Licencjonowani trenerzy na 2012 r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 sierpnia 2012 08:07

 
 
LISTA TRENERÓW NA ROK 2012
 
lp
Nazwisko i imię
Stopień
Klub
1
ADAMOWSKI MIROSŁAW
V DAN
GDAŃSKI KLUB KARATE-DO
2
ADAMSKI JAROSŁAW
I DAN
UKS SHODAN ZDUNY
3
AMBROSZCZYK EWA
II DAN
ŁÓDZKI KLUB KARATE
4
ANTONIAK WACŁAW
VII DAN
AKK AZS SHOGUN SZCZECIN
5
BABICZ PIOTR
V DAN
BUDOKAN WROCŁAW
6
BARCZEWSKI ANDRZEJ
V DAN
NAUKA KARATE -DO WARSZAWA
7
BARTOSZEK KATARZYNA
3KYU
KS SHODAN LEGNICA
8
BEDNARCZYK JOANNA
1 KYU
ŁÓDZKI KLUB KARATE
9
BOGUSKI MIROSŁAW
V DAN
ATEMI MIROSŁAW BOGUSKI WARSZAWA
10
BOROWICZ ARKADIUSZ
II DAN
KOSTRZYNSKI KLUB KARATE-DO SHOTOKAN
11
BRUDNIAK JOLANTA
V DAN
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
12
BRUDNIAK TADEUSZ
VI DAN
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
13
BUGAJAK ADRIAN
II DAN
ŁÓDZKI KLUB KARATE
14
BUGAJAK ANITA
II DAN
ŁÓDZKI KLUB KARATE
15
CHUSZNO ZDZISŁAW
II DAN
KOJI BUDO KLUB ŁÓDŹ
16
CIURA WOJCIECH
II DAN
AZS UW WROCŁAW
17
CUKROWSKI GRZEGORZ
VDAN
OKS SANDAN BYDGOSZCZ
18
DARMACH ARKADIUSZ
II DAN
GWW WEŁCHATÓW
19
DOMARADZKI MARIUSZ
II DAN
KS GOKKEN CHWASZCZYNO
20
DUŻYŃSKI KRZYSZTOF
V DAN
SKS BEŁCHATÓW
21
DWORNIK RYSZARD
1DAN
KSFSK KOWARY
22
FAJKOWSKA ANNA
III DAN
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
23
FIDELUS MARCIN
II DAN
KK KAMIKAZE SZCZECIN
24
FILOCHA ROBERT
III DAN
KOJI BUDO KLUB ŁÓDŹ
24
FOJECKI PAWEŁ
II DAN
SKF MIĘDZYCHÓD
25
FRĄK ADAM
II DAN
KK ZAWADZKIE
26
GAWŁOWSKI MACIEJ
I DAN
KLUB SPORTOWY OLIMP ŁÓDŹ
27
GIBASIEWICZ WOJCIECH
IV DAN
TORA LEGNICA
28
GIBOWSKI SYLWESTER
IV DAN
KOSTRZYŃSKI KLUB KARATE
29
GLINA KRZYSZTOF
III DAN
RAWICKI KLUB KARATE
30
GOŁĘBIEWSKI PIOTR
V DAN
SKS BUSHI-DO BYDGOSZCZ
31
GRĄBCZEWSKI TOMASZ
VI DAN
UKS KAMIKAZE GRYGINO
32
GROCHAL ŁUKASZ
II DAN
UKS GROT CHYNÓW
33
GROCHOWINA WIESŁAW
IV DAN
MUKS TORNADO KALISZ
34
HARAST JANUSZ
V DAN
HARASUTO ŁÓDŹ
35
HOŁDA JANUSZ
III DAN
LZS KARATE-DO GŁLUBCZYCE
36
HUTMAN-WILCZEK BOGUSŁAW
II DAN
KK ARAWASHI WIEPRZ
37
JANKOWSKI ANDRZEJ
III DAN
STOW. SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ
38
JAWORSKI JACEK
IV DAN
UKS SAMURAJ LUBAŃ
39
JĘDRZEJEWSKI ANDRZEJ
II DAN
AKK AZS SHOGUN SZCZECIN
40
JUSZCZAK PIOTR
VI DAN
KK BODAIKAN SZCZECIN
41
KACZMAREK MARIUSZ
IIIDAN
IKS INOWROCŁAW
42
KACZMAREK WŁODZIMIERZ
 
