudnik
2
Harast Kinga
Harasuto 艁贸d藕
3
Zajdel Ewa
Nidan Zawadzkie
3
Zaniewska Ida
Harasuto 艁贸d藕
7. Kata indywidualne dziewcz膮t 16-17 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Szponder Natalia
Nidan Zawadzkie
2
Zieli艅ska Beata
UKS 鈥濰ITOTSU鈥 Ostrzesz贸w
3
Trepka Karolina
Nidan Zawadzkie
3
艁uczkiewicz Pola
Bushido K. Ko藕le
9. Kata indywidualne ch艂opc贸w 7 lat i m艂odsi
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Patryjach Jakub
LZS Karate-do G艂ubczyce
2
Leli艅ski Klaudiusz
LZS Karate-do G艂ubczyce
3
Ceglarek Jakub
Nidan Zawadzkie
3
Nasta艂 Jakub
Nidan Zawadzkie
10. Kata indywidualne ch艂opc贸w 8 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Orzechowski Adam
LZS Karate-do G艂ubczyce
2
Kolasa Aleksander
LZS Karate-do G艂ubczyce
3
Mi臋czakowski Jakub
Zarzewie Prudnik
3
Kr贸l Bartosz
Tora Legnica
11. Kata indywidualne ch艂opc贸w 9 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Gawor Maciej
KSA Atemi Bielsko-Bia艂a
2
Padus Kacper
Nidan Zawadzkie
3
Baracz Kacper
Zarzewie Prudnik
3
Kowalczyk Maciej
LZS Karate-do G艂ubczyce
12. Kata indywidualne ch艂opc贸w 10-11 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Starek David
KK Jesenik Czechy
2
Cie艣lik Szymon
LZS Karate-do G艂ubczyce
3
Kasprzyk Bartosz
Tora Legnica
3
Bartoszewski Kamil
Zarzewie Prudnik
13. Kata indywidualne ch艂opc贸w 12-13 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Dobrzy艅ski Miko艂aj
Atemi Bielsko Bia艂a
2
Dziergas Daniel
Atemi Bielsko Bia艂a
3
Jab艂o艅ski Pawe艂
Tora Legnica
3
Kowalewicz Micha艂
KK Shotokan Krapkowice
14. Kata indywidualne ch艂opc贸w 14-15 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Tomiczek Mateusz
KSA Atemi Bielsko-Bia艂a
2
Zorn Dawid
KSA Atemi Bielsko-Bia艂a
3
Szczypkowski Maksymilian
UKS Hitotsu Ostrzesz贸w
3
Jordan Krystian
15. Kata indywidualne ch艂opc贸w 16-17 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
M膮czka Bartosz
Zarzewie Prudnik
2
Sulisz Fabian
Tora Legnica
3
Szetela 艁ukasz
KK Shotokan Krapkowice
3
Gawe艂 Dawid
KSA Atemi Bielsko Bia艂a
16. Kata indywidualne ch艂opc贸w +18 lat
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Srokowski聽聽 Dawid
Zarzewie聽聽 Prudnik
2
Mielcarek Daniel
UKS Hitotsu Ostrzesz贸w
3
Wocka Patryk
KK Shotokan Krapkowice
3
17. Kata dru偶ynowe dziewcz膮t 9 lat i m艂odsze
Miejsce
Klub
Nazwisko Imi臋
1
ZARZEWIE 1
2
NIDAN 1
K艂ys Agnieszka, Krawczyk Maja, Sowa Agnieszka
3
3
18. Kata dru偶ynowe dziewcz膮t聽10-13 lat
Miejsce
Klub
Nazwisko Imi臋
1
Atemi Bielsko Bia艂a 2
Abrata艅ska Weronika, Gawe艂 Eliza, Walaszczyk Sonia
2
Bushido K. Ko藕le
Sobol Paulina, Placek Bogusia, Buraczek Klaudia
3
Zarzewie Prudnik
呕elasko Karolina, Ni偶y艅ska Julia, Bartoszewska Aleksandra
3
Atemi Bielsko Bia艂a 1
19. Kata dru偶ynowe dziewcz膮t聽14 lat i starsze
Miejsce
Klub
Nazwisko Imi臋
1
SHINDO Cieszyn
Pastwa Marta, Karwot Sara, Ko艂der Ewa
2
NIDAN Zawadzkie 4
Trepka Karolina, Szponder Natalia, Guzy Sonia
3
Zarzewie Prudnik
3
Nidan Zawadzkie 5
Kanoza Michalina, Kalinowska Agata, Zajdel El偶bieta
20. Kata dru偶ynowe ch艂opc贸w聽9 lat i m艂odsi
Miejsce
Klub
Nazwisko Imi臋
1
Zarzewie Prudnik
Baracz Kacper, Laskowski Adam, Mi臋czakowski Jakub
2
Funakoshi K. Ko藕le
Filusch Kamil, Tomaszewski Kamil, Zi贸艂kowski Filip
3
Nidan 6
Kaczka Kacper, Padus Kacper, Nawrot Kamil
3
Nidan 8
Zaj膮czkowski Mateusz, Skrobisz Piotr, Imie艂owski Jakub
21. Kata dru偶ynowe ch艂opc贸w 10-13 lat
Miejsce
Klub
Nazwisko Imi臋
1
Atemi Bielsko Bia艂a 3
Gawor Maciej, Dziergas Daniel, Dobrzy艅ski Miko艂aj
2
Nidan Zawadzkie 10
Budnik Pawe艂, Talaga Rafa艂, Kalinowski Adam
3
Atemi Bielsko Bia艂a 4
Chlebo艣 Konrad, J臋drzejczyk Wiktor, Kamecki Tomasz
3
Tora Legnica 1
Kasprzyk Bartek, Jab艂o艅ski Pawe艂,聽Sulisz Miko艂aj
22. Kata dru偶ynowe ch艂opc贸w 14 lat i starsi
Miejsce
Klub
Nazwisko Imi臋
1
Zarzewie Prudnik
M膮czka Bartosz, Ja艣kowiec Micha艂, Srokowski Dawid
2
KK Shotokan Krapkowice
Kowalewicz Micha艂, Dziura Aleksander, Tupko Arkadiusz
3
Atemi Bielsko Bia艂a
Gawe艂 Dawid, Zorn Dawid, Tomiczek Mateusz
3
23. Kumite indywidualne dziewcz膮t 8-9 lat (-30 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Bartoszewska Aleksandra
ZARZEWIE聽聽 Prudnik
2
Sowa Agnieszka
Nidan Zawadzkie
3
Dy艣ko Julia
Harasuto 艁贸d藕
3
24. Kumite indywidualne dziewcz膮t 8-9 lat (+30 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Kosior Oliwia
Shuseikan 艢cinawa
2
Szymor Oliwia
Harasuto 艁贸d藕
3
B艂achowicz Laura
Nidan Zawadzkie
3
Rachwa艂 Klaudia
Harasuto 艁贸d藕
25. Kumite indywidualne dziewcz膮t 10-11 lat聽(-34 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Kr贸l Justyna
Champion 艁贸d藕
2
Kruczek Magdalena
Zarzewie Prudnik
3
Sztandera Carmen
Funakoshi K. Ko藕le
3
Tomczyk Patrycja
Funakoshi K. Ko藕le
27. Kumite indywidualne dziewcz膮t 10-11 lat聽聽 (+40 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Ratajska Emilka
Zarzewie Prudnik
2
Grzeczkowicz Daria
Nidan Zawadzkie
3
Fogel Julia
Funakoshi K. Ko藕le
3
Wojciechowska Roksana
Shuseikan 艢cinawa
28. Kumite indywidualne dziewcz膮t 13-13 lat聽聽聽 (-50 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Bociek Klaudia
LZS Karate-do G艂ubczyce
2
Rotterova Anna
KK Jesenik Czechy
3
Klin Kamila
Tora Legnica
3
Dziagwa Anastazja
Tora Legnica
29. Kumite indywidualne dziewcz膮t 13-13 lat聽聽聽 (-50 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Grejner Wiktoria
Nidan Zawadzkie
2
Krawiec Aleksandra
Nidan Zawadzkie
3
Se艅k贸w Lidia
Zarzewie Prudnik
3
Wocka Julia
KK Shotokan Krapkowice
30. Kumite indywidualne dziewcz膮t 12-13 lat聽聽聽 (+50 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Harast Kinga
Harasuto 艁贸d藕
2
Marek Magdalena
UKS OSiR Kleczew
3
Gawe艂 Eliza
Atemi Bielsko Bia艂a
3
Bi艅kowska Karolina
Tora Legnica
31. Kumite indywidualne dziewcz膮t 14-15 lat聽(-47 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Borysiuk Dominika
Zarzewie Prudnik
2
Kanoza Michalina
Nidan Zawadzkie
3
Poliwoda Weronika
Nidan Zawadzkie
3
32. Kumite indywidualne dziewcz膮t 14-15 lat聽(-54 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Banaszczyk Dorota
Olimp 艁贸d藕
2
Zajdel Ewa
Nidan Zawadzkie
3
Zajdel El偶bieta
Nidan Zawadzkie
3
Grabska Daria
Champion 艁贸d藕
33. Kumite indywidualne dziewcz膮t 14-15 lat聽(+54 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Zaniewska Ida
Harasuto 艁贸d藕
2
Kami艅ska Izabela
UKS Hitotsu Ostrzesz贸w
3
Kubatek Magdalena
Zarzewie Prudnik
3
35. Kumite indywidualne dziewcz膮t 16-17 lat聽(-59 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Szponder Natalia
Nidan Zawadzkie
2
Romaniuk Karolina
Tora Legnica
3
Trepka Karolina
Nidan Zawadzkie
3
Wyszy艅ska Dominika
Zarzewie Prudnik
36. Kumite indywidualne dziewcz膮t 16-17 lat聽(+59 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Grejner Weronika
Nidan Zawadzkie
2
Wybraniec Zuzanna
Nidan Zawadzkie
3
艁uczkiewicz Pola
Bushido K. Ko藕le
3
39. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 8-9 lat (-35 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Szuba Dawid
Olimp 艁贸d藕
2
Dudzi艅ski Hubert
Olimp 艁贸d藕
3
Gajewski Wiktor
Olimp 艁贸d藕
3
So艂tys Oskar
Champion 艁贸d藕
40. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 8-9 lat (+35 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Gawor Maciej
Atemi Bielsko Bia艂a
2
Wojtala Bartosz
Champion 艁贸d藕
3
Padus Kacper
Nidan Zawadzkie
3
Kaczka Kacper
Nidan Zawadzkie
41. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 10-11 lat聽(-34 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Kosior Piotr
Shuseikan 艢cinawa
2
Sadza Filip
Shuseikan 艢cinawa
3
Janczewski Micha艂
Olimp 艁贸d藕
3
Starek David
KK Jesenik Czechy
42. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 10-11 lat聽(-40 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Konowalczyk Jakub
Pleszewski Klub Karate
2
Dobrzy艅ski Miko艂aj
Atemi Bielsko Bia艂a
3
Szczewczyk Krzysztof
Olimp 艂贸d藕
3
Vogt Kacper
Pleszewski Klub Karate
43. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 10-11 lat聽(+40 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Sadowski Maksymilian
Pleszewski Klub Karate
2
Jastrz臋bski Dawid
Shuseikan 艢cinawa
3
Sici艅ski Patryk
Olimp 艁贸d藕
3
Paj膮k 艁ukasz
Harasuto 艁贸d藕
44. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 12-13 lat聽(-40 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
艢migielski Maciej
Pleszewski Klub Karate
2
Strzelecki Beniamin
KK Shotokan Krapkowice
3
Malinowski Micha艂
KK Shotokan Krapkowice
3
Mitu艂a Adrian
UKS Hitotsu Ostrzesz贸w
45. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 12-13 lat聽(-45 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Bartoszewski 艁ukasz
Zarzewie Prudnik
2
Chudobi艅ski Jakub
Champion Team 艁贸d藕
3
Rola Dawid
Zarzewie Prudnik
3
Vogt Filip
Pleszewski Klub Karate
46. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 12-13 lat聽(-50 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Rze藕niczak Mateusz
Harasuto 艁贸d藕
2
Niepsuj Pawe艂
Olimp 艁贸d藕
3
Donowski Mateusz
UKS OSiR Kleczew
3
Paw艂owski Grzegorz
Funakoshi K. Ko藕le
47. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 12-13 lat聽(-55 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Budnik Pawe艂
Nidan Zawadzkie
2
Talaga Rafa艂
Nidan Zawadzkie
3
3
48. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 12-13 lat聽(+55 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Szkudlarek Jan
Pleszewski Klub Karate
2
Kalinowski Adam
Nidan Zawadzkie
3
Kowalewicz Micha
KK Shotokan Krapkowice
3
艁asi艅ski Micha艂
Tora Legnica
49. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 14-15 lat聽(-57 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Kr贸l Micha艂
Champion 艁贸d藕
2
Michalek Jakub
KK Jesenik Czechy
3
Netter Mateusz
UKS Hitotsu Ostrzesz贸w
3
Szczygie艂 Mateusz
Tora Legnica
50. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 14-15 lat聽(-63 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Kaczor Bartosz
Harasuto 艁贸d藕
2
Adamek Eryk
Shuseikan 艢cinawa
3
Konowalczyk Adam
Pleszewski Klub Karate
3
Lasota Szymon
Olimp 艁贸d藕
51. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 14-15 lat聽(-70 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Nowicki Bartek
Tora Legnica
2
Detko B艂a偶ej
Nidan Zawadzkie
3
3
52. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 14-15 lat聽(+70 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
W贸jcik Jakub
Champion 艁贸d藕
2
Serafin Micha艂
Harasuto 艁贸d藕
3
3
54. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 16-17 lat聽(-68 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Dzia艂oszy艅ski Micha艂
Zarzewie Prudnik
2
Nowak Marcin
Tornado Kalisz
3
Dera Amadeusz
Ostrzesz贸w
3
Dr膮偶ewski Maciej
Pleszewski Klub Karate
55. Kumite indywidualne ch艂opc贸w 16-17 lat聽(-76 kg)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Ja艣kowiec Micha艂
Zarzewie Prudnik
2
Grochowina Bartosz
Tornado Kalisz
3
呕uchowski Krystian
Pleszewski Klub Karate
3
Gibasiewicz Marcin
Tora Legnica
57. Kumite indywidualne ch艂opc贸w +18 lat聽(open)
Miejsce
Nazwisko Imi臋
Klub
1
Swore艅 Dariusz
Nidan聽Zawadzkie
2
Chmielewski Przemys艂aw
Funakoshi K臋dzierzyn Ko藕le
3
Zadro偶ny Marcin
Nidan Zawadzkie
3
Wocka Patryk
KK Shotokan Krapkowice
Klasyfikacja punktowa
Msc..
Klub
ZL
SR
BR
PKT
1.聽
ZARZEWIE聽聽 Prudnik
16
4
10
102
2.聽
Klub Karate 鈥濶idan鈥 Zawadzkie
6
14
16
86
3.聽
KSA ATEMI BIELSKO-BIA艁A
7
3
7
51
4.聽
Pleszewski Klub Karate
4
5
-
35
5.聽
Harasuto Karate Klub 艁贸d藕
4
3
6
35
6.聽
LZS Karate-do G艂ubczyce
3
3
2
26
7.聽
Champion Team 艁贸d藕
3
2
2
23
8.聽
KS Olimp 艁贸d藕
2
2
5
21
9.聽
Karate Goju Ryu Shuseikan 艢cinawa
2
3
1
20
10.聽
KKS TORA Legnica
1
2
10
19
11.聽
KARATE-DO SHOTOKAN聽KRAPKOWICE
-
3
7
16
12.聽
UKS 鈥濰ITOTSU鈥 Ostrzesz贸w
-
3
4
13
13.聽
Karate Klub聽Jesen铆k Czechy
1
2
2
11
14.聽
Funakoshi K臋dzierzyn-Ko藕le
-
2
4
10
15.聽
Tornado Kalisz
-
2
-
6
16.聽
BUSHIDO K. Ko藕le
-
1
3
6
17.聽
K S SHINDO Cieszyn
1
-
-
5
18.聽
UKS OSiR Kleczew
-
1
1
4
19.聽
U K S聽Dw贸jka聽Be艂chat贸w
-
-
-
0
20.聽
Budokan Wroc艂aw
-
-
-
0
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS