XI Międzynarodowy Turniej Karate „CENTRAL EUROPE OPEN" 05-06.05.2012 Bydgoszcz - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 08 maja 2012 11:52

 
 WYNIKI MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODÓW „ XI CENTRAL EUROPE OPEN W KARATE WKF” 05-06.05.2012   BYDGOSZCZ – POLAND
 
      Kata indywidualne kadetek
1
Wiktoria Matuszewska
Bushi-do Bydgoszcz
 
 
 
 
 
2
Babynko Joanna
BKK Białystok
 
3
Zwiefka Zylwia
Yamabushi Bydgoszcz
 
3
Protasewicz Natalia
UKS Błyskawica
Kata indywidualne juniorek
1
Piątek Alicja
Zarzewie Prudnik
 
2
Zwiefka Katarzyna
Yamabushi Bydgoszcz
 
3
Kowalik Anna
TORA Legnica
 
3
Leusz Angelika
BKK Białystok
Kata indywidualne kobiet
1
Dybicz Agnieszka
Bushi-do Bydgoszcz
 
2
Prządka Berenka
Shobu-kan Stargard
 
3
Gołebiewska Natalia
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Litka Katarzyna
Gdański Klub Karate
Kata indywidualne kadetów
1
Bartoszewski Łukasz
Zarzewie Prudnik
 
2
Muromtsev Viktor
RUKO Kaliningrad
 
3
Maciuszek Kamil
TORA Legnica
 
3
Gritskov Denis
Soyuz Kaliningrad
Kata indywidualne juniorów
1
Protasewicz Bartosz
Obornicki Klub Karate
 
2
Kocieniewski Grzegorz
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Mączka Bartosz
Zarzewie Prudnik
 
3
Sulisz Fabian
TORA Legnica
Kata indywidualne mężczyzn
1
Mączka Bartosz
Zarzewie Prudnik
 
2
Protasewicz Bartosz
 
 
3
Kocieniewski Grzegorz
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Stepankov Lubomir
RUKO Kaliningrad
Kumite kadetek 14-15 lat -54 kg
1
Kondratiyeva Evgenia
RUKO Kaliningrad
 
2
Protasewicz Natalia
UKS Błyskawica
 
3
Szubielska Nikoletta
Shobu-kan Stargard
 
3
Donowska Klaudia
UKS Kleczew
Kumite kadetek 14-15 lat +54 kg
1
Marisenkova Tatiana
RUKO Kaliningrad
 
2
Jatkowska Magda
Tczewski Klub Karate
 
3
Ząbek Kornelia
Kamikaze Szczecin
 
3
Babynko Joanna
BKK Białystok
Kumite indywidualne juniorek OPEN
1
Misiak Sylwia
Andrex Elbląg
 
2
Bandurska Agata
Ronin Toruń
 
3
Kaczyńska Dominika
Tczewski Klub Karate
 
3
SzmajdKa Justyna
UKS Kleczew
 
 
 
 
 
 
 
Kumite indywidualne kobiet OPEN
1
Prządka Berenka
Shobu-kan Stargard
 
2
Zagrabska Sandra
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Elizarova Kseniya
RUKO Kaliningrad
 
3
Nowak Natalia
UKS Kleczew
Kumite indywidualne kadetów 14-15 lat -52 kg
1
Gritskov Denis
Soyuz Kaliningrad
 
2
Bartoszewski Łukasz
Zarzewie Prudnik
 
3
Królewski Rafał
Kaisho Białystok
 
3
Sulima Grzegorz
Kamikaze Szczecin
Kumite indywidualne kadetów 14-15 lat -57 kg
1
Stawiarski Szymon
Harasuto Łódź
 
2
Gritskov Denis
Soyuz Kaliningrad
 
3
Szczygieł Mateusz
TORA Legnica
 
3
Król Michał
Champion Łódź
Kumite indywidualne kadetów 14-15 lat -63 kg
1
Demanov Roman
Soyuz Kaliningrad
 
2
Kozuhovskiy Roman
RUKO Kaliningrad
 
3
Maciuszek Kamil
TORA Legnica
 
3
Muromtsev Viktor
RUKO Kaliningrad
Kumite indywidualne kadetów 14-15 lat -70 kg
1
Biziuk Kamil
Kaisho Białystok
 
2
Sobczak Szymon
MKS Chełmża
 
3
Sobkowiak Tomasz
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Nadrowski Kamil
Champion Łódź
Kumite indywidualne kadetów 14-15 lat +70 kg
1
Romashenko Ivan
RUKO Kaliningrad
 