KK LUBOŃ
43
KARSKI BARTŁOMIEJ
II DAN
IKS INOWROCŁAW
44
KARSKI ZBIGNIEW
III DAN
LKKS GAMMAN-DO LUBLIN
45
KLUSKA JOANNA
1 KYU
ŁÓDZKI KLUB KARATE
46
KOSTRZEWA RAFAŁ
1 KYU
IKS INOWROCŁAW
47
KOSTUN ANDRZEJ
II DAN
KSK SAKURA RUMIA
48
KOWALSKI ZBIGNIEW
III DAN
KS BUSHI BIELSKO-BIAŁA
49
KUBIAK GRZEGORZ
I DAN
ENPI OSTRZESZÓW
50
KUCHARSKI DANIEL
III DAN
UKS RENSEI BORZĘCIN
51
KROCHMALSKI MACIEJ
I DAN
ŁÓDZKI KLUB KARATE
52
KULIKOWSKI RYSZARD
V DAN
KS SAMURAJ SZCZECIN
53
LADZIŃSKI TOMASZ
III DAN
LADZIŃSCY TRZEBIEŻ
54
LEWANDOWSKI JAROSŁAW
III DAN
BUDOKAN-SAKURA RUMIA
55
ŁABIŃSKI JERZY
III DAN
KS SHODAN LEGNICA
56
MALIK JAROSŁAW
III DAN
ŁCWSW SEISHINKAI ŁUKÓW
57
MASAPUST GRZEGORZ
IV DAN
GKK BEŁCHATÓW
58
MIKODA JACEK
III DAN
KSA ATEMI BIELSKO-BIAŁA
59
MIKOŁAJCZYK JANUSZ
III DAN
MKS CHEŁMŻA
60
MIKOŁAJÓW ALEKSANDER
II DAN
LUKS GOLENIÓW
61
MILA IRENEUSZ
IV DAN
KSSW KONIN
62
MISIAK TOMASZ
I DAN
KS DOJO TORUŃ
63
MUCHA-KRUCZYŃSKI WACŁAW
I DAN
ENPI OSTRZESZÓW
64
MYDLARZ MONIKA
I DAN
KS TIGER ZANIEMYŚL
65
NAPIERAŁA MATEUSZ
I DAN
SKF MIĘDZYCHÓD
65
NOGALSKI WALDEMAR
VI DAN
WLKP. K. KARATE POZNAŃ
66
NOWAK MARIUSZ
II DAN
WĄGROWIECKI KLUB KARATE
67
NOWAK RAFAŁ
III DAN
HARASUTO KARATE KLUB
68
NOWAK ZDZISŁAW
II DAN
UKS OSiR KLECZEW
69
NUCKOWSKA GRETA
3 KYU
KS SHODAN LEGNICA
70
OLĘDZKI KACPER
1 KYU
HARASUTO ŁÓDŹ
71
OLSZEWSKA AGNIESZKA
III DAN
KAISHO BIAŁYSTOK
72
OŁOWSKI MAREK
V DAN
KAISHO BIAŁYSTOK
73
PADNIEWSKI ARKADIUSZ
IV DAN
IKS INOWROCŁAW
74
PAWLACZYK MAREK
V DAN
DYNAMIC AK KARATE POZNAŃ
75
PIELESIEK BARTŁOMIEJ
II DAN
HARASUTO ŁÓDŹ
76
PIEPIORA JANUSZ
V DAN
KSFSK KOWARY
77
PIETRUSIEWICZ JACEK
II DAN
AZS UMCS LUBLIN
78
PIŁAT SŁAWOMIR
I DAN
 KSK SAKURA RUMIA
79
POBŁOCKI PIOTR
III DAN
KK SHOTOKAN LĘBORK
80
POŁTORZECKI PAWEŁ
V DAN
 KSA ATEMI BIELSKO-BIAŁA
81
POWROŹNIK REMIGIUSZ
III DAN
LKS ZARZEWIE PRUDIK
82
PRZĄDKA BERENIKA
1 KYU
SHOBU-KAN STARGARDZKIE STOW. KARATE
83
PRZĄDKA BOŻENA
III DAN
SHOBU-KAN STARGARDZKIE STOW. KARATE
84
PRZĄDKA JAROSŁAW
III DAN
SHOBU-KAN STARGARDZKIE STOW. KARATE
85
PYRZYNA DAMIAN
I DAN
GAKKO KARATE ŁABISZYN
86
ROMAŃCZUK SŁAWOMIR
 
