Kalendarz imprez 2009 Drukuj
czwartek, 01 stycznia 2009 17:23
Termin
Nazwa imprezy
data
miejsce
Styczeń
 
 
 
 
Memoriał Bozogana
10.01.09
Koszyce Słowacja
 
Zgrupowanie kadry Polski kadetów i juniorów
18-25.01.09
Wałcz
Luty
ME kadetów i juniorów
30.01-1.02.
Paryż
 
  Styrian Open 
14.02.08
 Fürstenfeld (Austria)



 
V Puchar Harasuto  Europe
29.02-1.03.09
Łódź
Marzec
Dutch Open

IV Toruński Klubowy Turniej Karate Dzieci Młodzieży Miast Partnerskich„Copernicus CUP”
          
7-8.03.09

07.03.09
Holandia 

Toruń
 
Zgrupowanie  C.Pinna
13-15.03.09
Szczecin
 
Mazowiecki Turniej Karate MAZOVIA CUP
14.03.209
Chynów
 
Zgrupowanie Polska-  Niemcy
19-22.03.09
Alfeld(Niemcy)
 
Międzynarodowe seminarium karate
20-22.03.09
Wrocław
 
MP WKF Seniorów  (ind. i drużynowe)
28-29.03.09
Łódź
Kwiecień
 
 
 
 
Turniej Karate
04.04.09
Łuków
 
GP Slovakia CL
19.04.09
Bratysława (Słowacja)
 
Zgrupowanie kadry Niemcy - Polska 
22-26.04.09
 Wałcz
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 
-strefa B
VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pomorza i  Kujaw w Karate Dzieci i Kadetów

XV Turniej Karate „Rada Regentów 2009”
18.04.09



19.04.09
Bydgoszcz



Zawadzkie
 
 
 
GPHK CL
 25-26.04.09
 Hradec Kralowe CZE
Maj
Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików -strefa D
02.05.09
Prudnik
 
Puchar Gór Opawskich 
III International Bełchatów Cup
09.05.09
Bełchatów
 
 44 ME seniorów EKF
8-10.05.09
Zagrzeb Chorwacja
 
IV seminarium Valdesi Luca
15-17.05.09



 
Cieszyn 



 
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików- strefa C
23.05.09
Białystok 
 
VII ME Regionów
 30.05.09
 Madryt/Hiszpania
Czerwiec
 
 
 
 
 8 Central European Cup
06-07.06.09
Bydgoszcz
 
 
 
 
 
IV Międzynarodowe Mistrzostwa Cieszyna "Shindo Cup"


 
 13.06.09.


 
 Cieszyn
 Lipiec
Uniwersjada Karate WKF
01-04.07.09
Belgrad
 
Licencyjne szkolenie trenerów, sędziów , zawodników - Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowe - trenerzy kadry Włoch : Santo Torre (kata)i G. Guazzaroni (kumite)
15–19.07.09
COS Zakopane
 
World Games
24-26.07.09
Kaoshsing Taipei
Sierpień
 
 
 
 
Zgrupowanie kadry
08-15.08.09
Wałcz
 
24 Turniej międzynarodowy
29.08.09
Grado
 
Zgrupowanie trenerskie
24-28.08.09
Grado
Wrzesień
szkolenie na licencje trenerskie 
5-6.09.2009 
COS Wałcz lub Szczecin 
 
German Open / Golden League
12-13.09.09
Aschaffenburg DE
 
Budapest Open
19-20.09.09
Budapeszt
 
 Mistrzostwa Świata WSKA
 25-27.09.2009
Kan kun Meksyk
Październik
 
Copenhagen Open Karate Championship


Grand Prix Czech CL

III Międzynarodowy Puchar Bielska-Białej
 
 
3-4.10.09

3-4.10.09

10.10.09
 
Kopenhaga Dania
Pilzno Czechy

Bielsko - Biała
 
WSKA World Championships
?
Meksyk
 
MPJ i JMł Karate WKF
17.10.09
Białystok
 
IV Ogólnopolski Turniej Karate GROT CUP
24.10.09
Chynów
.
Mistrzowstwa Polski Karate Shotokan
24.10.09
 
 
Zgrupowanie kadry kadet junior
24-31.10.09
Wałcz
Listopad
 
 
 
 
Grand Prix Poland
7-8.11.09
Łódź
 
6 World Junior &kadet Championships
12-15.11.09
Rabat - Maroko
 
II Otwarty Puchar Podlasia 
21.11.09
Białystok
 
Champion Cup
28.11.09
Łódź
 
ME ESKA
 27-29.11.09
Wels Austria
Grudzień
 VI Puchar Ziemi Łódzkiej
 05.12.2009
 Łódź
 
 Otwarte Mistrzowstwa Łodzi
 12.12.2009
 Łódź
 
Poprawiony: poniedziałek, 16 listopada 2009 09:32