III Mistrzostwa Polski Masters Karate WKF - wyniki Drukuj
wtorek, 02 czerwca 2015 07:07

III Mistrzostwa Polski  Masters Karate WKF odbyły się w Pleszewie w dniu 30.05.2015 r. z udzialem 39 zawodników z 23 klubów. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym.

I.                    Klasyfikacja klubowa medalowa:

miejsce

klub

Złote medale

Srebrne medale

Brązowe medale

1

LKKS LUBLIN

2

0

0

2

HITOTSU OSTRZESZÓW

1

1

3

3

NFOT NYSA

1

1

2

4

 

BUDOKAN WROCŁAW

1

1

0

ANDREX ELBLĄG

1

1

0

6

 

 

 

TORA LEGNICA

1

0

0

AZS WROCŁAW

1

0

0

KAMIKAZE SZCZECIN

1

0

0

SAKURA RUMIA

1

0

0

10

RENSEI BORZĘCIN

0

2

1

11

AKADEMIA PIŁK. OSTRÓW

0

1

3

12

 

 

YOSHITAKA GNIEZNO

0

1

0

ARASHI LEGNICA

0

1

0

AGEKAN BOGATYNIA

0

1

0

15

SHOBUKAN STARGARD SZCZ.

0

0

2

16

 

 

 

SHOGUN BIAŁYSTOK

0

0

1

SK BIERUTÓW

0

0

1

OSIR KLECZEW

0

0

1

PLESZEWSKI KK

0

0

1

 

II.                  Klasyfikacja klubowa  punktowa:

miejsce

klub

punkty

1

HITOTSU OSTRZESZÓW

25

2

NFOT NYSA

18

3

AKAD. PILK. OSTRÓW

16

4

RENSEI BORZĘCIN

15

5

SHOBUKAN STARGARD SZCZ.

14

5

LKKS LUBLIN

14

7

BUDOKAN WROCŁAW

12

7

ANDREX ELBLĄG

12

9

AZS WROCŁAW

9

10

TORA LEGNICA

7

10

KAMIKAZE SZCZECIN

7

10

SAKURA RUMIA

7

13

YOSHITAK GNIEZNO

5

13

ARASHI LEGNICA

5

13

AGEKAN BOGATYNIA

5

16

SHOGUN BIAŁYSTOK

3

16

SK BIERUTÓW

3

16

OSIR KLECZEW

3

16

PLESZEWSKI KK

3

20

LUKS GOLENIÓW

2

20

DYNAMIK POZNAŃ

2

20

DOLNOBRZESKI KK

2

20

DRAGON LEGNICA

2

 

III.Klasyfikacja indywidualna:

 

Kata mężczyzn:

Kateg.

miejsce

Nazwisko i imię

klub

A

1

Mituła Zdzisław

HITOTSU OSTRZESZÓW

2

Skrzypczak Adam

YOSHITAKA GNIEZNO

3

Momot Artur

Kuźma Piotr

SHOBU-KAN STARGARD

AKAD. PIŁK. OSTRÓW

5

Łukaszwski Sebastian

SHOBU-KAN STARGARD

Szubielski Krzysztof

SHOBU-KAN STARGARD

7

Matys Mariusz

HITOTSU OSTRZESZÓW

Biskupski Jakub

AZS WROCŁAW

B

1

Karski Zbigniew

LKKS LUBLIN

2

Łukaszyński Krzysztof

NFOT NYSA

3

Mielcarek Krzysztof

AKAD. PIŁK. OSTROW

Żendzian  Grzegorz

SHOGUN BIAŁYSTOK

5

Zaręba Artur

HITOTSU OSTRZESZÓW

C

1

Rusek Jacek

TORA LEGNICA

2

Kucharski Witold

RENSEI BORZĘCIN

3

Malik Jarosław

SK BIERUTÓW

Pryga Cezary

NFOT NYSA

5

Mikołajów Aleksander

LUKS GOLENIÓW

Boguski Mirosław

RENSEI BORZĘCIN

7

Cegłowski Marek

DYNAMIK POZNAŃ

D

1

Moroz Franciszek

KAMIKAZE SZCZECIN

2

Zamojcin Jan

ANDREX ELBLĄG

3

Zieliński Jan

HITOTSU OSTRZESZÓW

Nowak Zdzisław

OSIR KLECZEW

5

Bitdorf Tadeusz

DRAGON LEGNICA

Tadyk Ryszard

DOLNOBRZESKI KK

7

Bartz Michał

AKAD. PIŁK. OSTRÓW

 

                  Kata kobiet:

miejsce

Nazwisko i  imię

klub

1

Kruszyńska-Piłat Liliana

SAKURA RUMIA

2

Kondoł Joanna

AKAD. PIŁK. OSTRÓW

 

                 Kumite mężczyzn:

Kateg.

miejsce

Nazwisko i imię

klub

A -75

1

Osiejwski Marcin

BUDOKAN WROCŁAW

2

Rugier Robert

ARASHI LEGNICA

3

Sadowski Waldemar

PLESZEWSKI KK

 

Łukaszewski Sebastian

SHOBUKAN STARGARD

A -84

1

Kaczyński Krzysztof

ANDREX ELBLĄG

2

Sabat Artur

AGEKAN BOGATYNIA

3

Kuźma Piotr

AKAD. PIŁK OSTRÓW

Kubiaczek Paweł

NFOT NYSA

5

Matys Mariusz

HITOTSU OSTRZESZÓW

Szubielski Krzysztof

SHOBUKAN STARGARD

A +84

1

Biskupski Jakub

AZS WROCŁAW

2

Cieślak łukasz

BUDOKAN WROCŁAW

3

Mituła Zdzisław

HITOTSU OSTRZESZÓW

Szadkowski Robert

HITOTSU OSTRZESZÓW

5

Momot Artur

SHOBUKAN STARGARD

B +84

1

Karski Zbigniew

LKKS LUBLIN

2

Cal Piotr

HITOTSU OSTRZESZÓW

C

1

Pryga Cezary

NFOT NYSA

2

Boguski Mirosław

RENSEI BORZĘCIN

3

Kucharski Witold

RENSEI BORZĘCIN


Poprawiony: wtorek, 02 czerwca 2015 07:09