MKSW SHOGUN BIAŁYSTOK
87
RUSEK JACEK
IV DAN
TORA LEGNICA
88
RUTKOWSKI ROBERT
I DAN
KS GOKKEN CHWASZCZYNO
89
RZESZOTEK ROMUALD
III DAN
KS DOJO TORUŃ
90
RZYMYSZKIEWICZ EUGENIUSZ
V DAN
GAKKO KARATE ŁABISZYN
91
SEDLIK ANDRZEJ
3 KYU
KS BUSHI BIELSKO-BIAŁA
92
SIEBERT MARIUSZ
IV DAN
BUDOWLANI POZNAŃ
93
SITECKI GRZEGORZ
 
AZS UMCS LUBLIN
94
SKIBIŃSKI TOMASZ
1 KYU
GAKKO KARATE ŁABISZYN
95
SKRZYPCZAK ADAM
II DAN
GNIEŹNIEŃSKI KLUB KARATE
96
SŁAWIŃSKI MAREK
I DAN
ŁÓDZKI KLUB KARATE
97
SOŁTYSIAK BARTŁOMIEJ
II DAN
PLESZEWSKI KLUB KARATE
98
SOŁTYSIAK DAMIAN
II DAN
PLESZEWSKI KLUB KARATE
99
STUBBA ARKADIUSZ
II DAN
TCZEWSKI KLUB KARATE-DO
100
STYCZYŃSKI WOJCIECH
I DAN
UKS GROT CHYNÓW
101
SWOREŃ ZBIGNIEW
V DAN
KK ZAWADZKIE
102
SZCZEPANIAK PIOTR
II DAN
UKS DWÓJKA BEŁCHATÓW
103
SZYMALA PIOTR
III DAN
KS SHINDO CIESZYN
104
SZYMKIEWICZ WIESŁAW
II DAN
ŁÓDZKI KLUB KARATE
105
ŚWIERCZ JANUSZ
III DAN
ŁÓDZKI KLUB KARATE
106
ŚWIERCZYŃSKI RADOSŁAW
I DAN
TORA LEGNICA
107
TRACZYK WITOLD
IV DAN
LUKS GOLENIÓW
108
TUPKO ZDZISŁAW
IV DAN
KKS KRAPKOWICE
109
TYPIAK IGA
I DAN
UKS TIME ZAMOŚĆ
110
URBAN JERZY
IIIDAN
SZKOŁA KARATE BIERUTÓW
111
URBANIAK DARIUSZ
V DAN
KS SAMURAJ SZCZECIN
112
WALCZAK PAWEŁ
II DAN
UKS DWÓJKA TOMASZÓW MAZOWIECKI
113
WAWRZYNIAK MAURYCY
II DAN
SKF SATORI LESZNO
114
WENDT PATRYK
II DAN
KS GOKKEN CHWASZCZYNO
115
WIŚNIEWSKI PIOTR
III DAN
KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ
116
WITKOWSKI PIOTR
V DAN
IKS INOWROCŁAW
117
WŁODARCZYK WOJCIECH
IV DAN
SZKOŁA KARATE BIERUTÓW
118
WOJCIECHOWSKI WITOLD
I DAN
KK CHAMPION-TEAM ŁÓDŹ
119
WOJTKOWIAK ZBIGNIEW
V DAN
AGE-KAN BOGATYNIA
120
WOSICKI TOMASZ
II DAN
OBORNICKI KLUB KARATE
121
ZALESKI ANDRZEJ
IV DAN
SZKOŁA KARATE BIAŁYSTOK
122
ZALEWSKI MIROS ŁAW
II DAN
KSSW KONIN
123
ZAMOJCIN JAN
VI DAN
MSMSWIK ANDREX ELBLĄG
124
ZARZYCKI ANDRZEJ
V DAN
AZS UP WROCŁAW
125
ZAWADA JÓZEF
II DAN
ELBLĄSKI KLUB KARATE
126
ZIELIŃSKI JAN
IV DAN
UKS HITOTSU OSTRZESZÓW
 
Poprawiony: piątek, 23 listopada 2012 20:23
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2018. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS