Kadra na Mistrzostwa Świata Shotokan - Liverpool 2013 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 lipca 2013 16:31

KADRA NA MISTRZOSTWA ŚWIATA SHOTOKAN - LIVERPOOL 2013

 

W związku z ograniczoną możliwością finansowania, PZK pokrywa koszt wyjazdu seniorów i seniorek. Pozostali mają możliwość wzięcia udziału w MŚ na koszt własny. Przewidywany koszt ok. 1300zł. Kluby zainteresowane udziałem swoich zawodników proszone są o zadeklarowanie udziału w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.07.2013. Potwierdzenie na e-mail:
kumite –
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , kata – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Powołani zawodnicy mają obowiązek wziąć udział w zgrupowaniu KN w dniach 4-8.09.2013

KADRA KUMITE

Chłopcy /1998-1999/

  1. Gałązka Dominik /Harasuto/

  2. Bartoszewski Łukasz /Zarzewie/

  3. Niepsuj Paweł /Olimp/

  4. Skrouba Maciej /Kaisho/

Rezerwa

  1. Chudobiński Jakub /Champion/

  2. Vogt Filip /Pleszewski KK/

    

Kadeci /1996-1997/

  1. Piwowar Kamil /Kaisho Białystok/

  2. Chojnowski Michał /Kaisho Białystok/

  3. Formela Kacper /Sakura Rumia/

  4. Stawiarski Szymon /Harasuto Łódź/

Rezerwa

  1. Romaniuk Oskar /Kaisho Białystok/

  2. Głaszczka Remigiusz /Bodaikan/

 

Juniorzy /1993-1994-1995/

  1. Ołowski Szymon /Kaisho Białystok/

  2. Bąbos Michał /Bonsai Tomaszów/

  3. Korowaj Mariusz /Kaisho Białystok/

  4. Wilamek Bartłomiej /Harasuto Łódź/

Rezerwa

  1. Boguszewski Maciej /Bodaikan Szczecin/

  2. Walaszczyk Łukasz /Champion Łódź/

 

Seniorzy /1992 ↑/

  1. Grzywacz Szymon /Bodaikan Szczecin/

  2. Warda Kamil /Olimp Łódź/

  3. Głowacki Bartosz /Kaisho Białystok/

  4. Bąbos Michał /Bonsai Tomaszów/

  5. Urban Patryk /Bushi-do Bydgoszcz/

  6. Ołowski Szymon /Kaisho Białystok/

Rezerwa

  1. Tuszyński Daniel /Olimp Łódź/

  2. Korowaj Mariusz /Kaisho Białystok/

 

Dziewczęta /1998-1999/

  1. Borys Izabela /Kumade Łódź/

  2. Bystrowska Weronika /Kaisho Białystok/

  3. Harast Kinga /Harasuto Łódź/

  4. Grabska Daria /Champion Team Łódź/

Rezerwa

  1. Zaniewska Ida /Harasuto Łódź/

  2. Elwart Sara /Gokken Chwaszczyno/

 

Kadetki /1996-1997/

  1. Banaszczyk Dorota /Olimp Łódź/

  2. Bogusław Marta /Kumade Łódź/

  3. Kosińska Agnieszka /Kumade Łódź/

  4. Stubba Natalia /Tczewski KK/

Rezerwa

  1. Kubatek Magdalena /Zarzewie Prudnik/

 

Juniorki /1993-1994-1995/

  1. Szponder Natalia /Nidan Zawadzkie/

  2. Stubba Natalia /Tczewski KK/

  3. Kwaśniak Natalia /Bodaikan Szczecin/

  4. Ziółkowska Anna / Kumade Łódź/

 

Seniorki /1992 ↑/

  1. Warda Kamila /Olimp Łódź/

  2. Paczkowska Justyna /Bodaikan Szczecin/

  3. Gradowska Justyna /Kumade Łódź/

  4. Dąbrowska Marta /Harasuto Łódź/

Rezerwa

  1. Zagrabska Sandra /Bushi-do Bydgoszcz/

 

 

KADRA KATA

Chłopcy /1998-1999/

  1. BARTOSZEWSKI Łukasz – Zarzewie Prudnik

  2. SŁYSZEWSKI Dominik – Kaisho Białystok

 

Kadeci /1996-1997/

  1. GAWEŁ Dawid – Atemi Bielsko-Biała

  2. TOMICZEK Mateusz – Atemi Bielsko-Biała

  3. STECZUK Adrian – Bodaikan Szczecin

  4. SZCZYPKOWSKI Maksymilian – Hitotsu Ostrzeszów

 

Juniorzy /1993-1994-1995/

  1. MĄCZKA Bartosz – Zarzewie Prudnik

  2. SEMAK Maciej – Zarzewie Prudnik

  3. PROTASEWICZ Bartosz – Obornicki Klub Karate

 

Seniorzy /1992 ↑/

  1. WILCZEK Maciej – Atemi Bielsko-Biała

  2. ANTOL Marcin – Bodaikan Szczecin

 

 

Dziewczęta /1998-1999/

  1. HARAST Kinga – Harasuto Łódź

  2. WALASZCZYK Sonia – Atemi Bielsko-Biała

  3. GAWEŁ Eliza – Atemi Bielsko-Biała

  4. SEŃKÓW Lidia – Zarzewie Prudnik

Rezerwa

  1. ZANIEWSKA Ida – Harasuto Łódź

 

Kadetki /1996-1997/

  1. KUBATEK Magdalena – Zarzewie Prudnik

  2. PIĄTEK Alicja – Zarzewie Prudnik

  3. ZAJDEL Ewa – Nidan Zawadzkie

  4. WYSZYŃSKA Dominika – Zarzewie Prudnik

 

Juniorki /1993-1994-1995/

  1. PIECHOTA Izabela – KS Krapkowice

  2. DUBEL Katarzyna – Zarzewie Prudnik

  3. SZPONDER Natalia – Nidan Zawadzkie

 

Seniorki /1992 ↑/

  1. CHMIELEWSKA Olga – Obornicki Klub Karate

  2. DYBICZ Agnieszka – Bushi-do Bydgoszcz

  3. PRZĄDKA Berenika – Shobu-Kan Stargard Szczeciński

 

 

 

 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2018. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS