Otwarte Mistrzostwa Łodzi 15.05.2021 Łodzi - wyniki Drukuj
środa, 19 maja 2021 17:28
 
W Łodzi 15.05.2021 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Łodzi. W zawodach uczestniczyło 312 zawodników z 42 klubów z całej Polski. W ramach tego turnieju odbyła się kwalifikacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate Olimpijskim.
Wyniki turnieju kwalifikacyjnego:

Zawodnicy 6-7 lat:
Fantom - Dziewczynki
1. Hanna Gawlik,
2. Sonja Defińska.
Chłopcy
1. Jan Gawlik,
2. Stanisław Desperak,
3. Mikołaj Znamierowski.
Zawodnicy 8-9 lat:
Dziewczynki:
1. Antonina Zielińska,
2. Maja Grodecka,
3. Patrycja Janiszewska,
3. Nadia Znamierowska.
Chłopcy:
1. Denis Kisielewski,
2. Mikołaj Bednarski,
3. Jakub Pietrasik,
3. Marcin Gradowski
Kumite -30 kg:
1. Jan Szeląg,
2. Denis Kisielewski,
3. Kamil Kieszkowski,
3. Marcel Doliński.
Kumite +30 kg:
1.Marcel Doliński,
2. Kacper Deka,
3. Gabriel Orczykowski,
3. Jakub Kawalec.
Kata chłopców:
1. Jan Szeląg,
2. Denis Kisielewski,
3. Kamil Kieszkowski,
3. Marcel Doliński.
Zawodnicy 10-11 lat
Kata dziewcząt:
1. Kornelia Wierzbicka,
2. Celina Barteczka,
3. Zuzanna Gbur,
3. Wiktoria Keller-Doryń.
Kata chłopców:
1. Julian Antonic,
2. Jędrzej Sowa,
3. Szymon Bielecki,
3. Maciej Giergiela.
Kumite dziewcząt:
-34 kg:
1. Kornelia Wierzbicka,
2. Paulina Bielska,
3. Julia Gonciarz,
3. Oliwia Dudziak.
-40 kg:
1. Celina Barteczka,
2. Ewelina Prochorska,
3. Amelia Stepanowicz,
3. Iga Bartnikiewicz.
+40 kg:
1. Milena Jarząbska,
2. Zuzanna Lota,
3. Weronika Rosalska,
3. Kinga Czajkowska.
Kumite chłopców:
-34 kg:
1. Antoni Zaleski,
2. Patryk Falkowski,
3. Mateusz Stepaniuk,
3. Marcel Mikuś.
-40 kg:
1. Dawid Wojtczak-Matusiak,
2. Julian Antonic,
3. Wiktor Steblewski,
3. Igor Czubak.
+40 kg:
1. Filip Galer.
2. Eryk Chyżyński,
3. Borys Kamiński,
3. Aleks Motawa.
Juniorzy młodsi (14-15 lat)
Kata juniorek młodszych:
1. Lena Wojda,
2. Emilia Momot,
3. Klaudia Jermalonek,
3. Wiktoria Wieczorkiewicz,
Kata juniorów młodszych:
1. Piotr Kulikowski,
2. Krystian Chrzanowski,
3. Dawid Marszałek,
3. Jakub Neiner.
Kumite
Juniorów młodszych:
-52 kg:
1. Jan Podolski,
2. Marcel Drozdowski,
3. Kacper Joachimiak,
3. Maurycy Markowski.
-57 kg:
1. Miłosz Dyrdul,
2. Jakub Neiner,
3. Karol Chrzanowski,
3. Bartosz Świridow.
-63 kg:
1. Brajan Rochalski,
2. Mateusz Śliwka,
3. Norbert Choiński,
3. Jan Fierek.
-70 kg:
1. Kacper Gąsiorek,
2. Dawid Koronowski,
3. Jakub Kujawski,
3. Łukasz Janczura.
+70 kg:
1. Paweł Kiryluk,
2. Radosław Molenda,
3. Jakub Leończuk,
3. Piotr Druszcz.
Kumite Juniorek młodszych:
-47 kg:
1. Zuzanna Wasilewska,
2. Julia Brzostowska,
3. Weronika Kawicka,
3. Oliwia Pytel.
-54 kg:
1. Aniela Dzedzel,
2. Julia Świątek,
3. Dominika Kawicka,
3. Aleksandra Rataj.
+54 kg:
1. Natasza Cichoszewska,
2. Zofia Kowalewska,
3. Tatiana Różańska,
3. Wiktoria Kamińska.
Juniorzy (16-17 lat)
Kata juniorek:
1. Karolina Kukawka,
2. Nicole Węcławiak,
3. Kamila Jędruszek,
3. Natalia Nettmann.
Kata juniorów:
1. Michał Talaga,
2. Jakub Romański,
3. Jakub Tęgi,
3. Adam Kochański.
Kumite juniorek
-48 kg:
1. Nikola Kozłowska,
2. Paulina Kurowska.
-53 kg:
1. Natalia Nettmann,
2. Oliwia Pikulik,
3. Amelia Szachowicz,
3. Nina ANdrukiewicz.
-59 kg:
1. Emilia Borysiak,
2. Weronika Wojciechowska,
3. Marcelina Chocholska,
3. Zuzanna Kurylak.
+59 kg:
1. Roksana Wojtysiak,
2. Wiktoria Dziedzic,
3. Wiktoria Jóźwiak,
3. Kamila Jeromin.
Kumite Juniorów
-55 kg:
1. Jakub Romański,
2. Marek Maj,
3. Michał Talaga.
-61 kg:
1. Mateusz Zwolski,
2. Maksymilian Pietrzyk,
3. Bartosz Łukaszewicz,
3. Paweł Wesołowski.
-68 kg:
1. Bartosz Żywicki,
2. Dominik Klemczak,
3. Jakub Wrzochol,
3. Kamil Bronk.
-76 kg:
1. Michał Florczak,
2. Damian Suligowski,
3. Kacper Jarema,
3. Cezary Mazurek.
+76 kg:
1. Franciszek Zamojcin,
2. Maurycy Maciaszek,
3. Paweł Spychalski,
3. Wojciech Nowak.
Młodzieżowcy (18-20 lat)
Kata kobiet:
1. Bernadetta Kuleczka,
2. Joanna Styczyńska,
3. Aleksandra Prachnio,
3. Katarzyna Trafankowska.
Kata mężczyzn:
1. Bartłomiej Babiński,
2. Artur Bednorz,
3. Dawid Lipertowicz,
3. Jan German.
Kumite kobiet
-55 kg:
1. Klaudia Arleta Sokołowska,
2. Agata Becherka,
3. Małgorzata Biegańska,
3. Julia Komorowska.
-61 kg:
1. Katarzyna Kalinowska,
2. Julia Pakuła,
3. Zuzanna Gołata,
3. Maria Kowalewska.
+61 kg:
1. Julia Krzyżaniak,
2. Martyna Knapik,
3. Amelia Fedorowicz,
3. Nadia Różańska.
Kumite mężczyzn
-67 kg:
1. Marcin Długozima,
2. Aleksander Adamiak,
3. Dawid Lipertowicz,
3. Maksymilian Adamiak.
-75 kg:
1. Hubert Muśnicki,
2. Bartosz Komsta,
3. Dawid Zubrzcki,
3. Jakub Ritter.
+75 kg:
1. Radosłąw Andrusik,
2. Jan German,
3. Franciszek Naskiewicz,
3. Konrad Kmert.