III Otwarty Puchar Pomorza w Rumi 28.04.2012 - wyniki PDF Drukuj Email
środa, 02 maja 2012 07:33

Konkurencje
Kata ind. dziewcząt 8 lat i młodsze
1. Myszakowska Wiktoria – Gdański KK-Do
2. Gwazdacz Martyna – KS Gokken Chwaszczyno
3. Kalinowska Martyna – Andrex Elbląg
3. Wesołowska Wiktoria – Bushi-Do Bydgoszcz
Kata ind. dziewcząt 9 lat
1.     Pliszka Blanka – Bushi-Do Bydgoszcz
2.    Czarnul Julia – Bushi-Do Bydgoszcz
3.    Buć Natalia – SAKURA Rumia
3.   Ogórska Nel - LUKS Goleniów
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat
1.       Czarnul Patrycja – Bushi-Do Bydgoszcz
2.       Milewczyk Zuzanna – KK Shotokan Lębork
3.       Dzienkowska Karolina – UKS Rensei Borzęcin
3.    Bandurska Weronika – UKS Kamikaze Gryfino
Kata ind. dziewcząt 12-13 lat
1.       Matuszewska Wiktoria – Bushi-do Bydgoszcz
2.       Burak Julia – Bushi-Do Bydgoszcz
3.       Dolata Zuzanna  – Bushi-Do Bydgoszcz
3.    Derebeska Julia – Bodaikan Szczecin
Kata ind. dziewcząt 14-17 lat
1.       Matuszewska Wiktoria – Bushi-do Bydgoszcz
2.       Góral Paulina – Bodaikan Szczecin
3.       Gąsiewska Ewa – UKS Rensei Borzęcin
3.    Zwiefka Sylwia – Yamabushi Bydgoszcz
Kata drużynowe dziewcząt 10 lat i młodsze
1.       Andrex Elbląg
2.    Sakura Rumia
Kata drużynowe dziewcząt 11-13 lat
1.       Bushi-Do3 Bydgoszcz
2.       Bushi-Do1 Bydgoszcz
3.       KK Shotokan Lębork
3.    LUKS Goleniów
Kata drużynowe dziewcząt 14-17 lat
1.       Yamabushi Bydgoszcz
2.       Bodaikan Szczecin
3.       KK Shotokan Lębork
3.    Sakura Rumia
Kata ind. chłopców 7 lat i młodsi
1.       Janeczek Korneliusz – Kamikaze Stargard Szczeciński
2.       Sobota Kewin –Bushi-do Bydgoszcz
3.       Mika Szymon – UKS Rensei Borzęcin
3.    Dobrzyński Jakub – UKS Rensei Borzęcin
Kata ind. chłopców 8 lat
1.       Sabiniarz Artur –Bushi-Do Bydgoszcz
2.       Pawłowski Michał –Bushi-Do Bydgoszcz
3.       Bożyk Mikołaj – UKS Rensei Borzęcin
3.    Urbański Eryk – KS Gokken Chwaszczyno
Kata ind. chłopców 9 lat
1.       Świetczenkow Artur –Bushi-Do Bydgoszcz
2.       Wiśniewsi Mateusz –Kamikaze Stargard Szczeciński
3.       Krefft Patryk – SSWiLA Wejherowo
3.    Kozłowski Kacper – Bushi-Do Bydgoszcz
Kata ind. chłopców 10-11 lat
1.       Kwiecień Kacper – Gdański KK-Do
2.       Wojdakowski Jan – Gdański KK-Do
3.       Ziętek Kamil – Bodaikan Szczecin
3.   Markowski Cezary – Kaisho Białystok
Kata ind. chłopców 12-13 lat
1.       Harwat Szymon – Kamikaze Stargard Szczeciński
2.       Słyszewski Dominik – Kaisho Białystok
3.       Nguyen Tad Dawid – Kaisho Białystok
3.    Każmierczak Sławomir – SSWiLA Wejherowo
Kata ind. chłopców 14-15 lat
1.       Steczuk Adam – Bodaikan Szczecin
2.       Mętrak Ryszard – UKS Rensei Borzęcin
3.       Karczewski Dominik – UKS Rensei Borzęcin
3.    Rusztecki Konrad – UKS Rensei Borzęcin
Kata ind. chłopców 16-17 lat
1.       Skwarko Przemysław – Kaisho Białystok
2.       Śmiałek Oskar – Yamabushi Bydgoszcz
3.       Vogt Samuel – LUKS Goleniów
3.    Kocieniewski Grzegorz – Bushi-Do Bydgoszcz
Kata drużynowe chłopców 10 lat i młodsi
1.       Bushi-Do3 Bydgoszcz
2.       Bushi-Do2 Bydgoszcz
3.       Bodaikan Szczecin
3.    UKS Rensei Borzęcin
Kata drużynowe chłopców 11-13 lat
1.       Kaisho Białystok
2.       Kamikaze Stargard Szczeciński
3.       Bodaikan Szczecin
3.    Gdański KK-Do
Kata drużynowe chłopców 14-17 lat
1.       Rensei Borzęcin
2.       KK Shotokan Lębork
3.       KSK Sakura Rumia
3.    Bushi-Do Bydgoszcz
Kumite ind. dziewcząt 9 lat i młodsze -30 kg
1.       Pliszka Blanka – Bushi-Do Bydgoszcz
2.       Chrzanowska Jagoda – Yamabushi Bydgoszcz
3.       Myszakowska Wiktoria – Gdański KK-Do
3.    Lademan Zuzanna – Spartianin Sopot
Kumite ind. dziewcząt 9 lat i młodsze +30 kg
1.       Szelągiewicz Patrycja – Bodaikan Szczecin
2.       Jurec Kinga – Gdański KK -Do
3.       Hennig Sandra – Gokken Chwaszczyno
3.    Czarnul Julia – Bushi-Do Bydgoszcz
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat -34 kg
1.       Milewczyk Zuzanna - KK Shotokan Lębork
2.       Kuzioła Natalia – Tczewski KK-Do
3.       Czarnul Patrycja – Bushi-Do Bydgoszcz
3.    Bednarska Weronika – UKS Kamikaze Gryfino
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat -40 kg
1.       Lepek Julia – Bushi-Do Bydgoszcz
2.       Szarama Anna – Bodaikan Szczecin
3.       Bandurska Natalia – Toruński KK-Do Ronin
3.    Piotrowska Paulina – Bushi-Do Bydgoszcz
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat +40 kg
1.       Groth Dominika – Gokken Chwaszczyno
2.       Pszczółkowska Magda – Bodaikan Szczecin
3.       Niemyjska Magdalena – Yamabushi Bydgoszcz
3.    Zajda Antonina – Sakura Rumia
Kumite ind. dziewcząt 12-13 lat -43 kg
1.       Osińska Karolina – Sakura Rumia
2.       Olkowska Natasza –KK Shotokan Lębork
3.       Derebecka Julia – Bodaikan Szczecin
3.    Kreft Agnieszka – KK Shotokan Lębork
Kumite ind. dziewcząt 12-13 lat -50 kg
1.       Sabiecka Julia – Tczewski KK-Do
2.       Matuszewska Wiktoria – Bushi-Do Bydgoszcz
3.       Machniak Michalina – Sakura Rumia
3.    Kusz Katarzyna – Spartianin Sopot
Kumite ind. dziewcząt 12-13 lat +50 kg
1.       Elwart Sara – Gokken Chwaszczyno
2.       Dolata Zuzanna – Bushi-Do Bydgoszcz
3.       Kutnik Ewa – Bodaikan Szczecin
3.    Olkowska Alicja – KK Shotokan Lębork
Kumite ind. dziewcząt 14-15 lat -54 kg
1.       Pastewska Justyna – Kaisho Białystok
2.       Góral Paulina – Bodaikan Szczecin
3.       Osińska Karolina – Sakura Rumia
Kumite ind. dziewcząt 14-15 lat +54 kg
1.       Ząbek Kornelia – Kamikaze Stargard Szczeciński
2.       Jatkowska Magdalena – Tczewski KK-Do
3.       Małowiecka Monika – Sakura Rumia
3.    Rykowska Hanna – Gokken Chwaszczyno
Kumite ind. dziewcząt 16-17 lat open
1.       Misiak Sylwia – Andrex Elbląg
2.       Bandurska Agata – Toruński KK-Do Ronin
3.       Gąsiewska Ewa – UKS Rensei Borzęcin
3.    Kaczyńska Dominika – Tczewski KK-Do
Kumite drużynowe dziewcząt 10-11 lat
1.       Bushi-Do1 Bydgoszcz
2.       Bodaikan Szczecin
3.       Bushi-Do2 Bydgoszcz
3.    Yamabushi Bydgoszcz
Kumite drużynowe dziewcząt 12-13 lat
1.       KK Shotokan Lębork
2.       Bodaikan Szczecin
3.       Tczewski KK-Do
3.    Bushi-Do Bydgoszcz
Kumite drużynowe dziewcząt 14-17 lat
1.       Kaisho Białystok
2.       KSK Sakura Rumia
3.       Bodaikan Szczecin
3.    KK Shotokan Lębork
Kumite ind. chłopców 9 lat i młodsze -30 kg
1.       Kozłowski Kacper – Bushi-Do Bydgoszcz
2.       Kwiatkowski Filip – Bodaikan Szczecin
3.       Siding Victor – Bodaikan Szczecin
3.    Skubisz Dawid – Bodaikan Szczecin
Kumite ind. chłopców 9 lat i młodsze -35 kg
1.       Makowski Damian – Bodaikan Szczecin
2.       Stanulewicz Kacper – Bodaikan Szczecin
3.       Rohler Alec – Sakura Rumia
3.    Selwuch Miłosz – Bodaikan Szczecin
Kumite ind. chłopców 9 lat i młodsze +35 kg
1.       Bulczak Maksymilian – Gdański KK-Do
2.       Romanowski Piotr – Elbląski KK
3.       Pałkowski Alex – Sakura  Rumia
3.    Szeląg Kamil – Sakura Rumia
Kumite ind. chłopców 10-11 lat -34 kg
1.       Markowski Cezary – Kaisho Białystok
2.       Bandzarewicz Maciej – Yamabushi Bydgoszcz
3.       Ziętek Kamil – Bodaikan Szczecin
3.    Majszutowicz Michał – Bodaikan Szczecin
Kumite ind. chłopców 10-11 lat -40 kg
1.       Sabiecki Miłosz – Tczewski KK-Do
2.       Aslanyan Samwel – Bodaikan Szczecin
3.       Szymborski Jan – Bodaikan Szczecin
3.    Pustkowski Piotr – Tczewski KK-Do
Kumite ind. chłopców 10-11 lat +40 kg
1.       Sulima Łukasz – Kamikaze Stargard Szczeciński
2.       Samson Mikołaj – KS Gokken Chwaszczyno
3.       Mika Mateusz – UKS Rensei Borzęcin
3.    Jeśman Krzysztof – Tczewski KK-Do
Kumite ind. chłopców 12-13 lat -40 kg
1.       Łacek Grzegorz – Bodaikan Szczecin
2.       Potracki Bartosz – Gokken Chwaszczyno
3.       Andrzejewski Krystian – Sakura Rumia
3.    Reksa Szymon – LUKS Goleniów
Kumite ind. chłopców 12-13 lat -45 kg
1.       Okonowski Marcel – Bodaikan Szczecin
2.       Słyszewski Dominik – Kaisho Białystok
3.       Chrzanowski Daniel – Yamabushi Bydgoszcz
3.    Kurowski Kamil – Kamikaze Stargard Szczeciński
Kumite ind. chłopców 12-13 lat -50 kg
1.       Harwat Szymon – Kamikaze Stargard Szczeciński
2.       Skrouba Maciej – Kaisho Białystok
3.       Kwiatkowski Kacper – Bodaikan Szczecin
3.    Ingilewicz Adam – Gdański KK-Do
Kumite ind. chłopców 12-13 lat -55 kg
1.       Mach Maciej – Bodaikan Szczecin
2.       Rybakowicz Bartosz – Bodaikan Szczecin
3.       Krajcer Julian – LUKS Goleniów
3.    Milewczyk Rafał – KK Shotokan Lębork
Kumite ind. chłopców 12-13 lat +55 kg
1.       Piecyk Szymon – LUKS Goleniów
2.       Mikołajczyk Kamil – Spartianin Sopot
3.       Banaś Kamil – Bodaikan Szczecin
3.    Kostrzewski Jakub – Yamabushi Bydgoszcz
Kumite ind. chłopców 14-15 lat -57 kg
1.       Korbolewski Dominik – Gokken Chwaszczyno
2.       Porzycki Wojciech – Bodaikan Szczecin
3.       Puczyłowski Paweł – Shogun Białystok
3.    Królewski Rafał – Kaisho Białystok
Kumite ind. chłopców 14-15 lat -63 kg
1.       Steczuk Adam – Bodaikan Szczecin
2.       Głaszczka Remigiusz – Bodaikan Szczecin
3.       Panek Kacper – Gokken Chwaszczyno
3.    Tyszer Krystian – SSWiLA Wejherowo
Kumite ind. chłopców 14-15 lat -70 kg
1.       Jancewicz Paweł – Kaisho Białystok
2.       Polejowski Piotr – SSWiLA Wejherowo
3.       Komorowski Oskar – Bodaikan Szczecin
3.    Łydziński Michał – Bodaikan Szczecin
Kumite ind. chłopców 14-15 lat +70 kg
1.       Romaniuk Oskar – Kaisho Białystok
2.       Rusztecki Konrad – UKS Rensei Borzęcin
3.       Wójcik Dominik – Spartianin Sopot
3.    Szymaniuk Tomasz – Shogun Białystok
Kumite ind. chłopców 16-17 lat open
1.       Ołowski Szymon – Kaisho Białystok
2.       Chojnowski Michał – Kaisho Białystok
3.       Formela Kacper - Sakura Rumia
3.    Krykowski Marcin – Bodaikan Szczecin
Kumite drużynowe chłopców 10-11 lat
1.       Tczewski KK-Do
2.       Yamabushi Bydgoszcz
3.       Bodaikan Szczecin
3.    Kamikaze Stargard Szczeciński
Kumite drużynowe chłopców 12-13 lat
1.       LUKS Goleniów
2.       KK Shotokan Lębork
3.       Gokken Chwaszczyno
3.    Kaisho Białystok
Kumite drużynowe chłopców 14-17 lat
1.       Kaisho 1 Białystok
2.       Bodaikan Szczecin
3.       Andrex Elbląg
3.    Kaishi 2 Białystok
Klasyfikacja medalowa
Medale
złote
srebrne
brązowe
pkt
1 Bushi-Do Bydgoszcz
12
8
10
62
2 Kaisho Białystok
9
4
5
40
3 Bodaikan Szczecin
7
14
19
68
4 Kamikaze Stargard Szczeciński
5
2
2
21
5 KS Gokken Chwaszczyno
3
3
5
20
6 Tczewski KK-Do
3
2
4
17
7 Gdański KK-Do
3
2
3
16
8 KK Shotokan w Lęborku
2
4
6
20
9 LUKS Goleniów
2
-
5
11
10 Andrex Elbląg
2
-
2
8
11 Yamabushi Bydgoszcz
1
4
5
20
12 KSK Sakura Rumia
1
2
12
19
13 UKS Rensei Borzęcin
1
2
10
17
14 SSWiLA Wejherowo
-
1
3
4
14 Spartianin Sopot
-
1
3
5
16 Toruński KK-Do Ronin
-
1
1
3
17 Elbląski Klub Karate
-
1
-
2
18 UKS Kamikaze Gryfino
-
-
2
2
18 Shogun Białystok
-
-
2
2
20 Shogun Szczecin
-
-
-
0
Najlepsza zawodniczka : Matuszewska Wiktoria – Bushi-Do Bydgoszcz
Najlepszy zawodnik ex aequo: Steczuk Adam – Bodaikan Szczecin
                                       Harwat Szymon – Kamikaze Stargard Szczeciński               
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS