Funakoshi Cup’12 31.03.2012 Wrocław - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 10 kwietnia 2012 11:05

WYNIKI
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE FUNAKOSHI CUP ‘12
WROCŁAW 31.03.2012r.
 
1. KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT
1.      Piechova Petra - Słowacja
2.      Banat Paulina – Budokan Wrocław
3.      Abratańska Weronika – Atemi Bielsko-Biała
3.      Styczyńska Joanna-Warszawa
 
2. KATA INDYWIDUALNE MłODZICZEK 12-13 LAT
1.      Eliza Gaweł – Atemi Bielsko-Biała
2.      Krawiec Aleksandra – KK Nidan Zawadzkie
3.      Grejner Wiktoria – KK Nidan Zawadzkie
3.      Bhakti Mallick – AZS UP Wrocław
 
3. KATA INDYWIDUALNE KADETEK 14-15LAT
1.      Zaniewska Ida – Harasuto Łódź
2.      Zajdel Ewa – KK Nidan Zawadzkie
3.      Zajdel Elżbieta – KK Nidan Zawadzkie
3.      Lisowska Weronika – KK Samuraj Szczecin
 
4. KATA INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT
1.      Amy Sell – Anglia
2.      Jasmine Pomeroy – Anglia
3.      Beata Zielińska – UKS „Hitotsu” Ostrzeszów
3.      Natalia Szponder – KK Nidan Zawadzkie
 
5. KATA INDYWIDUALNE SENIOREK 18+ LAT
1.      AmySell – Anglia
2.      JanuskaiteJurgita – Vilnius Karate-Do, Litwa
3.      Natalia Brudniak – LKS Zarzewie Prudnik
3.      Ścieżka Karolina – Atemi Bielsko Biała
 
 
6. KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT
1.      Kwiecień Kacper – Gdański Klub Karate Do
2.      Podrabsky Petr – Sport UNIONUstecky
3.      Słota Jakub – Budokan Wrocław
3.      Kasprzyk Bartosz – KKS Tora Legnica
 
7. KATA INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT
1.      Bleu Parris – Anglia
2.      Santorowski Daniel – KKS Tora Legnica
3.      Luciński Damian – Budokan Wrocław
3.      Bajorek Bartosz – Budokan Wrocław
 
8. KATA INDYWIDUALNE KADETÓW 14-15 LAT
1.      Marschall Petr – SPORT UNION Ustecky -Czechy
2.      Szczypkowski Maksymilian – UKS Hitotsu Ostrzeszów
3.      Zorn Dawid – Atemi Bielsko-Biała
3.      Tomiczek Mateusz – Atemi Bielsko-Biała

 
 
9. KATA INDYWIDUALNE JUNIORÓW
1.      Gaweł Dawid – Atemi Bielsko-Biała
2.      Kujawa Jonatan – KK Samuraj Szczecin
3.      Szetela Łukasz – KK Shotokan Krapkowice
3.      Mączka Bartosz – LKS Zarzewie Prudnik
 
10. KATA INDYWIDUALNE SENIORÓW
1.      Wolny Łukasz – AZS UP Wrocław
2.      Viechet Stanislav –UK  Brno-Czechy
3.      Jaśkowiec Michał – LKS Zarzewie Prudnik
3.      Gładoch Przemysław – AZS UP Wrocław
 
11. KATA DRUZYNOWE DZIEWCZAT 10-11 LAT
1.      Samuraj Szczecin
2.      Budokan Wrocław
 
12. KATA DRUŻYNOWE MŁODZICZEK 12-13LAT
1.      KK Nidan Zawadzkie
2.      KK Shotokan Krapkowice
 
13. KATA DRUŻYNOWE SENIOREK 16+ LAT
1.      AZS UP Wrocław
2.      Bushido-Litwa
 
 
14. KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-11 LAT
1.      Brno-Czechy
2.      Budokan Wrocław 1
3.      Budokan Wrocław 2
 
15. KATA DRUŻYNOWE MŁODZIKÓW 12-13LAT
1.      Atemi Bielsko-Biała
2.      Samuraj Szczecin
3.      KK Shotokan Krapkowice
3.      Budokan Wrocław
 