2
Sobota Dawid
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Romaniuk Oskar
Kaisho Białystok
Kumite indywidualne juniorów -61 kg
1
Walaszczyk Łukasz
Champion Łódź
 
2
Dera Amadeusz
Hitotsu Ostrzeszów
 
3
Silarski Karol
Dojo Toruń
 
3
Białek Radosław
Harasuto Łódź
Kumite indywidualne juniorów -68 kg
1
Kacper Formela
Sakura Rumia
 
2
Romaniuk Kacper
Kaisho Białystok
 
3
Nowak Marcin
MUKS Tornado Kalisz
 
3
Raziuk Michał
Samuraj Szczecin
Kumite indywidualne juniorów -76 kg
1
Nowak Kamil
Harasuto Łódź
 
2
Protasewicz Bartosz
Obornicki Klub Karate
 
3
Wiśniewski Oskar
Kamikaze Szczecin
 
3
Działoszyński Michał
Zarzewie Prudnik
Kumite indywidualne juniorów +76 kg
1
Wilamek Bartłomiej
Harasuto Łódź
 
2
Vogt Samuel
LUKS Goleniów
 
3
Krajcer Karol
LUKS Goleniów
 
3
Nakielski Robert
Tczewski Klub Karate
Kumite indywidualne mężczyzn -75 kg
1
Przewoźny Paweł
OKK Oborniki
 
2
Rosiński Kamil
Budokan Wrocław
 
3
Rybakov Kirill
RUKO Kaliningrad
 
3
Młynarski Kamil
Gdański Klub Karate
Kumite indywidualne mężczyzn +75 kg
1
Wzorek Bartosz
Gdański Klub Karate
 
2
Witkowski Emil
OKK Oborniki
 
3
Maurycy Janusz
Budokan Wrocław
 
3
Vogt Samuel
LUKS Goleniów
Kata drużynowe kobiet
1
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
 
2
Yamabushi Bydgoszcz
Yamabushi Bydgoszcz
Kata drużynowe kadeci +juniorzy
1
Samuraj Szczecin
Samuraj Szczecin
 
2
MKS Chełmża
MKS Chełmża
 
3
Yamabushi Bydgoszcz
Yamabushi Bydgoszcz
Kata drużynowe mężczyzn
1
Samuraj Szczecin
Samuraj Szczecin
 
2
Obornicki Klub Karate
OKK Oborniki
 
3
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
Kumite drużynowe kadetki+juniorki
1
Tczewski Klub Karate
Tczewski Klub Karate
 
2
Ruko Kaliningrad
RUKO Kaliningrad
 
3
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
UKS Kleczew
UKS Kleczew
Kumite drużynowe kadeci+juniorzy
1
Kaisho Białystok
Kaisho Białystok
 
2
Harasuto Łódź
Harasuto Łódź
 
3
Ruko Kaliningrad
RUKO Kaliningrad
 
3
TORA Legnica
TORA Legnica
Kumite drużynowe mężczyzn
1
Obornicki Klub Karate
OKK Oborniki
 
2
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
MKS Chełmża
MKS Chełmża
 
3
Samuraj Szczecin
Samuraj Szczecin
Kata indywidualne dziewcząt 8 lat i młodsze
1
Dziedzic Nina
Soyuz Kaliningrad
 
2
Wesołowska Wiktoria
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Myszakowska Wktoria
Gdański Klub Karate
 
3
Mikuliak Nina
LEADER RUSSIA
Kata indywidualne dziewcząt 9 lat
1
Pliszka Blanka
Bushi-do Bydgoszcz
 
2
Czarnul Julia
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Olshevskaya Anastasia
LEADER RUSSIA
 
3
Dziedzic Nina
Soyuz Kaliningrad
Kata indywidualne dziewcząt 10 lat
1
Vasilauskayte Elsa
Soyuz Kaliningrad
 
2
Czarnul Patrycja
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Kuligowska Klaudia
MKS Chełmża
 
3
Szczerba Zuzanna
Yamabushi Bydgoszcz
Kata indywidualne dziewcząt 11 lat
1
Savuszkina Polina
RUKO Kaliningrad
 
2
Sokolova Jana
RUKO Kaliningrad
 
3
Macukiewicz Julia
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Vasilauskayte Elsa
Soyuz Kaliningrad
Kata indywidualne młodziczek
1
Wiktoria Matuszewska
Bushi-do Bydgoszcz
 
2
Cukrowska Julia
Sandan Bydgoszcz
 
3
Zuzanna Dolata
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Barczak Oliwia
Yamabushi Bydgoszcz
Kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi
1
Regir Ilia
LEADER RUSSIA
 
2
Janeczek Korneliusz
Kamikaze Szczecin
 
3
Sobota Kevin
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Pawłowski Michał
Bushi-do Bydgoszcz
Kata indywidualne chłopców 9 lat
1
Khodyko Matvey
Soyuz Kaliningrad
 
2
Swietczenkow Artur
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Gudel Darek
BKK Białystok
 
3
Gaca Adam
Yamabushi Bydgoszcz
Kata indywidualne chłopców 10 lat
1
Krutikov Denis
Soyuz Kaliningrad
 
2
Markowski Cezary
Kaisho Białystok
 
3
Zaburdyaev Nikita
Soyuz Kaliningrad
 
3
Dziedzic Kordian
Soyuz Kaliningrad
Kata indywidualne chłopców 11 lat
1
Krutikov Denis
Soyuz Kaliningrad
 
2
Kwiecień Kacper
Gdański Klub Karate
 
3
Turkin Igor
RUKO Kaliningrad
 
3
Lapshin Dmitriy
Soyuz Kaliningrad
Kata indywidualne młodzików
1
Nguyen Tad Dawid
Kaisho Białystok
 
2
Harwat Szymon
Kamikaze Szczecin
 
3
Lapshin Dmitriy
Soyuz Kaliningrad
 
3
Słyszewski Dominik
Kaisho Białystok
Kumite dziewcząt 8-9 lat - 30 kg
1
Pliszka Blanka
Bushi-do Bydgoszcz
 
2
Perka Izabela
Spatianin Sopot
 
3
Myszakowska Wktoria
Gdański Klub Karate
 
3
Chrzanowska Jagoda
Yamabushi Bydgoszcz
Kumite dziewcząt 8-9 lat + 30 kg
1
Lademann Zuzanna
Spatianin Sopot
 
2
Nikiforuk Viktoria
RUKO Kaliningrad
 
3
Batarina Elizaveta
LEADER RUSSIA
 
3
DANILOVA DARA
LEADER RUSSIA
Kumite dziewcząt do 10-11 lat -35 kg
1
Czarnul Patrycja
Bushi-do Bydgoszcz
 
2
Kuzioła Natalia
Tczewski Klub Karate
 
3
Lepek julia
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Macukiewicz Julia
Bushi-do Bydgoszcz
Kumite dziewcząt do 10-11 lat -40 kg
1
Savuszkina Polina
RUKO Kaliningrad
 
2
Vasilauskayte Elsa
Soyuz Kaliningrad
 
3
Szczerba Zuzanna
Yamabushi Bydgoszcz
 
3
Radomska Agata
Yamabushi Bydgoszcz
Kumite dziewcząt do 10-11 lat +40 kg
1
Sokolova Jana
RUKO Kaliningrad
 
2
Niemyjska Magdalena
Yamabushi Bydgoszcz
 
3
Górska Julia
MKS Chełmża
 
3
Kuligowska Klaudia
MKS Chełmża
Kumite młodziczek 12-13 lat -45 kg
1
Karolina Osińska
Sakura Rumia
 
2
Chojnacka Maria
UKS Kleczew
 
3
Stranc Maria
UKS Kleczew
 
3
Andukinova Natalia
LEADER RUSSIA
Kumite młodziczek 12-13 lat -52 kg
1
Sabiecka Julia
Tczewski Klub Karate
 
2
Wiktoria Matuszewska
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Kusz Katarzyna
Spatianin Sopot
 
3
Wiktoria Magnuszewska
Bushi-do Bydgoszcz
Kumite młodziczek 12-13 lat +52 kg
1
Barczak Oliwia
Yamabushi Bydgoszcz
 
2
Zuzanna Dolata
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Cukrowska Julia
Sandan Bydgoszcz
 
3
Marek Magdalena
UKS Kleczew
Kumite chłopców 8-9 lat - 30 kg
1
Swietczenkow Artur
Bushi-do Bydgoszcz
 
2
Krzysztof Polito
Sakura Rumia
 
3
Kozłowski Kacper
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Andrianov Alexander
RUKO Kaliningrad
Kumite chłopców 8-9 lat - 35 kg
1
Gaca Adam
Yamabushi Bydgoszcz
 
2
Dziedzic Kordian
Soyuz Kaliningrad
 
3
Khodyko Matvey
Soyuz Kaliningrad
 
3
Gudel Darek
BKK Białystok
Kumite chłopców 8-9 lat + 35 kg
1
Dziedzic Kordian
Soyuz Kaliningrad
 
2
Khodyko Matvey
Soyuz Kaliningrad
 
3
Steshenko Vlad
RUKO Kaliningrad
 
3
Oguretskiy Egor
RUKO Kaliningrad
Kumite chłopców do 10-11 lat -35 kg
1
Markowski Cezary
Kaisho Białystok
 
2
Bieluczuk Mateusz
BKK Białystok
 
3
Ulianov Nikita
RUKO Kaliningrad
 
3
Adametz Mateusz
Bushi-do Bydgoszcz
Kumite chłopców do 10-11 lat -40 kg
1
Sabiecki Miłosz
Tczewski Klub Karate
 
2
Vogt Kacper
Pleszewski Klub Karate
 
3
Zaburdyaev Nikita
Soyuz Kaliningrad
 
3
Lewandowski Łukasz
MKS Chełmża
Kumite chłopców do 10-11 lat +40 kg
1
Chuvaev Roman
Soyuz Kaliningrad
 
2
Lapshin Dmitriy
Soyuz Kaliningrad
 
3
Sulima Łukasz
Kamikaze Szczecin
 
3
Krutikov Denis
Soyuz Kaliningrad
Kumite indywidualne młodzików 12-13 lat -45 kg
1
Vogt Filip
Pleszewski Klub Karate
 
2
Śmigielski Maciej
Pleszewski Klub Karate
 
3
Tarachowicz Paweł
BKK Białystok
 
3
Skrobiszewski Kacper
Dynamic Poznań
Kumite indywidualne młodzików 12-13 lat -50 kg
1
Wałęsa Oskar
Dynamic Poznań
 
2
Yatskevich Ilia
Soyuz Kaliningrad
 
3
Ingilewicz Adam
Gdański Klub Karate
 
3
Grabowski Bartosz
MKS Chełmża
Kumite indywidualne młodzików 12-13 lat -55 kg
1
Derkach Artem
Soyuz Kaliningrad
 
2
Yatskevich Ilia
Soyuz Kaliningrad
 
3
Gerr Filipp
Soyuz Kaliningrad
 
3
Machowiak Michał
Dynamic Poznań
Kumite indywidualne młodzików 12-13 lat +55 kg
1
Szymura Dawid
Pleszewski Klub Karate
 
2
Szkudlarek Jan
Pleszewski Klub Karate
 
3
Gauza Kamil
UKS Kleczew
 
3
Razumovskiy Dmitry
LEADER RUSSIA
Kata drużynowe młodziczek 12 -13 lat
1
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
 
2
LEADER RUSSIA
LEADER RUSSIA
 
3
LEADER RUSSIA
LEADER RUSSIA
 
3
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
Kata drużynowe chłopców 9 lat i młodsi
1
LEADER RUSSIA
LEADER RUSSIA
 
2
LEADER RUSSIA
LEADER RUSSIA
 
3
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
Kata drużynowe chłopców 10-11 lat
1
Soyuz Kaliningrad 1
Soyuz Kaliningrad
 
2
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
LEADER RUSSIA
LEADER RUSSIA
 
3
Gdański Klub Karate
Gdański Klub Karate
Kata drużynowe młodzików 12-13 lat
1
Soyuz Kaliningrad 1
Soyuz Kaliningrad
 
2
LEADER RUSSIA
LEADER RUSSIA
 
3
Kaisho Białystok
Kaisho Białystok
 
3
MKS Chełmża
MKS Chełmża
Kumite drużynowe dziewcząt 10 -11 lat
1
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
 
2
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
Yamabushi Bydgoszcz
Yamabushi Bydgoszcz
 
3
LEADER RUSSIA
LEADER RUSSIA
Kumite drużynowe młodziczek 12 -13 lat
1
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
 
2
Tczewski Klub Karate
Tczewski Klub Karate
 
3
UKS Kleczew
UKS Kleczew
 
3
 
 
Kumite drużynowe chłopców 9 lat i młodsi
1
LEADER RUSSIA
LEADER RUSSIA
 
2
LEADER RUSSIA
LEADER RUSSIA
 
3
Bushi-do Bydgoszcz
Bushi-do Bydgoszcz
 
3
 
 
Kumite drużynowe chłopców 10-11 lat
1
Soyuz Kaliningrad 1
Soyuz Kaliningrad
 
2
Tczewski Klub Karate
Tczewski Klub Karate
 
3
Gdański Klub Karate
Gdański Klub Karate
 
3
Dojo Toruń
Dojo Toruń
Kumite drużynowe młodzików 12-13 lat
1
Soyuz Kaliningrad
Soyuz Kaliningrad
 
2
UKS Kleczew
UKS Kleczew
 
3
Kamikaze Szczecin
Kamikaze Szczecin
 
3
Kaisho Białystok
Kaisho Białystok
 
5
 
 
 
 
 
KLASYFIKACJA MEDALOWA KLUBÓW
 
 
NAZWA KLUBU
ILOŚĆ ZŁOTYCH MEDALI
ILOŚĆ SREBRNCH MEDALI
ILOŚĆ BRĄZOWYCH MEDALI
1
Soyuz Kaliningrad
14
7
11
2
Bushi-do Bydgoszcz
11
12
17
3
Ruko Kaliningrad
6
6
9
4
Kaisho Białystok
4
2
5
5
Leader Kaliningrad
3
4
9
6
Tczewski Klub Karate
3
4
2
7
Obornicki Klub Karate
3
4
 
8
Zarzewie Prudnik
3
1
2
9
Harasuto Łódź
3
1
1
10
Yamabushi Bydgoszcz
2
3
9
11
Pleszewski Klub Karate
2
3
 
12
Sakura Rumia
2
1
 
13
Samuraj Szczecin
2
 
2
14
Gdański Klub Karate
1
1
7
15
Shobu-kan Stargard Szcz.
1
1
1
16
Spartianin Sopot
1
1
1
17
Dynamic Poznań
1
 
2
18
Champion Łódź
1
 
2
19
Andrex Elbląg
1
 
 
20
UKS Kleczew
 
2
8
21
MKS Chełmża
 
2
7
22
Kamikaze Szczecin
 
2
5
23
Białostocki Klub Karate
 
2
5
24
LUKS Goleniów
 
1
2
25
UKS Błyskawica
 
1
1
26
Budokan Wrocław
 
1
1
27
Sandan Bydgoszcz
 
1
1
28
Ronin Toruń
 
1
 
29
Hitotsu Ostrzeszów
 
1
 
30
Tora Legnica
 
 
6
31
Dojo Toruń
 
 
2
32
MUKS Tornado
 
 
1
 
 
 
 
KLASYFIKACJA PUNKTOWA KLUBÓW
 
 
NAZWA KLUBU
Il. Złotych medali
Il. Srebrnych medali
Il. brązowych
medali
 
Il. punktów
1
Bushi-do Bydgoszcz
11
12
17
108
2
Soyuoz Kaliningrad
14
7
11
102
3
Ruko Kaliningrad
6
6
9
57
4
Leader Kaliningrad
3
4
9
32
5
Kaisho Białystok
4
2
5
31
6
Tczewski Klub Karate
3
4
2
29
7
Yamabushi Bydgoszcz
2
3
9
28
8
Obornicki Klub Karate
3
4
 
27
9
Zarzewie Prudnik
3
1
2
20
10
Harasuto Łódź
3
1
1
19
11
Pleszewski Klub Karate
2
3
 
19
12
Gdański Klub Karate
1
1
7
15
13
UKS Kleczew
 
2
8
14
14
Sakura Rumia
2
1
 
13
15
MKS Chełmża
 
2
7
13
16
Samuraj Szczecin
2
 
2
12
17
Kamikaze Szczecin
 
2
5
11
18
Białostocki Klub Karate
 
2
5
11
19
Shobu-kan Stargard Szcz.
1
1
1
9
20
Spartianin Sopot
1
1
1
9
21
Dynamic Poznań
1
 
2
7
22
Champion Łódź
1
 
2
7
23
Tora Legnica
 
 
6
6
24
Andrex Elbląg
1
 
 
5
25
LUKS Goleniów
 
1
2
5
26
UKS Błyskawica
 
1
1
4
27
Budokan Wrocław
 
1
1
4
28
Sandan Bydgoszcz
 
1
1
4
29
Ronin Toruń
 
1
 
3
30
Hitotsu Ostrzeszów
 
1
 
3
31
Dojo Toruń
 
 
2
2
32
MUKS Tornado
 
 
1
 
1
 
 
 
 
 
Startowało 350 zawodników z 36 klubów. Najlepszy klub w kalsyfikacji medalowej – Soyuz Kaliningrad. Najlepszy klub w klasyfikacji punktowej – Bushi-do Bydgoszcz.
Najlepsza zawodniczka wśród kadetek, juniorek i seniorek – Agnieszka Dybicz (Bushi-do Bydgoszcz)
Najlepszy zawodnik wśród kadetów, juniorów i seniorów – Paweł Przewoźny (Obornicki Klub Karate)
Najlepsza zawodniczka wśród dzieci i młodzików – Blanka Pliszka (Bushi-do Bydgoszcz)
Najlepszy zawodnik wśród dzieci i młodzików – Kordian Dziedzic (Soyuz Kaliningrad)
 
 
Poprawiony: środa, 09 maja 2012 19:17
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS