Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF Rumia 28.04.2012 - wyniki PDF Drukuj Email
środa, 02 maja 2012 07:34


 

Sprawozdanie z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Karate WKF
Strefa I (POM, WM, ZPM), miejsce rozgrywania Rumia, data 28.04.2012 r.
 
 
1.    Ilość klubów:  13
2.    Ilość zawodników: 101
3.    Organizator: KLUB SPORTOWY KARATE „SAKURA”, 84-230 RUMIA ul. GDAŃSKA 14/65
4.    Sędzia Główny: JAROSŁAW LEWANDOWSKI
5.    Lista sędziów: 18 w załączniku
 
 
Kata indywidualne młodziczek do 7.3 kyu

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
KLASIŃSKA
PATRYCJA
2000
K
KK SAMURAJ SZCZECIN
ZPM
51/77/S/11
Karate WKF
3
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
II
BASZAK
EWA
1999
K
LUKS KARATE GOLENIÓW
ZPM
20/25/S/12
Karate WKF
2
GOLENIOWSKI
GOLENIÓW
III
MAJEWSKA 
NATALIA
1999
K
KS GOKKEN CHWASZCZYNO
POM
123/4/s/12
Karate WKF
1
KARTUSKI
ŻUKOWO
III
KREFT
AGNIESZKA
1999
K
KK SHOTOKAN W LĘBORKU
POM
126/2/S/12
Karate WKF
1
LĘBORSKI
LĘBORK

 
Kata indywidualne młodziczek od 6.1 kyu

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
DEREBECKA
JULIA
1999
K
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/91/S/09
Karate WKF
3
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
II
KUTNIK
EWA
2000
K
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/118/S/10
Karate WKF
2
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
MACHNIAK
MICHALINA
1999
K
KSK SAKURA RUMIA
POM
107/7/S/11
Karate WKF
1
WEJHEROWSKI
RUMIA
III
MIADIEŁKO
WERONIKA
2000
K
LUKS KARATE GOLENIÓW
ZPM
20/21/S/12
Karate WKF
1
GOLENIOWSKI
GOLENIÓW

 
Kata indywidualne młodzików do 7.3 kyu

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
BŁASZAK
DAWID
2000
M
KAMIKAZE SZCZECIN
ZPM
56/52/S/12
Karate WKF
3
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
II
GOŁĘBIOWSKI
KACPER
2000
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/144/S/11
Karate WKF
2
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
KAŻMIERCZAK
SŁAWOMIR
1999
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/113/S/10
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
ĆWIERTNIAK
MIKOŁAJ
1999
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/142/S/11
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN

 
 
 
 
Kata indywidualne młodzików od 6.1 kyu

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
OKONOWSKI
MARCEL
2000
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/114/S/10
Karate WKF
3
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
II
HARWAT
SZYMON
1999
M
KAMIKAZE SZCZECIN
ZPM
56/48/S/11
Karate WKF
2
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
ZARĘBSKI
OLIWIER
1999
M
KK SAMURAJ SZCZECIN
ZPM
51/49/S/09
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
KUROWSKI
KAMIL
1999
M
KAMIKAZE SZCZECIN
ZPM
56/53/S/11
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN

 
Kumite indywidualne młodziczek –40kg

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
OSIŃSKA
KAROLINA
1999
K
KSK SAKURA RUMIA
POM
107/8/S/11
Karate WKF
3
WEJHEROWSKI
RUMIA
II
KREFT
AGNIESZKA
1999
K
KK SHOTOKAN W LĘBORKU
POM
126/2S/12
Karate WKF
2
LĘBORSKI
LĘBORK
III
OLKOWSKA
NATASZA
1999
K
KK SHOTOKAN W LĘBORKU
POM
126/1/S/12
Karate WKF
1
LĘBORSKI
LĘBORK
III
KLASIŃSKA
PATRYCJA
2000
K
KK SAMURAJ SZCZECIN
ZPM
51/55/S/09
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN

 
Kumite indywidualne młodziczek –50kg

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
SABIECKA
JULIA
1999
K
TCZEWSKI KLUB KARATE-DO
POM
58/30/S/11
Karate WKF
3
TCZEWSKI
TCZEW
II
MAJEWSKA
NATALIA
1999
K
KS GOKKEN CHWASZCZYNO
POM
123/4/s/12
Karate WKF
2
KARTUSKI
ŻUKOWO
III
GROTH
DOMINIKA
2000
K
KS GOKKEN CHWASZCZYNO
POM
123/6/s/12
Karate WKF
1
KARTUSKI
ŻUKOWO
III
PISARSKA
OKTAWIA
2000
K
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/177/S/12
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN

 
Kumite indywidualne młodziczek +50kg
 

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
KUTNIK
EWA
2000
K
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/118/S/10
Karate WKF
3
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
II
STASIAK
ALEKSANDRA
2000
K
KAMIKAZE SZCZECIN
ZPM
56/59/S/12
Karate WKF
2
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
MACHNIAK
MICHALINA
1999
K
KSK SAKURA RUMIA
POM
107/7/S/11
Karate WKF
1
WEJHEROWSKI
RUMIA
III
GRABOWSKA
MAGDALENA
1999
K
KK SAMURAJ SZCZECIN
ZPM
51/77/S/11
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN

 
 
 
 
 
Kumite indywidualne młodzików –35kg

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
GOŁĘBIEWSKI
KACPER
2000
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/144/S/11
Karate WKF
3
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
II
ZAMOJCIN
MATEUSZ
1999
M
MSMSWAK ANDREX ELBLĄG
WM
17/33/S/12
Karate WKF
2
ELBLĄSKI
ELBLĄG
III
ZIĘTEK
KAMIL
2000
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/120/S/10
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
REKSA
SZYMON
2000
M
LUKS KARATE GOLENIÓW
ZPM
20/24/S/12
Karate WKF
1
GOLENIOWSKI
GOLENIÓW

 
Kumite indywidualne młodzików –40kg

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
SAMSON
MIKOŁAJ
2000
M
KS GOKKEN CHWASZCZYNO
POM
123/2/S/12
Karate WKF
3
KARTUSKI
ŻUKOWO
II
CHARLEJ
IGOR
2000
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/173/S/12
Karate WKF
2
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
SKROCZEK
WOJCIECH
2000
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/167/S/11
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
SABIECKI
MIŁOSZ
2000
M
TCZEWSKI KLUB KARATE-DO
POM
58/35/S/11
Karate WKF
1
TCZEWSKI
TCZEW

 
Kumite indywidualne młodzików –45kg

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
OKONOWSKI
MARCEL
2000
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/114/S/10
Karate WKF
3
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
II
INDYKA
MACIEJ
1999
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/166/S/11
Karate WKF
2
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
ZARĘBSKI
OLIWER
1999
M
KK SAMURAJ SZCZECIN
ZPM
51/49/S/09
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN
III
SADOWSKI
BARTOSZ
1999
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/143/S/11
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN

 
Kumite indywidualne młodzików –50kg

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
KUŁAGA
JAKUB
1999
M
KS GOKKEN CHWASZCZYNO
POM
123/3/S/12
Karate WKF
3
KARTUSKI
ŻUKOWO
II
POTRACKI
BARTOSZ
1999
M
KS GOKKEN CHWASZCZYNO
POM
123/5/S/12
Karate WKF
2
KARTUSKI
ŻUKOWO
III
PRZYGODZKI
KAMIL
1999
M
LUKS KARATE GOLENIÓW
ZPM
20/12/S/10
Karate WKF
1
GOLENIOWSKI
GOLENIÓW
III
HARWAT
SZYMON
1999
M
KAMIKAZE SZCZECIN
ZPM
56/48/S/11
Karate WKF
1
SZCZECIŃSKI
SZCZECIN

 
Kumite indywidualne młodzików +50kg

Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
MACH
MACIEJ
1999
M
BODAIKAN SZCZECIN
ZPM
54/140/S/11
Karate WKF
3
KARTUSKI
ŻUKOWO
II
KRAJCER
JULIAN
1999
M
LUKS KARATE GOLENIÓW
ZPM
20/17/S/11
Karate WKF
2
GOLENIOWSKI
GOLENIÓW
III
DONDZIAK
PAWEŁ
1999
M
KK SAMURAJ SZCZECIN
ZPM
51/73/S/10
Karate WKF
1
KARTUSKI
ŻUKOWO
III
SULIMA
ŁUKASZ
2000
M
KAMIKAZE SZCZECIN
ZPM
56/55/S/12
Karate WKF
1
KARTUSKI
ŻUKOWO

 
 
Punktacja klubów
 

Miejsce
Nazwa klubu
Medale złote
Punkty
Medale srebrne
Punkty
Medale brązowe
Punkty
Razem
Województwo
  1.  
BODAIKAN SZCZECIN
6
18
4
8
6
6
32
ZACHODNIOPOMORSKIE
  1.  
KLUB SPORTOWY GOKKEN CHWASZCZYNO
2
6
2
4
2
2
12
POMORSKIE
  1.  
KAMIKAZE SZCZECIN
1
3
2
4
3
3
10
ZACHODNIOPOMORSKIE
  1.  
SAMURAJ SZCZECIN
1
3
0
0
5
5
8
ZACHODNIOPOMORSKIE
  1.  
KLUB SPORTOWY KARATE SAKURA RUMIA
1
3
0
0
2
2
5
POMORSKIE
  1.  
TCZEWSKI KLUB KARATE-DO
1
3
0
0
1
1
4
POMORSKIE
  1.  
LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KARATE-GOLENIÓW
0
0
2
4
3
3
7
ZACHODNIOPOMORSKIE
  1.  
KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU
0
0
1
2
2
2
4
POMORSKIE
  1.  
MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SZTUK WALKI A.K.ANDREX
0
0
1
2
0
0
2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE

 
 
Punktacja województw
 

Miejsce
Województwo
Medale złote
Punkty
Medale srebrne
Punkty
Medale brązowe
Punkty
Razem
1
ZACHODNIOPOMORSKIE
8
24
8
16
17
17
57
2
POMORSKIE
4
12
3
6
7
7
25
3
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
0
0
1
2
0
0
2

                                                                                                                                                               
Poprawiony: środa, 30 maja 2012 17:17
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS