Kalendarz imprez 2018 (WKF i Shotokan) Drukuj
środa, 04 października 2017 21:21
  

Styczeń

12-14  Otwarte Zgrupowanie Kata  Etna (Włochy)

26-28  K1 Premier Leaque              Paryż (Francja)

 

Luty

2-4    Mistrzostwa Europy EKF Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców  Sochi (Rosja)

4      Mistrzostwa Wielkopolski w Karate  Murowana Goślina

10-11 K1 Seria A                             Gudalajara (Hiszpania)

16-18 K1 Premier Leaque               Dubaj (ZEA)

24  24 Międzynarodowy Turniej "Rada Regentów" Zawadzkie

 

Marzec

3-4   K1 Seria A                              Salzburg (Austria)

3      Kurs sędziowski WKF            Bydgoszcz

3-4  XVII Międzynarodowy Turniej Central Europe Open w Karate

       i Grand Prix Pomorza i Kujaw  Bydgoszcz

10    Mistrzostwa Polski Seniorów  Lębork

9-11 Grand Prix Slovakia                Bratysława

15-17 Otwarte Seminarium z Giuseppe Beghetto  Szczecin

16-18 K1 Premier Leaque              Roterdam (Holandia)

 24     OTK WKF Mazovia Cup          Chynów

 

Kwiecień

6-8  K1 Premier  Leaque                Rabat (Maroko)

7     XIV Puchar Harasuto              Łódź

14  Copernicus Cup                       Toruń

14-15 4 Heart Cup                         Ponzano Veneto Trevisio (Włochy)

21-22 Mistrzostwa Polski WKF Juniorów Mł, Juniorów i Młodzieżowców  Suchy Las

21    Grand Prix WKF                     Tczew

27-29 Otwarte Zgrupowanie Kadry Kata Swarzędz

 

Maj

10-13 Mistrzostwa Europy Seniorów EKF Nowy Sad (Serbia)

12   Grand Prix                                Głubczyce

       Grand Prix Sopotu - Arawaza Cup Sopot

19 VI Mistrzostwa Polski Masters Pleszew

19-20 V Central Poland Open - Grand Prix Karate WKF Pleszew

20   MMM strefy zachodniej          Pleszew

 

26-27 Youth Leaque                      Sofia (Bułgaria)

       

 

 

Czerwiec

8-10 K1 Premier Leaque               Stambuł (Turcja)

20-24 Zgrupowanie kata z S.Torre Sycylia (Włochy)

29-30 Turniej YOG 2018               Umag (Chorwacja)

 

Lipiec

2-6  Youth Camp                            Umag (Chorwacja)

7     Youth Cup                                Umag (Chorwacja)

18-22 FISU Championship             Kobe (Japonia)

24-29 Otwarte Zgupowanie Dzieci Sieraków (projekt Erasmus+sport),

27-29 Otwarty Staż z Giuseppe Beghetto Legnica

 

Sierpień

6-12  Zgrupowanie Kadry               Poznań

24-26 World Open                          Lignano (Włochy)

31      Egzamin na dan                   Pleszew

 

Wrzesień

1    Szkolenie na licencje trenerskie 2019 Pleszew

6-9 Otwarte Zgrupowanie Kadry Kata Głubczyce

14-16 K1 Premier Leaque              Berlin

22-23 Puchar Polski WKF              Pleszew

          K1 Seria A                            Santiago (Chile)

29    Grand Prix Polski                   Łódź

 

Październik

5-7   Polish Open                           

6-18 Młodzieżowa Olimpiada         Buenos Aires (Argentyna)

12-14 K1 Premier Laegue              Tokio (Japonia)

20   Puchar Shotokan                     Stargard

27-28 Youth Leaque                       Cancun (Meksyk)

 

Listopad

6-11 Mistrzostwa Świata WKF       Madryt (Hiszpania)

10-11 Grand Prix Lęborka              Lębork

17-18 Cuprum Cup                        Legnica

23-25 Otwarte Zgrup. Kata            Ostrzeszów 

 

Grudzień

1   Szkolenie na licencję trenerską Szczecin

8   Akademicki Puchar Polski          Swarzędz

8-9 K1 Seria A                                 Szanghai (Chiny)

14-16 Youth Leaque                       Caorle (Włochy)

 

Poprawiony: poniedziałek, 19 lutego 2018 11:25