16. KATA DRUŻYNOWE KADETÓW 14-15LAT
1.      Samuraj Szczecin
2.      KK Shotokan Krapkowice
 
17. KATA DRUŻYNOWE SENIORÓW 16+ LAT
1.      AZS UP Wrocław
2.      Atemi Bielsko-Biała
 
18. KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT-35KG
1.      Kosior Oliwia – Karate Goju Ryu Shuseikan
2.      Lis Anita – Karate Goju Ryu Shuseikan
3.      Kalsińska Patrycja – KK Samuraj Szczecin
3.      Mikołajczyk Hanna – AZS UP Wrocław
 
19. KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +35KG
1.      Petra Pichova – Poprad Słowacja
2.      Machała Weronika – Kumade Łódź
3.      Wojciechowska Roksana – Karate Goju Ryu Shuseikan
3.      Grzeczkowicz Daria – KK Nidan Zawadzkie
 
 
20. KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT -40KG
1.      Kreft Agnieszka – KKS Lębork
2.      Olkowska Natasza – KKS Lębork
3.      Kuzioła Natalia – Tczewski Klub Karate
3.      Armatowska Karolina – Tczewski Klub Karate
 
21. KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT +40 KG
1.      Julia Sabiecka – Tczewski Klub Karate
2.      Karolina Babicz – Budokan Wrocław
3.      Sara Elwart – KS Goken
3.      Barbara Sadowska
 
22. KUMITE INDYWIDUALNE KADETEK 14-15 LAT +47 KG
1.      Stubba Natalia – Tczewski Klub Karate
2.      Zaukauskaite Deimante – KK Bushi-Do Litwa
3.      VoveryteIeva – Impulsas Litwa
3.      Zaniewska Ida – Harasuto Łódź
 
23. KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT -59 KG
1.      Pomeroy Jasmine – Anglia
2.      Romaniuk Karolina – KKS Tora Legnica
3.      Szponder Natalia – KK Nidan Zawadzkie
3.      Kamińska Agnieszka – UKS Hitotsu Ostrzeszów
 
24. KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT +59 KG
1.      Harvey Amelia –Anglia
2.      ZuzanaTeufelova – SPORT UNION Ustecky-Czechy
3.      Weronika Grejner – KK Nidan Zawadzkie
3.      Buryskova Sarka – SPORT UNION Ustecky-Czechy
 
25. KUMITE INDYWIDUALNE SENIOREK -50 KG
1.      Nowakowska Magdalena – Akademicka Kadra Polski
2.      Stasiak Katarzyna – Harasuto Łódź
3.      Cieślakowska Emilia –Akademicka Kadra Polski
 
26. KUMITE INDYWIDUALNE SENIOREK -61 KG
1.      Dąbrowska Marta – Akademicka Kadra Polski
2.      Mairi Kerin -Anglia
3.      Natalie Williams –Anglia
3.      Berenika Prządka- Akademicka Kadra Polski
 
27. KUMITE INDYWIDUALNE SENIOREK +68  KG
1.      Hurry Katie –Anglia
2.      Grześkowiak Patrycja – Akademicka Kadra Polski
3.      Januskaite Jurgita – Vilnius Karate-Do Litwa
4.      Lucińska Magdalena – Budokan Wrocław
 
28. KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT -59 KG
1.      Pomeroy Jasmine –Anglia
2.      Romaniuk Karolina – KKS Tora Legnica
3.      Szponder Natalia – KK Nidan Zawadzkie
5.      Kamińska Agnieszka – UKS Hitotsu Ostrzeszów
 
29. KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT -35 KG
1.      Vogt Kacper – Pleszewski Klub Karate
2.      Sabiecki Miłosz
3.      Piotrkowski Adam – KS Goken
3.      Kosior Piotr – Karate Goju Ryu Shuseikan
30. KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT +35 KG
1.      PomeroyBen –Angliia
2.      Mika Patryk – Kumade Łódź
3.      Dobrzyński Michał – Atemi Bielsko-Biała
3.      Grela Rafał – Budokan Wrocław
 
31. KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT -50 KG
1.      Parris Cuba – Anglia
2.      Rzeźniczak Mateusz – Harasuto Łódź
3.      Vogt Filip – Pleszewski Klub Karate
3.      Bajorek Bartosz – Budokan Wrocław
 
32. KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT -55 KG
1.      ParrisBleu –Anglia
2.      Kułaga Kuba – KS Gokken
3.      Milewczyk Rafał – Shotokan Lębork
3.      Brycki Wojciech – Budokan Wrocław
 
33. KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT +55 KG
1.      Słota Piotr – Budokan Wrocław
2.      Szymura Dawid – Pleszewski Klub Karate
3.      Kowalewicz Michał – KK Shotokan Krapkowice
3.      Duliński Piotr – Budokan Wrocław
 
34. KUMITE INDYWIDUALNE KADETÓW 14-15 LAT -57 KG
1.      Stawiarski Szymon – Harasuto Łódź
2.      Zorn Dawid – Atemi Bielsko-Biała
3.      Woleńszczak Łukasz – Karate Goju RyuShuseikan
3.      Netter Mateusz – UKS Hitotsu Ostrzeszów
 
35. KUMITE INDYWIDUALNE KADETÓW 14-15 LAT -63 KG
1.      Kellaway Joe – Anglia
2.      Maciuszek Kamil – KKS Tora Legnica
3.      Tupko Arkadiusz – KKS Krapkowice
3.      Adamek Eryk – Karate Goju RyuShuseikan
 
36. KUMITE INDYWIDUALNE KADETÓW 14-15 LAT +63 KG
1.      Paweł Naborczyk – Tczewski Klub Karate
2.      Michał Serfain – Harasuto Łódź
3.      Petr Marschall – SPORT UNION Ustecky-Czechy
3.      Bartosz Olkowski – KKS Lębork
 
37. KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT -61 KG
1.      Białek Radosław – Harasuto Łódź
2.      Myśliński Andrzej – Harasuto Łódź
3.      WhatmoreCallum – Anglia
3.      Dera Amadeusz – UKS Hitotsu Ostrzeszów
 
38. KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT -68 KG
1.      Kujawa Jonatan – KK Samuraj Szczecin
2.      Stubba Dawid – Tczewski Klub Karate
3.      Carnogursky Dominik – Poprad -Słowacja
3.      Parczewski Michał – KKS Lębork
 


 

 
39. KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT +68 KG
1.      Otto Jamaal –Anglia
2.      Dawid Coupe –Anglia
3.      Grochowina Bartosz – MUKS Tornado
3.      Żuchowski Krystian – Pleszewski Klub Karate
 
40. KUMITE INDYWIDUALNE SENIORÓW -67 KG
1.      Sworeń Dariusz –Akademicka Kadra Polski
2.      Zaorski Michał – Akademicka Kadra Polski
3.      Girulski Marcin – AZS UP Wrocław
3.      Mazurkiewicz Mariusz – Budokan Wrocław
 
41. KUMITE INDYWIDUALNE SENIORÓW -75 KG
1.      Lee Heath – Anglia
2.      Pająk Filip – Akademicka Kadra Polski
3.      Alton Brown – Anglia
3.      Ben Slater – Anglia
 
42. KUMITE INDYWIDUALNE SENIORÓW -84 KG
1.      Steven Heath – Anglia
2.      Daniel Hollister – Anglia
3.      Barański Bartłomiej – Akademicka Kadra Polski
3.      Roztropiński Artur – Akademicka Kadra Polski
 
43. KUMITE INDYWIDUALNE SENIORÓW +84 KG
1.      Forszthe Albert – Anglia
2.      PanacekJiri –  Czechy
3.      Bąbos Michał – Akademicka Kadra Polski
3.      Sołtysiak Tomasz – Akademicka Kadra Polski
 
 
W turnieju starowało 380 zawodników z 36 klubów.
Polska, Rosja, Litwa, Łotwa, Anglia, Czechy, Słowacja
 
 
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS